Nový web loslex.cz

Připomínky k los.zbranekvalitne.cz
Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#61 » pon 11. bře 2024, 13:07

Myslím, že většina z nás nahazovala náměty a netrvá na okamžité realizaci :-)

Myslím, že největší problém brzo bude, že doba na včasné přihlášení bude kratší a kratší ...

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 554
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#62 » pon 11. bře 2024, 15:50

Dneska jsme na web LOS publikovali několik malých změn.
  • V přehledové tabulce registrací je nyní u každého střelce zobrazen i jeho LOS Alias. LOS Aliasy, stejně jako plná jména jsou zobrazeny jen přihlášeným uživatelům. V některé z příštích iterací bude LOS Alias každého střelce zpropagován i do výsledkové listiny. (Pokud by snad někdo ze střelecké veřejnosti seznal, že jeho LOS Alias by mohl u ostatních vyvolat zdvižené obočí, ozvěte se nám, upravíme.)
  • Ke každé střelnici byla přidána i informace o kraji ve kterém leží. Tato informace je nyní zobrazena i přímo v seznamu vypsaných závodů. Kdyby snad někdo i nadále tápal, stejně jako dříve může v podrobnostech závodu kliknout na jméno střelnice a dostane se mu podrobných informací o každé střelnici, a to včetně mapy.
  • Každý odstřílený závod zůstane na seznamu závodů ještě tři dny zobrazený, než se skryje mezi závody proběhlé.
  • Pořadatelé závodu mohou nyní ve správě závodu v přehledu squadů jedním tlačítkem barevně odlišit zaplacené střelce od nezaplacených.
calendar-preview.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#63 » pon 11. bře 2024, 18:55

Koukám, že naprostá většina má nick jméno a příjmení :-)

Díky :-)



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#64 » pon 11. bře 2024, 21:41

Hm. První bod akorát znepřehlednil seznam účastníků, zvlášť na malých obrazovkách mobilů. Ty aliasy mi celkově přijdou zbytečné, když stejně každý vidí celé jméno.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 554
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#65 » úte 12. bře 2024, 00:21

LOS Alias je unikátní, zatímco jméno být nemusí (a nejsou to jen jmenné shody v rámci jedné rodiny).

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#66 » úte 12. bře 2024, 07:36

Nám z IT je jasné, že přihlašovací jméno musí být unikátní :-)
Jen nevíme, jestli je nutné aby bylo vidět pro všechny.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 554
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#67 » úte 12. bře 2024, 12:53

IPSC má přece taky IPSC Aliasy veřejné a ničemu to nevadí. :wink:



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#68 » stř 13. bře 2024, 07:39

Mně nevadí, že aliasy jsou vidět. Mně vadí, že kompaktní seznam roztáhly tak, že zabírá větší plochu a ztrácí přehlednost. Prostě to předtím bylo lepší.
Nemohly by tyhle fíčury být zapínatelné v uživatelském profilu? Aby, si to zapnul, kdo chce, a nezapínal, kdo nechce?

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 554
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#69 » stř 13. bře 2024, 09:30

Už mě to taky napadlo, zamyslím se nad tím.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 188

Příspěvek#70 » stř 13. bře 2024, 18:12

Tak díky moc. Půl roku se těším na Krhanice. Dřepím u PC a refreshuju. Otevře se registrace. přihlásím se a objeví se jakási blbina s verifikační e-mailem. Jenže ten mi ani 11 minut po odeslání nepřišel. A už je plno. To vymyslel někdo z Prahy?

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 188

Příspěvek#71 » stř 13. bře 2024, 19:24

Vynikající. Je to hodina a 23 minut od poděkování za registraci a verifikační e-mail ještě nepřišel...



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#72 » stř 13. bře 2024, 19:31

Neskončil ve spamu?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#73 » stř 13. bře 2024, 19:33

A nebo ho máš ve spamu. Nebo došlo k jiné nepředloženosti.

Radit vytvoření účtu dostatečně včas před registrací na závod je už asi zbytečné, ale v Praze jsou závody plné do dvou minut, takže pražáci se už naučili klikat rychle a mít účet funkční včas.



monk
Příspěvky: 186

Příspěvek#74 » stř 13. bře 2024, 20:22

Jarda K píše:Vynikající. Je to hodina a 23 minut od poděkování za registraci a verifikační e-mail ještě nepřišel...

tak priste uz se ti to nestane kdzy budes mit konence registraci. Ale napis poradately vetsinou na zovody nedojede 100% prihlasenych

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 554
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#75 » stř 13. bře 2024, 23:09

Jarda K píše:Tak díky moc. Půl roku se těším na Krhanice. Dřepím u PC a refreshuju. Otevře se registrace. přihlásím se a objeví se jakási blbina s verifikační e-mailem. Jenže ten mi ani 11 minut po odeslání nepřišel. A už je plno. To vymyslel někdo z Prahy?

Ahoj Jardo,
jsem rád, že píšeš, rádi ti s tvým problémem pomůžeme. Důvodů proč nebyl verifikační email doručen může být hned několik - a jeden z nich by opravdu mohlo být třeba i to, že je to "blbina" jak navrhuješ. Nicméně, není tomu tak.

Vyjel jsem si z logu jak se to má s tím tvým verifikačním emailem. Účet sis zakládal v únoru a už tenkrát proběhlo několik pokusů ti verifikační email poslat. Dneska těch pokusů proběhlo, jestli dobře počítám, rovnou 13. Ani po jednom nepovedeném pokusu tě nenapadlo ozvat se přímo nám na email, nebo se sám podívat, jestli někde není něco špatně.

JardaK.png

Požádal jsem ještě Martina, aby zkontroloval logy emailového serveru, jestli verifikační zprávy odešly. Víš co? Odešly. A dostali jsme taky odpověď od tvého emailového serveru:

Kód: Vybrat vše

(host mx1.seznam.cz[77.75.77.90] said: 550 5.1.1 sorry, no such mailbox here (in reply to RCPT TO command)

Chvilku jsem googloval a opravdu jsem našel několik tvých emailových adres na Internetu. Ani jedna z nich není stejná, jako ta, kterou jsi zadal na web LOSLEX. Zkontroluj si prosím profil, oprav si emailovou adresu a zkus to znovu příště. :wink:

Se srdečným pozdravem ze Šalingradu,
autor výmyslu - ilicz

P.S.: Kdyby ti ještě něco nešlo, prosím napiš nám nejdřív na email :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti