Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.



AgN75cZ
Příspěvky: 65

Příspěvek#1321 » pát 9. zář 2016, 19:53

Já si koupil v Lidlu LED světlo na tužkové baterky a čidlem pohybu, který reaguje pouze za snížených svět. podmínek. Byla u toho 3M páska, kterou jsem přilepil světlo do skříně nad trezor. Když otevřu dveře skříně a je šero, světlo se rozsvítí a jde krásně vidět i do trezoru po jeho otevření. Za 169kč nemá cenu nic vymýšlet. Koupil jsem si nakonec ZSL43ME, zatím jsem spokojen. Vlezou tam i tablety i notebooky, ale je třeba je tam vkládat sešikma jak ježka v kleci 8-)
Obrázek

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#1322 » pát 9. zář 2016, 21:07

stejnej trezor,stejný světlo jako kolega nade mnou..taky doporučuju

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#1323 » pát 9. zář 2016, 21:08




wally
Příspěvky: 65

Příspěvek#1324 » sob 10. zář 2016, 19:59


Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#1325 » sob 10. zář 2016, 20:57

wally píše:Z Číny za osm pětek. http://www.banggood.com/Mini-Wireless-P ... 85663.html

To už se dostáváme na úroveň kvality obchodů "Vše za 39"... a to není dobrý.



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#1326 » ned 11. zář 2016, 09:41

proč vymejšlet další řešení,když je možné koupit funkční v lidlu za 170kč s tříletou zárukou? :-)



wally
Příspěvky: 65

Příspěvek#1327 » ned 11. zář 2016, 10:50

Octopuss píše:
wally píše:Z Číny za osm pětek. http://www.banggood.com/Mini-Wireless-P ... 85663.html

To už se dostáváme na úroveň kvality obchodů "Vše za 39"... a to není dobrý.

Je to světýlko, ne jadernej reaktor.



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#1328 » ned 11. zář 2016, 11:04

Pánové, pozor na to. Jakýkoli přechodový odpor je "topné těleso". Ted i nekvalitní výrobek na baterky v dotyku s hořlavými látkami v krajním případě může způsobit požár.
A napájení baterie někdy může způsobit "zahoření" nekvalitních polovodičů. sice mžikové, ale i to někdy stačí ...
Tedy nezrevidovaných výrobků z tržnice případně některých internetových obchodů bych se docela bál ...



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#1329 » ned 11. zář 2016, 12:33

takovy pozar to zas spusobit nemuze aby se naboje uzavrene v dalsi schrance od toho chytly...
Naposledy upravil(a) Enerccio dne ned 11. zář 2016, 12:45, celkem upraveno 1 x.



horazl
Příspěvky: 42

Příspěvek#1330 » ned 11. zář 2016, 12:35

Muze to byt i s revizi alevkdy to neni urceno do uzavrenych prostor nehlede kde se nachazi vybusny materiak, tak to stejne neokecas :(

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#1331 » ned 11. zář 2016, 14:42

Mě spíš teda není jasný, kde ty trezory schováváte, že do nich není vidět a je nutný dávat dovnitř osvětlení. Když otevřu dveře, tak prostě dovnitř vidím, neb je v místnosti dostatek rozptýlenýho denního, nebo umělýho světla. To ty trezory máte někde ve sklepě?

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#1332 » ned 11. zář 2016, 18:28

Co když do trezoru polezu jindy než v poledne? Třeba ho budu mít v rohu, nebo v části místnosti, kde není až tak světlo. A třeba budu mít okna na opačný straně, a dveře mi zastíní většinu světla.

A vůbec, co je ti do toho? Prostě někdo chce světlo. Pokud nemáš žádnou radu, prostě to nekomentuj.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#1333 » ned 11. zář 2016, 19:03

Octopuss píše:A vůbec, co je ti do toho?

Aha, takže já se normálně zeptám a je to hned bráno jako provokace. Výborně, tleskám. To že neporadím a položím dotaz je zakázáno? A jak je tedy možné na fóru něco zjistit, když mají všichni jen odpovídat a nikdo se nesmí ptát?

Ano, neporadil jsem nikomu, kde sehnat nejlevnější světýlko do trezoru - za to se hluboce omlouvám. Možná ale můj dotaz někdo z těch co to osvětlení řeší přeci jen zodpoví. Upřímně by mě totiž zajímalo, zda se vkládáním takovéto nouzovky (jinak to opravdu nazvat nelze) do trezoru vyřeší jinak neřešitelný problém - jestli u Vás v trezoru i přes zapnuté hlavní osvětlení místnosti opravdu není vidět. Nebo jste jen hračičkové (to není míněno pejorativně) a prostě chcete trezor "vytunit" jen pro dobrej pocit.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#1334 » ned 11. zář 2016, 19:25

mikymoto: nenapadlo tě třeba, že někdo má trezor například na dně v šatní skříni, kam moc světla nejde? nebo tam má uloženou pistoli pro kterou by šel, kdyby v noci slyšel, jak mu někdo rozbil okno? já mám například trezor v místě, kam mě moc denního světla také nejde. do horní police třeba téměř nevidém vůbec. nějaké světýlko si tam představit klidně umím.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#1335 » ned 11. zář 2016, 19:28

mikymoto: ono to neni jen o hlavnim svetle, ja mam taky hlavni svetlo mimo trezor a nesviti primo do nej a proste je tam blbe videt, takze tam lezu s baterkou. Hlavne taky je trezor treba plnej a na tmavem pozadi kdyz je vetsina zbrnai tmava se obcas blbe hleda.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Scofield a 13 hostů