Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#2386 » stř 24. čer 2020, 13:08

S čím moc člověk ze začátku nepočítá je prostor pro střelivo.
Najednou kouká jak to má plné a přitom by tam měl rád dalších 4000 kusů střeliva.
S tím mám teď problém já :(

Tak že nepočítat jen místo na zbraně, ale i na střelivo a další nutné propriety včetně třeba uložení pár nugettů zlata :)



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#2387 » stř 24. čer 2020, 13:12

Ještě jedna poznámka z praxe, dokud člověk nemá elektronický zámek, tak ani neví, kolik mu to ušetří starostí. :)
Dřív jsem měl na klíč a pořád jsem řešil, kam schovat klíč, později hlavně proti vlastním dětem.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#2388 » stř 24. čer 2020, 13:19

Tak třeba kvůli dětem bych to až tak nehrotil. Ono je až překvapivé, čeho si jsou schopny všimnout už někdy okolo 3 let věku. Třeba i kódu k zámku, když vidí, co se tam naťukává...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#2389 » stř 24. čer 2020, 13:30

Destructor píše:S čím moc člověk ze začátku nepočítá je prostor pro střelivo.
Najednou kouká jak to má plné a přitom by tam měl rád dalších 4000 kusů střeliva.
S tím mám teď problém já :(

Tak že nepočítat jen místo na zbraně, ale i na střelivo a další nutné propriety včetně třeba uložení pár nugettů zlata :)

Presne tak, zlaty slova. Vetsi trezor v minimalne BT jedna dava daleko vice moznosti nez jen prostor pro vice zbrani...

Jinak argument “trilety dite odkouka, co vytukavas za kod” je podle me mimo. Kdyz vim, ze mam dite, ktery mi muze stat za zadkem, tak si dam pozor. Podle toho bych urcite zamek nevybiral



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#2390 » stř 24. čer 2020, 13:32

Tak - dítě odkouká cokoliv. I to, kde schováš klíče. Proto je doma nenechávám a nosím je s sebou, že.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#2391 » stř 24. čer 2020, 13:38

Vybírejte si samozřejmě, podle jakých kritérií chcete. Jen jsem napsal svou zkušenost, bezklíč mi přijde opravdu mnohem pohodlnější.



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#2392 » stř 24. čer 2020, 14:18

Mechanický kombinační.
Okoukat nejde.
Jistě, vybavený profík jej nedestruktivně překoná ale takový se už dostane přes jakýkoli zámek .. :D

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#2393 » stř 24. čer 2020, 14:48

Děti kód neokoukaji, protože když jsou se mnou v místnosti, zakryvam výhled na číselník svým tělem. Pokud to nejde, pošlu je pryč, když nejdou, trezor otevírám až odbehnou. Problém žádný.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#2394 » stř 24. čer 2020, 14:58

Střelec: jko jo, souhlas, ale mas to treba 2.5k navic a ja ty penize radsi investoval do vetsi varianty, takze za stejne penize sice bez elektronickeho zamku, ale vetsi skrin :)



Neptun
Příspěvky: 64

Příspěvek#2395 » úte 7. črc 2020, 15:22

Tak jsem přelouskal celé vlákno. Hodně se tu řeší levnější varianty. Mně by, ale více zajímaly zkušenosti s něčím větším v třídě I. Má někdo zkušenost třeba s TREZOREM A 101 Z od Justry. Je tam atypicky řešené uložení dlouhých a zajímalo by mne, jak je to praktické. Případě doporučení na jiný podobný trezor v I třídě? Díky



vladan008
Příspěvky: 33

Příspěvek#2396 » stř 8. črc 2020, 08:39

Jak se dají u trezoru Justra sundat dveře?
Díky za info



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#2397 » stř 8. črc 2020, 09:57

A101 od Justry vypadá dobře, ale jen pokud hmotnost a místo není problém. Když potřebuješ diskrétně stěhovat, tak 400+kg skříně nejsou moc vhodné řešení. Osobně bych preferoval skromnější trezor I.BT, třeba Safetronics řadu TSS.
Je docela škoda, že Safetronics řada NTR končí vnitřní výškou 960mm. Není určena primárně pro zbraně. Kdyby nabídli NTR s vnitřní výškou alespoň 1120-1150, okamžitě bych do něj šel. To by byl ideální a cenově rozumný trezor I.BT i pro 3-4 kusy ne příliš dlouhých dlouhých.

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#2398 » stř 8. črc 2020, 17:05

Ta A101 je fakt super. Jdi do něj! Můžeš ho mít na krátké a třeba na doklady nebo náboje. Je to vážně dobrá volba - máš dobrý vkus!



Neptun
Příspěvky: 64

Příspěvek#2399 » stř 8. črc 2020, 18:18

Díky. A má někdo praktickou zkušenost, jak se třeba vytahuje zadní dlouhá, když je to takto uspořádané. Aby se pak nemuseli napřed vytáhnout ty před ní :-)
Jinak Safetronics TSS taky vypadá dobře, ale zvažuju, že do trezoru nastrkám i těch pár vzduchovek co mám (vím, že tam být nemusí a ani nemají takovou hodnotu, ale někde stejně být musí, tak aby to bylo pohromadě). No a to už by to TSS asi bylo možná malé...............



Crawn
Příspěvky: 67

Příspěvek#2400 » stř 8. črc 2020, 21:12

Zdravím, zajímalo by mě, který z těchto trezorů aktuálně splňuje veškeré náležitosti, sice hlásají v popisku, že splňují oba dva veškeré náležitosti, jenže po přečtení jednotlivých fór a některých zákonů, které už dávno neplatí nemám vůbec tušení, který si mám koupit. Poradíte mi někdo??

https://www.partner-nabytek.cz/trezorov ... oplastova/

nebo

https://www.adsafe.cz/produkt/trezory-n ... wYjmSgzaUl

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů