Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 493

Příspěvek#1351 » čtv 15. zář 2016, 20:13

za me radim vetsi trezor na dlouhe kombinovany s polickama na sanony
jednak roste pocet zbrani co clovek nutne musi mit
a az se budete rozvadet a delit majetek, ocenite misto, kam nema zena pristup (cennosti a hlavne dokumenty)

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 332

Příspěvek#1352 » čtv 15. zář 2016, 20:51

Já to pořešil tak, že mám trezor, kam se dlouhé nevejdou, ale zato relativně bytelný. Určitě násobně překračuje požadovanou odolnost. Kdybych měl trezor v této třídě, aby se do něj vešly dlouhé, tak se nedoplatím. Tento používám pro krátkou (v budoucnu možná krátké), střelivo a nestřelecké věci, jako například disky se zálohou. Pokud si budu kupovat dlouhou, tak si koupím WSA-3 a nic jiného než flinta bez závěru tam nebude. Ten má požadovaných 15RU a stojí 4.000,-.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 493

Příspěvek#1353 » čtv 15. zář 2016, 21:03

WSA-3
A neni to malo Antone Pavlovici?



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#1354 » pát 16. zář 2016, 09:40

Je to málo, Antone Pavloviči. Mám WSA 5, v něm 3 dlouhý, z toho jednu s kolimátorem a je tam dost plno. Až přibude brokovnice, bude to i malý, když tam budu chtít narvat další druh střeliva.
A to na krátký mám extra trezor.

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#1355 » pát 16. zář 2016, 19:32

Nežádám Vás, abyste sem dávali fotky svých sejfů s gps souradnicemi a Vaším smennovym kalendářem :-D Ale pár tipů, jak zde někteří uvedli byly rozhodně inspirující, díky! ;-)



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#1356 » pát 16. zář 2016, 19:37

Ja mam docela problem s managementem klice k trezoru. Neni nejaka dost bezpecna malinka schranka kterou bych docela schoval na kod, kam bych dal klic od trezoru? Docela by me zajimalo, jak je to pak s hodnocenim certifikatu a bezpecnosti - kde mam klic snad neni dulezite...



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#1357 » pát 16. zář 2016, 19:52

http://www.assaabloy.cz/cs/local/cz/pro ... ab-2066bn/
A to ještě existuje s vložkou ABLOY PROTEC, a ten zatím nikdo neotevřel NEDESTRUKTIVNĚ ( tedy vyhmatání či bumping - ten je nesmysl, protože jde o systém diskový ) samozřejmě za pomocí rozbrušky či speciální frézy, jinak to nejde :D



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#1358 » pát 16. zář 2016, 20:01

No ale to je jen dalsi klic ;-) Ja chci neco na kod ktery budu mit v hlave a zalozni klic nekde uplne jinde treba... Takhle ho obcas nekde doma zapomenu a to neni moc OK.



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#1359 » pát 16. zář 2016, 20:48




notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#1360 » pát 16. zář 2016, 20:57

:roll: to je proboha takovej problém mít u sebe pořád jeden klíč navíc?



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#1361 » pát 16. zář 2016, 20:59

Docela jo, kdyz funguju v ruznych rezimech...



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#1362 » pát 16. zář 2016, 21:34

JardaB píše:Ja mam docela problem s managementem klice k trezoru. Neni nejaka dost bezpecna malinka schranka kterou bych docela schoval na kod, kam bych dal klic od trezoru? Docela by me zajimalo, jak je to pak s hodnocenim certifikatu a bezpecnosti - kde mam klic snad neni dulezite...

Jediné smysluplné řešení vidím v kombinaci zámku na klíč s mechanickým kombinačním zámkem.
Mimochodem, právě způsob držení klíče od trezoru je docela důležitým kritériem hodnocení při náhodných kontrolách uložení zbraní u sousedů v Německu.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1867

Příspěvek#1363 » sob 17. zář 2016, 09:44

JardaB: já mám klíče od trezoru úplně mimo byt v jiném objektu. to mě přijde ideální. na trezoru je zámek na kód, to člověk nosí v hlavě.



Jinova
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1364 » ned 18. zář 2016, 13:50

AgN75cZ píše:Tak já to světlo umístil nad trezor právě pro osvětlení dveří a ovládací klávesnici. Je totiž uschován ve skříni. Chtěl jsem tím zajistit optimální použití v případě potřeby otevřít trezor i v noci bez nutnosti svítit hlavním světlem. Do trezoru vidím i bez světla, ale v noci jej osvětluje i dovnitř.


Jen pro inspiraci :-)

Obrázek

Pro vnitřní osvětlení používáme buď bodové reflektory CREE - trezory na šperky. Na zbraně se dělají LED pásky zavřené v hliníkové liště přes celou výšku trezoru.
Vždy napojené venku na zásuvku (bateriové svítilny necháváme na klientech). Je možné na to rovnou napojit napájení elektronického zámku.
Může být zálohované baterií. Samozřejmostí je infra senzor pro automatické rozsvícení, to je maličkost.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#1365 » pon 3. říj 2016, 21:26

Zdravím,
rád bych se zeptal, má tu někdo zkušenosti s trezory na dlouhé od p. Tuzy? http://www.lovecke-zbrane.eu/skrine-na-zbrane-trezory/ Uvažuji o koupi dlouhé, jednu krátkou už mám a ač vím, že ze zákona nemusí být v trezoru, určitě je v trezoru chci. Případně z B2B Partnera https://www.b2bpartner.cz/skrin-na-zbra ... cky-zamek/ ? Nakupuju tam často, ale jelikož trezor od nich váží 1/4 váhy a stojí skoro stejně jak Tuza...Díky za odpověď.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů