Tesco trezorek



derilin
Příspěvky: 13

Příspěvek#16 » ned 9. úno 2014, 18:22

Taky mám takovejhle doma. Původně jsem ho koupil jen aby se ke zbraním nedostaly děti. Vzhledem k tomu, že děti se už ale dostanou na youtube, jsem nic neriskoval a opatřil certifikovanej.
Můžu potvrdit, že na otevření týhle levný mrchy, co mám já, stačí lehce bouchnout rukou.



josefsl
Příspěvky: 3

Příspěvek#17 » úte 22. zář 2015, 11:01

presunuto

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#18 » úte 22. zář 2015, 18:22

No, já jsem koupil tenhle http://www.tegge.cz/trezory-a-skrine/bu ... chter.html v UNIHOBY. Chlapík mi ho tam doporučil, že z těch co tam prodávaj je tenhle asi nejsolidnější, bez reklamací, dělají ho Němci ...zkoušel jsem do něj různě mlátit, samozřejmě ne tak, abych isi ho poškodil a neotevřel jsem ho ani za boha ... takže asi dobrý, nestál sice 700 jako Tesco trezor, stál něco kolem 2000, a myslím že dobrý .... na klíč jsem nechtěl, aby to kluka doma nepokoušelo, kód mám v hlavě ... 9 míst snad netrefí ... kdyby náhodou. Navíc, po 3 špatných zadáních se na nějakou dobu zablokuje.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#19 » úte 22. zář 2015, 20:56

Michale, tohle se otevira bramborou a muzes tam mit pin na 30 mist...je to sunt uplne na nic! Vem neco takoveho https://www.adsafe.cz/produkt/trezory-n ... gGyK1rc-rU co ma certifikaci a mlady se do toho nedostane ani rozbrusovackou, aby to nevzbudilo pulku mesta...pokud bude potreba vetsi, tohle vzdycky prodas!



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#20 » úte 22. zář 2015, 21:14

Jo, fakt to je jednoduchý, hned jak se dítko naučí číst a vyhledat na youtube jak, tak ti tam vleze.
Určitě bych z těch levnějších nebral něco na el zámek. Tam opravdu stačí brambora, či cokoliv, co umím vhodně použít. Neznamená to, že "TREZOR" s certifikátem nejde otevřít podobnou metodou.
Přeci jen klíč je klíč, a pokud je instalován vhodný zámek s falešnými zářezi, tak je to supr.

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#21 » úte 22. zář 2015, 21:17

Marcubo :-) nevím, zkoušel jsem to vším možným, včetně gumového kladiva, normálním ne, nechci si zlomit uchyt a neotevřel jsem ... samozřejmě, že kdybych věděl o tom co jsi hodil do odkazu, tak bych to určitě vzal. Nicméně, když zapátráš na netu, tak ta firma Burg Wachter je solidní německá firma zabývající se výrobou trezorů .... takže bramborou fakt ne. To jsou hoaxy na youtube natočené na trezorech z Číny ...



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#22 » úte 22. zář 2015, 21:21

Prd, fešáku, funguje to i na německých, mají totiž jiný normy :D

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#23 » úte 22. zář 2015, 21:25

mě se to každopádně nepodařilo.



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#24 » úte 22. zář 2015, 21:26

Doporučuji stránky " LOCKPICK.CZ " sice sekce s trezorovými zámky je NEPOCHOPITELNĚ zamčena adminem ( i pro členy této skupiny, či sekce ), ale dá se z těch stránek dozvědět hodně.
Ještě doporučuji "forum.lockpicker.cz/" velice podobné, néli totožné témata.

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#25 » úte 22. zář 2015, 21:33

chlapi, vy mě tady chcete přesvědčit o nečem, co nepotřebuji, zkusil jsem to, i třísknout s ním o tvrdou podložku, bouchal jsem všude možně z různých stran a nic, nemám potřebu studovat konspirační teorie o trezorech :-) když jsem si ten tvůj skoro rozbil a neotevřel ...



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#26 » úte 22. zář 2015, 21:45

Si kup co chceš

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#27 » stř 23. zář 2015, 09:40

Mi tohle prostě nepřijde jako vhodné zabezpečení pro zbraň. Pokud máš doma batole tak asi jo, na streamu to otvíral 10letý kluk a rozhodně to nebyl žádný hoax. Každopádně jak říká fíša, si kup co chceš, ale já bych pár stovek připlatil a koupil solidní jistotu, do které můžu uložit bez starosti i více pistolí, než kasičku na peníze...každý svého štěstí strůjcem :)

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#28 » stř 23. zář 2015, 09:55

Nedalo mi to, to video je tady https://www.stream.cz/adost/10003120-tr ... vre-i-dite
Tak jsem TEĎ rozebral dveře trezoru a podíval se .... ANO v principu je trezor stejně mechanicky konstruován. Ale ... ta pružina oproti té ve videu je rozhodně tužší a nejde ji stlačit fouknutím, ani bouchnutím. Klade odpor, měl jsem rozebrané dvířka, mlátil přímo to dvířek shora a neotevřelo se ... Věřte mi, že kdyby ano, trezor ještě dnes letí z domu. Tohle mě uklidnilo. Varianta s tyčí ... ano, takhle by to šlo, nicméně ho mám přišroubovaný ve zdi, takže tato varianta odpadá.
Takže Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI mohu tenhle trezor doporučit. Bavím se konkrétně o tomto BURG WACHTER S5 E. Nestojí jako Tesco 800, ale 2000 a funguje.
A hlavně, to co píšu jsem si osobně ověřil, nevycházím z videí. Akorát jsem si trochu obouchal vrchní víko trezoru, když jsem do něj mlátil, nic víc se nestalo.



tomashr
Příspěvky: 69

Příspěvek#29 » pát 20. lis 2015, 12:30

Nechci být ošklivý, ale ony tyto trezory jdou "kupodivu" otevřít bramborou či poklepem nejčastěji osobám, které se živí prodejem trezorů, ostatním se to zas tak často simulovat nedaří (případně to jde jen s nějakým konkrétním typem)...

Sám něco podobného doma mám a z hlediska bezpečnosti dětí v tom vidím riziko naprosto minimální. Reálný problém vidím opravdu v otázce certifikací, když má člověk zbraní více, ale to je trochu jiné téma.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2529

Příspěvek#30 » pát 20. lis 2015, 16:11

No jasný. Je to jen HOAX, aby lidi kupovali to dražší. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti