Trezor Safetronics Mini 4

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1159

Příspěvek#1 » čtv 16. říj 2014, 19:45

Pre tych ktori by nad nim potencialne uvazovali. Fajn trezor, kvalita Ok, vyzera pekne, akurat je fakt maly. Full size 9mm sa opiera zasobnikom o dvere ked su zavrete, takisto 4" revolver ruckou. V pripade nalepenia nejakeho filcu na dvere by to nemalo vadit - akurat to zbran viacej zatlaci do toho penoveho drziaku co tam je. Zabudnite ze by ste tam dali zbrane 4 - maximalne ak by ta posledna bola subcompact alebo nieco podobne male. Do toho rohu sa dost blbo saha - skor by som to pouzil ako dodatocne miesto na naboje.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#2 » čtv 16. říj 2014, 19:55

Díky za fotky. Proč nemáš ty zbraně opačně? To by se tam nevešlo? S tou 4 zbraní to vypadá opravdu beznadějně.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1159

Příspěvek#3 » čtv 16. říj 2014, 20:10

Pri vkladani inym sposobom treba davat vacsi pozor aby sa nezavadilo ci uz o spodny 'prah' alebo hornu hranu. Fakt je to natesno. Navyse ak to pokladam za pohotovostny trezor, tak tu zbran tam mam tak, aby bola uchopena prirodzenym sposobom ked po nu siahnem. Samozrejme nejaky priestor by sa dal ziskat vyhodenim toho drziaku z penovej gumy ci z coho to je a jeho nahradenim niecim inym. Ale mozno prihodi svoje skusenosti nejaky iny majitel.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#4 » čtv 16. říj 2014, 20:29

No mě ten způsob uložení taky překvapuje. Mám CZ75 (fullsize), 4" revolver Taurus a Makarova, všechny hlavní nahoru.

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#5 » čtv 16. říj 2014, 20:34

A ty jsi spokojenej? Nechces to taky nafotit? :-) Podle me kdyz to das pazbou dolu, tak tam dvere nemuzou zasahovat. Je tam to vybrani, ne? Nebo se pletu?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1159

Příspěvek#6 » čtv 16. říj 2014, 20:42

@Fixfokus - kedy je vyrobeny ten tvoj ? Ja mam z 12/2013 - zeby tam boli ine tie penove vlozky ? Pistole vlozim v poriadku aj obratene, ale ta 4" 581ka - tam je to fakt o milimetre pri vkladani ak by som to tam daval stylom ako ty. Doladit by sa to samozrejme dalo, len pri vacsich zbraniach je to proste problem.

Ked uz mam ten fotak vonku ... prihodene fotky obratene a drziak ... mne ten moj system pride rozumnejsi :D.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#7 » čtv 16. říj 2014, 20:48

Tady je fotka. Pažby nikam nenaráží, akorát revolver se opírá o kousek plochého dřívka, aby se neopíral o samý "práh".
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#8 » čtv 16. říj 2014, 21:11

No popravdě toho místa moc není. A jen se utvrzuji v tom, že je s rezervou na 3 zbraně. 4 si tam opravdu nedovedu představit.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#9 » čtv 16. říj 2014, 21:23

MM: Kupoval jsem ho v červnu 2013, přijde mi stejný jako ten tvůj. Vkládání revolveru je opravdu dost na těsno, ale nějak to jde. Zas tak často ho nevyndavám.
Jinak s trezorem jsem spokojený, ale už by to chtělo větší (a na ten nejsou prachy).

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1159

Příspěvek#10 » čtv 16. říj 2014, 21:32

Tak by som to uzavrel aj ja - kvalita je v poriadku, ale je si treba byt vedomy 'malosti'. Pokial viem ze tam vrazim 3 +- standardne velke zbrane, tak mi moze stacit. Na druhu stranu je prijemne ze sa da velmi dobre niekam nenapadne umiestnit. 6" vec pripadne 8" perkus tam ale strcit nejde.



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#11 » čtv 28. led 2016, 20:32

Pánové, nezkoušel někdo z vás, co máte tenhle trezor resp. "sejfík", odstranit tu horní schránku a příp. i to polstrování, aby si to pak člověk mohl uzpůsobit podle svého? Dopředu píšu, že vzhledem k tomu, že jsem limitovaný prostorem resp. hloubkou umístění, tak mohu vybírat jen mezi výrobky do hloubky max. 24 cm, což tento splňuje a podle všeho by to byla i nejlepší volba z těch mála, co jsou na výběr.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1159

Příspěvek#12 » čtv 28. led 2016, 20:55

"Polstrovanie" vytrhnes / vyrezes, zostane ti tam len cca 2.5cm siroke a cca 4cm vysoke kovove "C'" na sirku celej zadnej steny - v tom je to vlepene. Policka je privarena, dvierka sa samozrejme vyhodit daju - vytiahnes zavlacku z osky, ta vypadne a das ich von.



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#13 » čtv 28. led 2016, 21:06

MM: Díky za info. Není to úplně ono, ale bude to muset stačit. :-)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1159

Příspěvek#14 » čtv 28. led 2016, 21:12

Napadlo ta zavolat im ci ti spravia na zakazku bez police ? Vyroba je na Slovensku, tak pocitam ze by to nemal byt az taky problem.

EDIT: A vo vedlajsom vlakne o trezoroch sa vyskytoval tusim niekto od jedneho z ceskych vyrobcov. Skusil by som presondovat moznosti.



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#15 » čtv 28. led 2016, 21:21

Popřemýšlím o tom. Možná to nebude nutný, uvidím. Spíš mě teď zarazilo, že se u něj píše, že má sice trezorový zámek typu A, ale podle normy ČSN P 165110 a ne podle ČSN 1300, která jí nahradila.

EDIT: tak beru zpět, na stránkách výrobce je certifikát a tam je uvedena norma ČSN 1300, takže pohoda.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů