Se zbraní do posilovny/bazénu

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#46 » čtv 22. led 2015, 11:42

Já to chci primárně na loď... Na rybník apod chodíme s rodinou a někdo zůstává na břehu. Ale kdyby mi hypoteticky ruplo v bedně a rozhodl jsem se k večeru přeplavat sólo přehradu, tak si fakt raději vezmu těch pár věcí ssebou.



Marwinus
Příspěvky: 12

Příspěvek#47 » čtv 22. led 2015, 14:44

Abych to vratil zpet k tematu - do fitka s taskou a mit behem cviceni u sebe. Z vlastni zkusenosti i pokud je mi znamo, dela to tak vice lidi.



E-Wiz
Příspěvky: 25

Příspěvek#48 » čtv 22. led 2015, 14:48

Marwinus: Ok, diky za radu, jsem rad ze nejsem sam kdo tohle planuje delat.



Marwinus
Příspěvky: 12

Příspěvek#49 » čtv 22. led 2015, 15:00

Sam urcite nebudes. Jeste nez jsme mel zbrojak, tak jsem premyslel, proc kolega furt taha tu tasku. Pak jsem ten samej problem zacal resit sam a doslo mi to. Tak jsem ho jednou lehce "natukl" a bylo jasno.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#50 » čtv 22. led 2015, 23:43

Vodácká ledvinka, možná dobrá věc, ale kdo jezdí každý rok na vodu, tak se neubrání pivu a kořalce.
Z tohoto důvodu na vodu bouchačku ne, pouze doklady, peníze a nejcennější věci, hadry do sudu.
To je moje zvyklost, ale pouze moje ! S kamarády se radši rád napiju. Opravdu nemusím mít bouchačku za každou cenu všude.

Uživatelský avatar
joerg.s
Příspěvky: 71
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#51 » pon 20. dub 2015, 08:22

K té posilce - tam, co chiodím já, mají kromě těch klasických skříněk i malé schránky přímo v posilovně (tzn na očích), kam se tak akorát vleze kvér, zásobníky, peněženka, mobil, klíče... prostě cennosti. Takže si to dávám tam, jen ji vždy zabalím do nějakého hardu, aby nebylo zas tak vidět co si to tam dávám. Službu úložných schránek na cennosti ale bohužel neposkytuje kažfá posilovna, což je škoda.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#52 » pon 20. dub 2015, 08:30

Např. na Rosničce je fitko i střelnice v jednom hnízdě, takže mi obsluha schovala zbraň do trezoru. Jinak mám fitko pár metrů od baráku, takže to nemusím řešit, ale osobně to vidím tak problematicky, že bych to spíš taky viděl na "Opravdu nemusím mít bouchačku za každou cenu všude".
V lepších/větších/"komerčnějších" fitkách mají i nějaké ty safeboxy, v ostatních aspoň možnost nechat cennosti u obsluhy, ale krátkou bych jim tam tedy asi nenechal. Kromě faktické bezpečnosti mějte na paměti i tu zákonou definici...

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#53 » pon 20. dub 2015, 19:46

Kam si tu zbran odlozis, az pujdes do sprchy? :lol:



E-Wiz
Příspěvky: 25

Příspěvek#54 » pon 20. dub 2015, 19:50

Ja jsem prase, sprchuju se az doma :-D. Ale momentalne je pro me tento problem neaktualni, z hlediska me financni situace si ted nebudu moct dovolit nejakou dobu zbran...



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#55 » stř 27. dub 2016, 04:43

Jelikoz casto navstevuji plavecky bazen, ktery v podminkach vstup se zbrani nevyzakazuje, tak resim jak ji bzepecne ulozit. Nosenou zbran muzu lehce dat do trezorove skrinky (za 10kc), avsak kdyz bych pak sel na strelnici tak bych nekdy mohl mit pri sobe i zbrane drzene popripade strelivo (ktere do trez. skrinky nedam kvuli malemu prostoru vubec). Premyslim, jestli by munice mohla byt ulozena v normalni satni skrince v necem takovem: https://www.youtube.com/watch?v=enc1d6W5BIM (kde bych mohl mit i veci na plavani :mrgreen:). Mate nekdo zkusenosti s navstevou plaveckeho bazenu a nosenim/drzenim zbrane?



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#56 » stř 27. dub 2016, 06:05

Màm zkušenost jako bejk... Cca před 20 lety jsem dal do trezorove skríňky proti klíčku a heslu a oni skříňku otevřeli a vydali kvér v ledvině někomu kdo prohlásil že přišel se mnou. Prý takový opalený mladík. Cz 85 , leatherman, veskere doklady, klíče od bytu... Škoda cca 20 000 a to byly v té době slušné prachy...

Uživatelský avatar
MakeaNui
Příspěvky: 127

Příspěvek#57 » stř 27. dub 2016, 06:08

Zrovna na bazén bych nic nenosil. Například v Olomouci ti skříňku otevře kde kdo :/ ... a máš zaděláno na průšvih :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#58 » stř 27. dub 2016, 06:20

Taky bych si to nelajznul. A když uz by nebylo vyhnutí, tak do skřinky, jen naboje, a kver do nekolika obalu, rucniku a mit porad u sebe. Mozna se zeptat, zda nemaji na recepci trezor na cenosti. To byva. Ale pokud by to slo, tak nerikat, ze se jedna o zbran.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#59 » stř 27. dub 2016, 06:27

take casto navstevuji ale tem skrinkam bych neveril ani nahodou a ze se tam krade si bud vic nez jistej ja jezdim do klatov tam maji vedle vratnice takove uzamikatelne skrinky na cennost se zbrani pry nemaji problem ptal jsem se ale stejne bych to tam nedaval svedomi mi to nedovoli uz kuli tomu ze ma urcite nahradni klicek ten/ta z vratnice takze asi tak ->do bazenu neozbrojen bohuzel

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#60 » stř 27. dub 2016, 06:34

Enerccio: podívej se do katalogu Dasty, tam jsou na straně 6 plavky pro skrytý koupání. Ale nemají moc velikostí...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů