Držení a nošení zbraně v objektu, kde je to zakázáno

Uživatelský avatar
Wolfi
Příspěvky: 75

Příspěvek#1 » sob 1. črc 2017, 15:30

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak je to s nošením, držením zbraní v objektu, kde jsem ubytován a kde zakazuje provozní řád držení, nošení a přechovávání zbraní. Nevím do které sekce s tímhle, tak to dám sem, když tak prosím o přesun.

Teď k věci, zatím nejsem držitel zp, ale tohle bych se chtěl zeptat dříve, než zjistím, že nemám zbraň kde uložit. Jde o to, že v provozním řadě je jasně napsáno:

1) Ubytovaný v prostorách nesmí:
a) držet ani nosit zbraň a střelivo, jakož i skladovat nebo jinak přechovávat výbušniny
a výbušné předměty, včetně předmětů zábavní pyrotechniky; držet ani nosit bodné
a sečné zbraně.

Zajímalo by mě jak bych pak měl tohle jako potencionálního držitel zbraně řešit, nedá se to nějak obejít? Případně mohu se kvůli držení zbraně v takovém objektu dostat do nějakých problémů nebo maximálně nějaká pokuta od správce objektu?

Určitě bych pak koupil aspoň bezpečnosti schránku, takže by se ke zbrani nikdo nedostal, zbraň by byla k zp sk. E, takže povolené nošení, držení, ale zakázáno tímto objektem, může mi takto správce zakázat držení zbraně, když se jedná o zbraň k ochraně života, zdraví a majetku? Jak byste to řešili vy? Předem díky za odpověď.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » sob 1. črc 2017, 15:55

Duplikuješ, je to tady už asi pětkrát v různých variantách.

Hledej.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů