Přebíjení 9mm luger



MojeTikka
Příspěvky: 1602

Příspěvek#1981 » pát 15. bře 2024, 20:34

Ja prebijim na jednooperaku ctvrt stoleti. A nechci nic jinyho, protoze i cesta je cil. S kazdym nabojem si pohraju. To mas, jako kdyz fotis na film. Premyslis nad kazdym snimkem a nakonec si ty fotky i prohlidnes. Kdyz to mlatis na matlafounu, nadelas stovky obrazku a kolikrat se na ne uz nikdy nepodivas.

Prebijeni je pro mne radost. Jako modelareni, taky mne bavi treba pul roku stavet letadlo. A ne to koupit v krabici v podstate hotovy, slepit behem hodiny cimsi jaksi a hura s tim ven.

Lidi jsou ruzny.



fulldeaths
Příspěvky: 40

Příspěvek#1982 » pát 15. bře 2024, 21:07

Neptun píše:to fulldeaths - o matricích Hornady na lugry jsme se moc nedozvěděli, zato teď hodně víme o "zahradní hadici" :lol:
abych nebyl mimo téma, já s nimi zkušenost nemám, ale zkus vedlejší fórum na střelectví, tam je o matricích trochu více info.
Doufám, že se to nikoho nedotkne a pokud ano, tak se omlouvám, jen mi to připomnělo ten vtip co tu nedávno proběhl...

Děkuji :) nechtěl jsem připomínat původní otázku, zatím jsem to řešil na vlastní půdě.



kiv61
Příspěvky: 580

Příspěvek#1983 » pon 18. bře 2024, 00:08

sud + kolombo:
vyměřeného času máme všichni stejně. Jak s ním nakládáme je pak každého věc.
Já osobně jsem "jednooperákový", vyhovuje mi to takto a nedává mi ekonomický ani reálný smysl pořizovat si vercajk na přebíjení těch mých 5k ks /ročně za násobky toho co mne stál ten jednooperák a jeho příslušenství ... :-)

Avšak zpět k tématu: LEE matrice jsou samozřejmě taková nižší střední třída ale pokud se k nim chová slušně, tzn. se čistí a mažou, minimálně při odzápalkování, formátování a roztažení se máznou trochu i hilzny, svou službu spolehlivě odvedou v řádech desetisíců. Alespoň toto má zkušenost.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#1984 » pon 18. bře 2024, 07:51

Určitě vysokých desetitisíců. A výhledově možná i statisíců, ale tam ještě nejsem.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#1985 » pon 18. bře 2024, 09:41


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti