FRANKFORD ARSENAL X-10



bugy15
Příspěvky: 55

Příspěvek#121 » ned 25. úno 2024, 16:39

Dá se nějak kompletně rozebrat? Já jak jsem to teď čistil tak jsem tam měl nalepené několik Gr ještě lovexu takže aj možná proto to dělalo blbosti



stelucz
Příspěvky: 22

Příspěvek#122 » ned 25. úno 2024, 16:48

Jasne, na to je nejlepší zdroj Randal https://www.youtube.com/watch?v=8xMHxzYYd4U



Richard1978
Příspěvky: 120

Příspěvek#123 » ned 25. úno 2024, 17:41

Jak píše stelucz rozebrat a vše odmastit. Jedu jen RS12 a funguje podle představ a když nemačkám páku jak hovado ale pěkně plynule a v klidu je to hodně přesné, když chvátáš bude to skákat +-0,1gr větší rozptyl sem nenaméřil. Musel sem teda udělat tuning - výměnu ó-kroužku na stavěcím šroubu za větší protože mi šel moc lehce a pohybem prachovače se pootáčel což nebylo ideální. Teď je aretace dobrá nastavenou hodnotu drží i při zběsilém mačkání za páku.



stelucz
Příspěvky: 22

Příspěvek#124 » sob 23. bře 2024, 11:23

Na Brownellsu maji slevy, takze jestli neco chcete dokoupit, tak to vychazi nejlepe jak od jinych prodejcu.



Richard1978
Příspěvky: 120

Příspěvek#125 » stř 10. dub 2024, 10:07

V neděli večer se mi stala závada. Při pohybu pákou nahoru se ozvalo cvaknutí a lis přestal indexovat. Neproběhl žádný odpor nebo extrémní síla, zřejmě chyba materiálu? V pondělí telefonát Štroblovi, obratem poslal v rámci reklamace náhradní díl který právě přistál doma. Údajně je to schválně slabší místo kdyby byl nějaký zásek aby odešlo právě tohle ramínko a nezničilo něco jiného, ale já žádný zásek neregistroval. Přebíjím jen 9L a tohle se stalo při indexování tak nevím kde byla chyba.
Samozřejmě velká pochvala pro fa.Štrobl za rychlé vyřízení :thumbup:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti