KOLIZE TERMÍNŮ V KALENDÁŘI LOS

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#1 » ned 12. led 2020, 21:47

Chlapi, vím, že není nic jednoduchého hledat termíny na střelnicích, ale začínáte kanibalizovat nad rozumnou míru. Zkuste se podívat občas do kalendáře.
15. únor - 4 závody v jediném termínu, jinak celý měsíc nic.
7. březen - 2 závody v jediném termínu, jinak celý měsíc nic.
18. duben je hustý, ale je to aspoň teritoriálně rozděleno...

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#2 » pon 13. led 2020, 09:36

A v čem je rozdíl mezi 15.2. a 18.4.? V Čechách 1 závod (ty Čekanice to je denní a noční část), jeden v Olomouci a jeden v Otrokovicích - vždy je to teritoriálně rozděleno.

Čekanice/Čestlice/Malý Újezd si s Olomoucí nebo Otrokovicemi nekonkurují (max. pro 1-3 nadšence).

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#3 » úte 14. led 2020, 12:11

Quirinus:
Olomouc nebo Otrokovice není poprvé otázka k řešení. Znám lidi, kteří odstříleli Olomouc a hned jeli do Otrokovic. A jsou lidi, kteří mezi Olomoucí a Otrokovicemi volili. Já byl do nedávna jeden z nich. Takže si opravdu do jisté míry konkurují.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#4 » úte 14. led 2020, 12:49

Georg: To nerozporuju, ale pochopil jsem z příspěvku od PaFa, že 18.4. je sice víc závodů, ale jelikož jsou rozprostřené po republice, tak mu to přijde OK. Pokud to tak myslel, tak právě nerozumím v čem se pro něj liší 15.2. a 7.3. protože tam je situace prakticky stejná.

A říkám, že Čekanice/Čestlice/Malý Újezd by si konkurovaly mezi sebou (pokud by byly ve stejném termínu), ale nekonkurují si s Olomoucí ani Otrokovicemi.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#5 » úte 14. led 2020, 15:05

Nevím, jak kdo jiný, ale já plánuju závody na termíny, kdy je dostupná střelnice, mám čas a neprobíhá závod, na který bych chtěl jet jen jako závodník. A pak koukám, jestli není Pohárovka někde v blízkém okolí. Kdybych měl podmínky ještě rozšiřovat, nebudu pořádat vůbec.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#6 » úte 14. led 2020, 18:52

V poho, nebylo to rozhodně míněno jako výtka. Vím, že to není jednoduché... Klobouk dolů před každým pořadatelem. A když děláš série, jsi omezen už tím, to je jasné.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#7 » úte 14. led 2020, 20:28

cmk: jen jsme si ujasnili s Quirinus svoje pohledy na věc. Nehledej prosím za tím nějakou kritiku nebo něco podobného. Všichni pořadatelé máte můj obdiv a pochvalu za realizaci závodů.



haito
Příspěvky: 112

Příspěvek#8 » stř 15. led 2020, 06:21

a kolize 15.2 Otrokovice vs kosa..

nebylo by to kdyby byla ta jarni kosa 1. dubna jako byla předtím. a byla Aprílová.
takhle holt pojedu do Otrokovic.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#9 » stř 15. led 2020, 06:50

Inu rok je kratkej. :) Díky Haito třeba chytnu to misto na jarce :)



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » stř 15. led 2020, 13:33

Georg píše:Quirinus:
Olomouc nebo Otrokovice není poprvé otázka k řešení. Znám lidi, kteří odstříleli Olomouc a hned jeli do Otrokovic. A jsou lidi, kteří mezi Olomoucí a Otrokovicemi volili. Já byl do nedávna jeden z nich. Takže si opravdu do jisté míry konkurují.


Olomouc a Otrokovice, stejně tak jako Znojmo a Otrokovice, si konkurují. Největší problém je to pro pořadatelský tým :), oni jet střílet nemůžou, protože uklízí, dodělávají výsledky a vyhlašují. Na vyhlášení skoro nikdo nezůstane, protože jedou do Otrokovic :-)

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#11 » stř 15. led 2020, 18:49

Já vím, spoustu závodů jsem se zůčastnil a proto mají všichni pořadatelé můj obdiv a pochvalu. Vždy mne mrzelo, že na závody přijelo 30 - 50 závodníků a po závodech jim na internetu poděkuje s bídou 3-5 střelců.
Proto přeju všem pořadatelům hodně zdaru, zdraví a pevných nervů a podpory v rodině.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů