Megakanonáda - extrémí střelecká soutěž

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#16 » pon 24. úno 2020, 18:16

Pokud člověk dobře vidí (zaostří mířidla), figuru na 300m trefí.
Pokud ovšem ví něco o balistice vzhledem ke své zbrani/ráži/střelivu. Kdo na takovou vzdálenost např. z kosy nikdy nestřílel a bude mít 3 nástřelné sypačkami, které používá na dynamickou střelbu na 50m, nemusí se vůbec "chytit do papíru".

Do 150m je to víceméně jedno, jakou ráží střílíš, ale třeba ten samopalák už od 200m citelně padá. 300m je rozumná hranice, pak už je každých 50m navrch průšvih.
viz. např. https://guns.allzip.org/topic/2/1455309.html

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#17 » pon 9. bře 2020, 08:31

Tak to mám za ssebou. :) za mě spokojenost. Kritizovat se dá vždycky a cokoli. Organizátori neodhadli casovou nárocnost, ale to do priste urcite poladí. Ale vlastně jak v armádě. .) Čeká se aby se spěchalo a spěchá se aby se čekalo. Takže cajk.

Počasí bylo na hovno, ale vlastně tak jak mělo být k extrémnímu závodu. Slečinky (myslím muže. K oběma děvčatům mám jen slova respektu) holt trošku mrzli. Já taky :)

Střelecký situace super. Prásknout si na 300-400-500m jen tak někde nejde. Kombinace pušky a pistole hustá. Naprostý vrchol byla neděle. To bylo kurva těžký. Přeručkovat na lodnim laně, kde se zatížená karabina ani nehne, bylo peklo. Až na těch 7 borců jsme všichni ztratili všechny body tady. Předloktí mě bude bolet ještě týden. Pak už to byla paráda. Fyzička nula, trefit 6x gong na 200-300m když se člověk celej klepe je vostrý. :) "Vymazlená AR" poznala vodu i bláto. Dobře jí tak.

Rozhodně poděkování organizátorům. Jídlo na 1*. Sice sem to měl 500km tak a 500km zpět, ale když to jen trochu půjde a bude něco dalšího, tak dojedu.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#18 » pon 9. bře 2020, 13:42

Nejaky videa budou?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů