05.09.2020 - Závod LOS: Mistrovství ČR LOS 2020

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Hmyzis
Příspěvky: 14

Příspěvek#76 » pon 31. srp 2020, 13:02

Prcek píše:Co info od ředitele, o pár řádků výše? ;)

- divize PI a MPi - dosažení výsledku min. 50 % nejméně na 6 závodech ročníku 2020
- divize Re a MRe - účast min. na 4 závodech ročníku 2020
- kategorie Ženy - účast min. na počtu závodů ročníku 2020 dle kvalifikačního kritéria pro danou divizi.


Díky moc za odpověď, nějak jsem info od ředitele mezi obrázky přehlédl... :roll: Tak se omlouvám za "spam"... ;)



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#77 » pon 31. srp 2020, 13:17

je to na začátku vlákna



PiGr
Příspěvky: 25

Příspěvek#78 » pon 31. srp 2020, 17:57

Ineluki
Příspěvek#72 » ned 30. srp 2020, 13:38

Máte někdo volné místo v autě? Zlín, Holešov eventuelně Vyškov.

Jo pojedu z Hulína.
Pokud máš zájem tak se domluvíme.

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#79 » úte 1. zář 2020, 22:06

Revolver ALFA PARA STEEL 9231.1 (novinka) - zbraň do osudí Mistrovství ČR LOS 2020 od hlavního partnera ALFA - PROJ spol. s r. o.

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#80 » stř 2. zář 2020, 16:11

Pistole CZ P-10 S - zbraň do osudí Mistrovství ČR LOS 2020 od hlavního partnera Česká zbrojovka a.s.

Obrázek



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#81 » stř 2. zář 2020, 16:33

Znovu upozorňuji, že pro účast na závodě je nutné splnit podmínky kvalifikace. Zájemci bez účasti na jediném kvalifikačním závodě budou z registrace vyřazeni.

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#82 » pát 4. zář 2020, 12:51

Sada 5 ks elektronických terčů Laser Ammo IMTTS a sada sada Laser Ammo SureStrike Premium Plus - poslední hlavní cena do osudí Mistrovství ČR LOS 2020 od hlavního partnera ARMED STORE s.r.o.

Všechny ceny naleznete v události FB LOS.

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#83 » pát 4. zář 2020, 14:29

Dnes dorazil poukaz na zbraň od hlavního partnera Česká zbrojovka a.s. pro jednoho zatím neznámého účastníka zítřejšího Mistrovství ČR LOS 2020.

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#84 » pát 4. zář 2020, 21:19

3x dárkový voucher na střelecký zážitek "Mini special Force" - cena do osudí Mistrovství ČR LOS 2020 od partnera NKTEAM shooting s.r.o.

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#85 » pát 4. zář 2020, 21:42

3x poukaz na dvě vstupenky na nejbližší veletrh IWA, který se bude konat - cena do osudí Mistrovství ČR LOS 2020 od partnera ALSA PRO s.r.o.

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#86 » pát 4. zář 2020, 22:48

1x poukaz na aplikaci Cerakote na závěr krátké zbraně - cena do osudí Mistrovství ČR LOS 2020 od partnera Lira IS s.r.o.

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#87 » pát 4. zář 2020, 22:52

Diplomy a poukazy na zbraně pro Mistrovství ČR LOS 2020:

Obrázek

Obrázek

Obrázek



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#88 » sob 5. zář 2020, 22:02

Dobrý večer,
především jsem se chtěl všem svědkům omluvit, za okolnosti mého DQ. Byla to jen moje chyba a plně jsem si ji ihned uvědomil.

Beru tento "Mistrovský ZÁVOD" jako vrchol LOSové sezóny 2019/2020. Nicméně mám několik připomínek, které mě opravdu zamrzely až rozezlily. Velice LOS podporuji pro svou myšlenku. Většinou se nepouštím ani do debat na poli tohoto fóra. Snažím se vžít i do té druhé strany, ale dnes se mi to střílení opravdu, ale opravdu nelíbilo. Níže uvedené body mě opravdu leží na srdci a snad dostanu i já nějakou zpětnou reakci na následující body.

1) Nejasnost některých stage - především č. 1. Štěpán T. st. neměl jednoznačné zadání od organizátora a to bylo znát na variantách jak se situace měla řešit.

2) DQ za nesmyslné nedodržení prstu mimo spoušť = nebezpečná manipulace, na přechodu z jedné strany téže překážky na druhou, kde se neměnilo místo střelce! I při respektování pravidla část II, bod č. 16 odrážka 7. Toto je hodnocení plně nedoložitelné a subjektivní. I pokrčený prst, který se nedotýká spouště a který je mimo lučík, BY MOHL být považován za nebezpečnou manipulaci? Z mého pohledu DQ bylo hodnoceno jako přespříliš tvrdé a nezopakovatelné! Rozhodčí, nemohl vidět dále jiné věci, jako krytí apod. Tímto, že 2 střelci dostali DQ za tuto "nebezpečnou manipulaci" je ze strany neprofesionální hodnocení celé situace č. 7.

3) Pohár 2020 - nechtěl jsem se do tohoto pouštět, nicméně jak byl Pohár 2020 vyhodnocen, jakože "taky je tu pohár a toto jsou výsledky". Opravdu POHÁR se jmény si nezaslouží více? Je to přeci ukončení celoroční práce střelců!!! Viz pravidla 2020 část III bod č. 18 odrážka 6. To Bylo hodně "zvláštní" až nedůstojné.

4) Organizace závodu mistrovského závodu. Chápu, že vměstnat závod o osmi situacích do Čelákovic není snadné. Chápu, že i vymýšlení různých situací do omezených prostor není jednoduché. ALE když jako dvoustage dáte pomalé střílení a složité situace nepřispívá k rychlosti. Situace č. 3 a 4 byla díky zkušenostem rozhodčích odstřílena RELATIVNĚ v normě. ALE situace č. 5 a 6 BYLA jednoznačná tragédie. Složitá a dlouhá situace a nezkušenost rozhodčích prodlužovalo celou soutěž o hodiny. Nemluvě o předbíhání celých squadů k tomu jen přispěla. Tohle bylo hodně nedobře.

5) Závěr celého mistrovského závodu byl opravdu poslední kapkou do mého poháru hořkosti a zklamání z tohoto mistrovského závodu. Bohužel se opakovala situace z posledních třech mistrovství. Tím zklamáním je, že i přes holedbáním se sponzory a cenami, ne vždy se na všechny dostalo. A ano byl jsem to já a ještě 2 další střelci, co dostali DQ. NIKDE (pravidla a ani propozice) jsem Pavle Dadáku nenašel, že platící a kvalifikovaný závodník s DQ NEMÁ nárok být ve slosování o ceny. Po mém dotazu jsi řekl, že nebudeme ve slosování, ale že rozhodnutí je na Tomášovi Trávníčkovi. Tomáš rozhodl, že ve slosování budeme.
Jak si myslíš Pavle, že nám bylo, když Tomáš řekl ať udělají 3 kroky vpřed ti, kdo nebyl na konci jmenován? My 3 s DQ jsme samozřejmě šli taky. To, že jste OBA nedodrželi svá slova, která jste dali, byl akt ztráty důvěryhodnosti. Tomáš to potom zachraňoval nějakými ZBYTKY.
Pánové, jak mám k vám mít důvěru? Hlásit se jako rozhodčí když je nemáte? Jak mám posouvat LOS dále a snažit se něco vylepšit, když nedodržujete svá slova?
ANO šlo jen o nějakou cenu do tomboly pro ty, kteří byli 2x vyhozeni zbytečně? To že jsme byli potrestáni ukončením střílení? A omlouvám se za "kecy" typu tombola je jen pro ty co dostřílejí je nepochybně zarážející.

Takže suma sumárum. Nevím jak chce rada LOS dále fungovat, když jednoduché věci nefungují. Možná, že ze mě mluví hořkost z nevyvedeného závodu. Snažím se být objektivní. SNAD bude nadcházející sezóna 2020/2021 lepší a snad se organizátoři poučí z minulých přešlapů a jednoznačných chyb.

Míra Starčevič



martin kovar
Příspěvky: 55

Příspěvek#89 » sob 5. zář 2020, 23:04

Nevím Miro proč to píšeš tak slušně. Byla to fraška už od začátku. Na závod se dostali lidi,kteri tam naprosto neměli co dělat. Pohár se řeklo, že se nebude vyhodnocovat a opět se vyhodnotil. I když dost divně. Jak se rozdaly hlavní ceny byla posledni tečka. Říkám upřímne, že jste plivli do obličeje všem lidem co se celý rok snažili, jezdili po zavodech a věnovali tomu čas a peníze.



drobec90
Příspěvky: 62

Příspěvek#90 » ned 6. zář 2020, 05:50

Díky organizátorům.
Pěkný závod. Pestré situce.

Užil jsem si to.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů