11.07.2020 - Závod LOS: KOPS.cz CUP - Čekanice - 03. kolo

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 28. kvě 2020, 18:52

komentáře k závodu

11.07.2020
Tábor – Čekanice

KOPS.cz CUP - Čekanice - 03. kolo

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1366/



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#2 » sob 20. čer 2020, 18:38

Jelikož bych se měl dle mentálního rozpoložení přihlásit do squadu č.5 , ale občanka říká něco jiného... Tak se raději zeptám: ta formulace s dětmi stále platí? nebo se můžu normálně registrovat?



Tom75
Příspěvky: 21

Příspěvek#3 » sob 20. čer 2020, 22:42

Pokud by bylo volné místo rád pojedu. Zpráva popř. Na mejl: hajkins@seznam.cz

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#4 » pon 29. čer 2020, 08:46

Ufff, clovek chvili nesleduje a takhle se to zvrhne...
Squad 5 byl fakt jen a jen pro deti...

Ale vypada to, ze tam zadne dite neni. Pokud jste nekdo registroval dite, napiste mi.
Protoze jestli o detsky zavod neni zajem, je samozrejme mozne o to prodlouzit zavod pro dospele a vzit jich vic.

ALE

Vsichni chcete strilet a nikdo nechce piskat. Potrebuju aspon 13 lidi, a mam 2 zapsane, 2 nezapsane, kteri snad mozna pomohou a mozna 1 statistika. Ale potrebujeme alespon jeste minimalne 8 lidi (ale klidne 10) do tymu za obvyklych podminek (startovne 0, prispevek na cestu, kantyna).



lysonekdavid
Příspěvky: 39

Příspěvek#5 » úte 30. čer 2020, 08:57

Nazdar,
Rozhodčích asi bude potřeba hodně, když si vezmu jak je to náročné při těchto teplotách, které jsou v současné době.
Určitě by nebylo špatné ocenit rozhodčí víc než tak jak obvykle, i vzhledem k tomu, že je na závod přihlášeno 100 lidí bez rozhodčích.
Ještě jeden point z mé stránky. Nebylo by špatné dělat pouze pohárové závody a nekombinovat to s PDW. Důvod: zdržování při přehazování zbraní, náročnost pro rozhodčí,...

David 8-)



Číkus
Příspěvky: 17

Příspěvek#6 » úte 30. čer 2020, 19:03

Nestačilo by změnit typ závodu za klubový? To by pak nebylo potřeba mít certifikované rozhodčí.

A vzhledem k tomu, že pan ředitel de facto změnil všechny pohárové závody v tomto ročníku na klubové (a to i zpětně), tak by se asi zase tolik nestalo.



spawny
Příspěvky: 12

Příspěvek#7 » úte 30. čer 2020, 19:51

Ježíš... proberte se. Buďme rádi že někdo něco pořádá a raději přiložte ruku k dílu. Kecat do toho jak se to má dělat umí každý.



lysonekdavid
Příspěvky: 39

Příspěvek#8 » úte 30. čer 2020, 21:13

Spawny: zrovna já se pravidelně účastním závodů jako rozhodčí, tedy přikládám ruku k dílu a v nedávné době jsem měl tu čest organizovat pár závodů, tak vím co to žere. A sám jsem byl rád za každou zpětnou vazbu od závodníků/rozhodčích. Ještě je dobrý se podepsat, ať vím s kým mám tu čest. 8-)



Tom75
Příspěvky: 21

Příspěvek#9 » stř 1. črc 2020, 11:11

Pokud chápu dobře, klubový závod může pískat necertifikovaný rozhodčí, ostatni certifikovani... Mnoho z nas ani nevi co obnáší ziskat "píštalku" a treba by i rádi pomohli. Třeba je i pomocníků...šel bych, ale od nás ze severu je to celkem všude daleko, krom tedy Žalan. -:(
Jinak práci všech co závody připravují a pískají si vážím, klobouk dolů a díky jim také!



Derry
Příspěvky: 6

Příspěvek#10 » stř 1. črc 2020, 13:13

Dobrý den, marně hledám kam a jak zaplatit, platí se závod tedy na místě? Jsem v 5.sqadu, snad je už tedy pro dospělé... Rád pomohu s organizací atd.,pokud u toho zvládnu i odstrilet závod, ale jsem začátečník, takže v rámci možností. Dá se vše případně řešit na konkrétním e-mailu nebo telefonu?



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#11 » stř 8. črc 2020, 18:30

To nevím, kde jsi na to přišel. Stále jsou a tento také je závod s možností získání kvalifikace na MČR.

Číkus píše:Nestačilo by změnit typ závodu za klubový? To by pak nebylo potřeba mít certifikované rozhodčí.

A vzhledem k tomu, že pan ředitel de facto změnil všechny pohárové závody v tomto ročníku na klubové (a to i zpětně), tak by se asi zase tolik nestalo.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#12 » pát 10. črc 2020, 10:30

Uff, takze:
SEPAROVANY ZAVOD DETI ZRUSEN. Nicmene pokud si tam nekdo decko priveze, na holickach ho nenechame.
Kazdopadne squad 5 vyhrazeny pro deti obsadili dospeli. Sposta lidi se odhlasila na posledni chvili, nekdo se naopak prihlasil jako RO ze zavodniku.
Lidi uz je skoro akorat, jeste bych klidne 2 lidi navic uvital (idealne s timerem).

Co se tyce ceny prace.
Main-match trva vetsinou kolem 5 hodin. RO u nas standardne dostava 500 Kc na dopravu, startovne (500 Kc pripadne +dalsich 500) zdarma a kantynu v nejake rozumne mire (pocita se 1 jidlo a par vod/kol/caju/kafi) (200 Kc). Dostavame se na podobnou castku, jako RO na IPSC, kde RO dostane treba jen 300, ale zase je odpustene vyssi startovne. A ten zavod byva vetsinou delsi, tezsi. (mimochodem pri teto cene prace by RO bral 40 cisteho mesicne)

Ale OK... Budeme to brat jinak. RO nebo pomocnik dostane krome kantyny a startovneho (coz je pro nekoho i 2x500) 8 Kc za kazdeho strelce v dennim mainmatchi - zaokrouhleno nejak rozumne spise nahoru nez dolu. Prumerna ucast v Cekanicich je 60-65 lidi, tam by to vychazelo prave tech 500 jako doposud. Pokud prijede vic, bude odmena vyssi. Kdyz prijede 100 lidi, dostane RO 800 Kc.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#13 » pát 10. črc 2020, 10:32

Pokud bys zvladl zapisovat do scoresheetu, lepit, zvedat poppery, muzeme Te vyuzit. Akorat bys musel dorazit v 8:00 - docvakame terce do situaci, a RO si odsrili prematch. V 11 zacne main match.

Derry píše:Dobrý den, marně hledám kam a jak zaplatit, platí se závod tedy na místě? Jsem v 5.sqadu, snad je už tedy pro dospělé... Rád pomohu s organizací atd.,pokud u toho zvládnu i odstrilet závod, ale jsem začátečník, takže v rámci možností. Dá se vše případně řešit na konkrétním e-mailu nebo telefonu?



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#14 » sob 11. črc 2020, 16:33

Pěkný závod, díky!



mso
Příspěvky: 6

Příspěvek#15 » sob 11. črc 2020, 16:37

Super závod, užili jsme si to. Díky! :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů