27.06.2020 - Závod LOS: Letní pohárovka LOS - Znojmo

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 9. čer 2020, 20:58

komentáře k závodu

27.06.2020
Znojmo - Oblekovice (AKIM)

Letní pohárovka LOS - Znojmo

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1243/

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#2 » úte 9. čer 2020, 21:05

:arrow: po krátké době opět zdravím všechny Losí střelce... bylo uvolněno pár míst po neplatičích na Letní pohárovku...
kdyby se stalo, že jsem někoho smazal neprávem, samozřejmě se ozvěte a dáme to do pořádku, trochu se mi do toho zamíchala předcházející registrace a proto pište prosím při platbě do poznámky i datum závodu...



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 10. čer 2020, 06:18

Tentokrát bez upozornění :-)
Sypu si popel na hlavu, registrovali jsme se znova, peníze posílám :)



KubajZ_N
Příspěvky: 4

Příspěvek#4 » stř 10. čer 2020, 20:58

Byl jsem smazan - pravem - zapoměl jsem platbu - registruji se znovu a posilam penize. Díky



rain
Příspěvky: 52

Příspěvek#5 » pon 15. čer 2020, 11:34

Zdravím, byl jsem smazán, platbu jsem zaslal včas, nebyl u ní ale datum závodu, jenom jméno. Výpis transakce jsem zaslal na e-mail info@akimcz.cz. Původně squad 5.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#6 » úte 16. čer 2020, 20:16

:arrow: vyřešeno ;)

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#7 » pát 19. čer 2020, 20:11

:arrow: uvolněno pár míst po neplatičích...



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#8 » ned 21. čer 2020, 13:44

Zdravím, z rodinných důvodů musím pustit svou registraci na tento závod Squad 4. Kdo by měl zájem prosím o kontakt na 777 817 285
Pokud ne, prosím pořadatele o uvolnění mého místa a zaslání startovného zpět. Děkuji.
Míra Starčevič



noname
Příspěvky: 2

Příspěvek#9 » čtv 25. čer 2020, 08:26

Dobrý den. Kvůli práci se nemohu zůčastnit a pokud je to možné, rád bych si nechal zaplacené startovné převést na další závod. Děkuji. František Kudláček - Squad č.6.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#10 » čtv 25. čer 2020, 18:12

Přátelé, je třeba si uvědomit, proč se začalo startovné platit dopředu... Tím, že jste zapsáni v registraci, obsadíte jeden slot a máte za to zajištěnou účast v soutěži. Nikdo jiný vám už to místo nevezme a nemůže se také místo vás registrovat. Tím se řídí i ekonomika toho konkrétního závodu a vše, co se točí okolo. Každý pořadatel dává i možnost se ze závodu odhlásit s vrácením startovného, ale jen do určitého termínu, aby byl schopen závod opět doplnit. Kdybychom měli tři dny před závodem vracet startovné nebo je převádět na další závod, ztrácí platba předem smysl, to snad musí být už každému jasné. Je také jasné, že se někdy objeví situace, kdy se střelec na poslední chvíli nemůže z různých důvodů zúčastnit, ale to riziko už musí nést sám nebo za sebe někoho najít.
Pokud se ale závod naplní a zaplatí do stanoveného počtu i po odhlášení těch, kteří nemohou na poslední chvíli přijet a mají zaplaceno, rád startovné pošlu zpět, to mi věřte ;)

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#11 » pát 26. čer 2020, 08:52

:arrow: ještě malá poznámka k příjezdu na střelnici... na hlavní ulici dole před příjezdem kopou kanalizaci a je tam vyznačená objížďka. Nelekněte se slepé ulice nebo zákazu vjezdu a jeďte rovně, přímým směrem na střelnici. Nechávají to na víkend průjezdné a je to o něco menší a hlavně kratší tankodrom, než ta objížďka :thumbup: ...



noname
Příspěvky: 2

Příspěvek#12 » pát 26. čer 2020, 09:52

Za ty roky co střílím mi to nevyšlo poprvé, takže jsem nad tím popravdě moc nepřemýšlel a převod do dalšího závodu bylo první co mne napadlo. Zdůvodnění samozřejmě chápu, moje chyba a omlouvám se. :oops:

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#13 » pát 26. čer 2020, 11:38

To se vůbec nemusíš omlouvat, nebylo to myšleno na nikoho konkrétního, jen jsem to už musel napsat, protože to řeším pravidelně každý závod s více lidmi a myslím, že z organizátorů nejsem sám ;) ...

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#14 » pát 26. čer 2020, 16:55

:arrow: potřebovali bychom na zítřek jednoho rozhodčího... kdyby měl někdo zájem, ozvěte se mi, prosím... sraz by byl na osmou



eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#15 » sob 27. čer 2020, 22:53

Výsledky online.

Pavel

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů