08.08.2020 - Závod LOS: 10 ran a dost u Mělníka - pozor platba předem

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#16 » stř 5. srp 2020, 20:02

Určitě, jen to chce sluchátka a ochranné brýle! Jinak vstup diváků Ivoš nikdy neomezoval. Samozřejmě je nutná jistá ostražitost, respekt k pokynům organizátorů a není vhodné s sebou brát psy a malé děti.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#17 » stř 5. srp 2020, 21:25

2 Mariachi jako obvykle kolem 7:30-7:45 Díky všem!
**********************************************************
2 pakya.cz návštěvníci jsou vítání a jak psal Paf sebou sluchátka a brýle. Je tady i pěkná kantýna, takže to bude i s občerstvením ;) .
**********************************************************
2 Permonikostrava tak tvůj příspěvek jsem tedy nepochopil. Cena se bohužel odvíjí zejména od nákladů a ty jsou na této střelnici celkem vysoké + vždy platíme rozhodčím za jejich nesmírně důležitou práci slušnou odměnu. Počet ran nemá moc vliv na náklady a tebou udávaný počet 120-130 ran na 6ti situacích mi navíc ani nějak nepasuje do LOSu, protože maximální počet ran na situaci je 12 takže x 6 je 72. Náš závod je navíc koncipován jako vhodný pro menší zbraně s menší kapacitou. Proto nejdeme na maximální počet ran povolený v LOSu. Kdo si chce zakalit, musí/může jinam, třeba na IPSC :lol:
Kde najdu v kalendáři ten tvůj závod?

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#18 » sob 8. srp 2020, 17:08

Pěknej závod, mohl být trochu více pohybový, ale i tak dobrý.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#19 » sob 8. srp 2020, 18:38

Dík pořadatelům, bylo to fajn, v dnešním počasí pohybu tak akorát.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#20 » pon 10. srp 2020, 08:09

Myslím, že vzhledem k teplotě byli všichni rádi (hlavně chudáci rozhodčí), že pohybu nebylo víc :lol:
Jsem osobně moc rád, že nám tam z horka nikdo nezkolaboval ;)



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#21 » úte 11. srp 2020, 08:31

BTW výsledky jsem poslal na web už v neděli, ale teď to záleží na web admin, kdy se objeví. Měli byste je mít od soboty všichni v mailu. Pokud je někdo nedostal, pošlete do SZ váš mail a já vám je pošlu.

Ivo

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů