16.12.2023 - Závod LOS: Vánoční pohárovka - Znojmo

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 339

Příspěvek#1 » pon 11. pro 2023, 10:16

:arrow: Zdravím všechny vánoční střelce... pohárových rozhodčích je celkem dost, ale nikomu se asi nechce po absolvování školení pískat, proto prosím ještě touto cestou některé z vás, jestli nebudete mít chuť a čas si přijet písknout naši Vánoční pohárovku ve Znojmě. Potřebovali bychom ještě alespoň dva rozhodčí, bez rozhodčích to opravdu nejde ;) ...
Odměna, startovné, strava a pár klobásek přímo z udírny na vás čekají :thumbup: ...



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#2 » pon 11. pro 2023, 12:54

Měl bych nabídku jedné registrace na Vánoční LOS, mám pochybnost o tom, že budu zdrav. Mám taky zaplaceno, tak bych uvítal, kdyby mne někdo chtěl nahradit, abychom stihli informovat ředitele závodu. Zájem prosím do SZ.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 339

Příspěvek#3 » stř 13. pro 2023, 15:55

:arrow: tak nám dalšího RO sklátil covid :cry: ... poptávka stále platí...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#4 » stř 13. pro 2023, 16:58

uncle:
Poslal jsem e-mail na adresu která je uvedena na stránkách závodu....



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#5 » čtv 14. pro 2023, 07:11

pomohl bych, ale 15. máme vánoční večírek

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 339

Příspěvek#6 » čtv 14. pro 2023, 09:32

:arrow: jeden přibude, dva se odhlásí... pořád chybí jeden RO :roll:



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#7 » čtv 14. pro 2023, 14:06

I ja budu mozna odpadlik, prave jsem si nameril teplotu a to do soboty necekam, ze opadne.

Vzhledem k tomu, ze tohle je bohuzel muj druhy zavod v rade co musim zrusit kvuli nemoci, tak bych se rad zeptal na nejakou moznost bud prevedeni platby na budouci zavod nebo vraceni aspon casti. Ja chapu ty pravidla na vraceni startovneho atd, ale my si nemuzeme uplne vybrat kdy onemocnime... Zavodu je uz tak malo a jezdim na kde co, ale behat v horeckach v zime po strelnici je naprosto nesmysl.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 339

Příspěvek#8 » pát 15. pro 2023, 11:15

Já samozřejmě chápu ty, kteří onemocní pár dní před závodem a nemohou za to a je mi to líto... proto jsou ale nastavená nějaká pravidla pro ochranu pořadatele, který závod zorganizuje, postaví, vyplatí rozhodčí, pomocníky, střelnici, spotř. materiál, čas, vloží do toho své prostředky atd. atd... a navíc by chtěl aby mu za to všechno ještě něco málo zbylo. A ani organizátor si bohužel nemůže vybrat termín, kdy mu žádný závodník neonemocní nebo nezruší z různých důvodů účast.
Ani nezpočítám, kolik jsem za roky střílení takto prokaučoval registračních poplatků ;)...



ossan81
Příspěvky: 75

Příspěvek#9 » sob 16. pro 2023, 22:25

Vřelé díky za dnešní závod! Bylo to super, situace spíše dynamického rázu byly skvělé.



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#10 » ned 17. pro 2023, 21:14

Mrzí mne, že jsem nemohl přijet... Ale dnes už ležím, tak to snad do Ježíška přejde. Krásné Vánoce všem a těším se na velikonoční LOS v Oblekovicích ;) .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů