24.05.2009 - 5.11 Tactical Cup - FOX Chloumek u Mělníka

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 30. dub 2009, 11:10

.
Srdečně vás zveme dne 24. května na střelnici FOX v Chloumku u Mělníka.

Střílet se bude praktická střelba, kombinace samonabíjecí puška a obranná pistole.


Propozice – http://www.511tactical.cz/download/5.11 ... pozice.pdf

Přihláška - http://www.511tactical.cz/prihlaska-do-souteze


Neděle 24.5.2009, prezentace od 8:30, střílí se od 9:30

SSK FOX Mělník-Chloumek - GPS: 50°22'55"N, 14°29'56"E

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 17. kvě 2009, 19:44

Tak kdo jedete a co budete brát za flinty?



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » ned 17. kvě 2009, 20:37

já tam budu s G34 a SA58 v tunningu alá M16

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 17. kvě 2009, 21:36

Mě v poslední době nějak není dopřáno času pro střílení, tak nakonec i tento víkend budu mimo :cry:

Uživatelský avatar
gombizak
Příspěvky: 2

Příspěvek#5 » pon 18. kvě 2009, 09:42

CZ 858 - FAB defense + G30 (možná G26)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 18. kvě 2009, 15:32

Možná přijedu... Kosa + glock, klasika. Ale vůbec to s ní a mýma očima neumím (ostatně ani s glockem to není o moc lepší :D ), ale už pro tu srandu ;)
V propozicích jsem to nenašel, ale je třeba se registrovat předem, nebo stačí na místě?

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#7 » pon 18. kvě 2009, 15:34

MarK - hele, ja jsem prihlasen a naopak nepojedu - jestli chces, napisu tomu, co to porada, ze se omlouvam, ale ze nemuzu a misto sebe posilam tebe, nebo naopak - jestli chces, prihlas se sam a napis poradateli, ze jedes misto me.
Dik

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pon 18. kvě 2009, 15:47

Já právě nevím, jestli pojedu (ze zdravotních i studijních důvodů). Proto se ptám, jestli má případně vůbec cenu jezdit, když nejsem nahlášen.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 18. kvě 2009, 15:54

MarK: Pokud vím, tak byla nutná registrace a ta je již uzavřená. Naslepo příchozí tedy patrně nebudou mít možnost účasti. Pokud tedy Honza nejede a ty nevíš na 100%, tak se nech i tak přeregistrovat na své jméno a maximálně nedorazíš. V opačném případě dorazíš a nepustěji Tě do závodu.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pon 18. kvě 2009, 16:30

Nojo, už to vidím, jsem slepej.
cmk: Ok, díky, pm.



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » úte 19. kvě 2009, 16:02

jen pro info:

registrace byla DOPORUCENA z důvodu zajištění všeho potřebného atd... ale pokud se stane že někdo nedorazí z jakéhokoliv důvodu či naopak zase někdo dorazí,který nebyl předem přihlášen, tak se stím počítá a samozdřejme se zůčastní závodu.

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » čtv 21. kvě 2009, 07:50

Není tady někdo,kdo se zaregistroval a nakonec nejede?



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » čtv 21. kvě 2009, 18:38

5.11 TACTICAL.CZ a BASE 47

rád bych upozornil na nějaké podrobosti týkající se závodu 5.11 tactilal cup 2009 probíhající dne 24.5.2009 na střelnici Chloumek u Mělníka.


Registrace byla pozastavena z důvodu vyskohého zájmu střelců o tento druh střeleckých závodů. Viz:
http://www.511tactical.cz/prihlaska-do-souteze

po telefonickém rozhovru s organizátory soutěže bych Vás rád upozornil, že závody jsou přístupné pouze střelcům, kteří se zaregistrovali a dostali potvrzení přihlšky a doplňujíci email od organizačního teamu 5.11 tactical.cz. Z důvodu vysokého zájmu není bohužel možno dorazit a jít si střelit závody bez přihlášení.

Dále bych rád poprosil všechny účastníky, aby se dostavili v předstihu k registraci a měli veškeré potřebné doklady viz: ZP, průkazy zbraní atd... tak aby se mohlo opravdu začít dle předem stanoveného časového plánu, tak aby vše proběhlo v pohodě a zbatečně jsme nenarušovali samotný závod.

Jelikož se jedná o dosti masivní akci tohoto druhu rád bych Vás poprosil o dodržování maximální bezpečnosti na střelnici a dbaní všech pokynů nejen organizátorů, ale i správců střelnice, tak abychom se všichni vrátili v pořádku a užili si příjemný den strávený na střelnici.

V případě nějakých nejasností s ověřením platné přihlášky atd... prosím kontaktujte :
martin@511tactical.cz a dořešte si případné nejasnosti, tak aby se neztrácel drahocený čas při samotné registraci.

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pát 22. kvě 2009, 07:24

Kdo střílíte asfalťáky,vemte si broknu.
Při takovém množství lidí bude určitě čas si dám pár položek.



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pát 22. kvě 2009, 10:06

Gew:

to být rozumná volba "ty být chytrá česká cholka" asi se přidám a zlomíme ktomu TOMa a Tratoma

vem broknu a já poladím patrony

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů