19.03.2016 - Závod LOS: POHÁROVÝ ZÁVOD

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 13. bře 2016, 00:46

komentáře k závodu

19.03.2016
GunCenter

POHÁROVÝ ZÁVOD

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/523/



Tomáš Břinčil
Příspěvky: 39

Příspěvek#2 » úte 15. bře 2016, 14:00

Budu mít volno v autě, nabízím cestu z Prahe.



eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#3 » ned 20. bře 2016, 01:03

Výsledky online.

Pavel



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#4 » ned 20. bře 2016, 08:58

Díky za hezké závody. Výsledek nic moc, no spíš jen nic, ale líbilo se mi to moc. Hlavně 3. a 4. stage byla nádhera. Mimochodem co ve výsledcích znamená druhý sloupec označený PP? Díky.



pan_cerny
Příspěvky: 8

Příspěvek#5 » ned 20. bře 2016, 09:44

PP je popper, tedy kov. Zavod super. 4. stage bych si rad uzil poradne, ale po sedmi hodinach cekani a odstrileni o pul jedne rano jsem nemel dost sil. :)



eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#6 » ned 20. bře 2016, 09:58

PP počet trefených popperů
A hodnocené alfy
C hodnocené charlie (+1sec. za každého charlieho)
D hodnocené delty (+2 sec. za každou deltu)
MT minuté zásady (+5 sec. za každého "myšáka")
MP neshozené poppery (+10 sec. za každý neshozený popper)
NT počet zasáhnutých neterčů (+10s. za každý neterč, který je možné "zabít" pouze jednou bez ohledu na počet děr v něm)
pr počet procedurátlních chyb (+3s za každou - třeba za nekrytí, případně když udělám něco jinak než jsem měl).



bereta
Příspěvky: 4

Příspěvek#7 » ned 20. bře 2016, 11:25

Závod pěkný a děkujem Pavlíkovi za výsledky, to byla rychlost :) :)

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#8 » ned 20. bře 2016, 20:09

Letos můj první LOS a konečně jsem si mohl vyzkoušet v akci novou rukojeť (viz. viewtopic.php?f=19&t=178&start=1005), která mne velice dobře potěšila, fungovala sqěle :D

Stage 1 - střelba za chůze
no zde jsem si zpočátku věřil, ale po pípnutí timeru a po pár "slepých" ranách jsem dost znejistěl :D
video: https://youtu.be/f11PhbDPRyc

Stage 2 - střelba se svítilnou
tak natěšen koupí nové svítilny jsem na střelnici zjistil, že jsem ji zapomněl doma :roll: Zde byl problém (a nejen pro mne) "strkání" rukou za kryt :roll: Také losování "kamaráda" (barevného symbolu na který se nestřílí) se občas u některých neobešlo bez omylu :D
video: není, za velmi snížených světelných podmínek mi kamera mobilu kvalitní video nenatočí.

Stage 3 - najdi všechny "padouchy"
zde jsem zapomněl na jeden terč. Nebo jsem blbě koukal :roll:
video: https://youtu.be/Hf9VobxmfOk

Stage 4 - "prohledávačka"
taková "klasika", kde pořád čekám na nějakou čertovinu :D
video: https://youtu.be/7rfWQODFtg0

Musím poděkovat nejen za pěkný závod, všem, kdo se na něm organizačně podíleli, ale i Pavlovi za rychlé výsledky :thumbup:



pavnec
Příspěvky: 4

Příspěvek#9 » pon 21. bře 2016, 09:18

od účasti mě odrazuje začátek ve 14:00
šlo by začínat cca v 10:00 :?:

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pon 21. bře 2016, 15:23

Pavnec: bohužel nešlo.
Pro ilustraci nabízím takový nadnesený pohled na LOS závod v Otrokovicích z pohledu závodníka a rozhodčího z pera kolegy Zdenka, taktéž rozhodčího.
http://skrytenoseni.blogspot.cz/2015/03 ... -losu.html

Rychlost závodu je vždycky dána nejenom délkou situace, ale i počtem závodníků, kteří přijedou. Mnozí navíc jezdí bez přihlášení. Pokud se mezi závodníky nenajde dostatek rukou, které nám pomůžou po každém střelci uvést situaci do původního stavu, bohužel to ani rychlejší být nemůže. Za každou ruku, která se k nám přidám budeme vděční.

Každopádně, ti, kteří se musí ze střelnice dostat co nejdřív, (ať už z důvodu, že bydlí moc daleko, nebo mají nějaké další povinnosti) se dokáží v ideálním případě dostat ze střelnice kolem páté, šesté hodiny večerní...

Jen tak mimochodem, já sám jsem se po závodě domů a do postele dostal ve 4:00.V parku okolo domu začínali zpívat první ptáci. :)



gastly
Příspěvky: 116

Příspěvek#11 » pon 21. bře 2016, 15:31

Pokud dorazíš na 04,OO odemknu ti střeliště a můžeš zacít stavět. Pak stihnem start v 10.OO. Pokud je potřeba víc času, dá se začít už v 21-22,00 předchozího dne. (To už zákazníci přestanou střílet). Popřípadě se múžeš zúčastnit standardního stavění. To je sraz v 9.00 u dveří. (Na to většina stavěčů vstává kolem šesté.) Pokud znáš pár jedinců, co mají masochistický sklony, tak sem s nima. Protože, pokud se někomu zdá závod dlouhé (a hoví si na sedačce, popřípadě trpí na židli) tak se kolem půlnoci zeptej rozhodčích, (vstávali v šest, aby v devět začali stavět) jestli to nejde rychlej a začít dřív. Já děkuju bohům za ty, co sou pořád ochotní pomáhat ( spíš kompletně odedřít) jak stavění, tak pískání. V neděli v 8.00 se musí otevřít uklizená střelnice dalším zákazníkům.

Tímto děkuji všem kdo nám pomáhá, jak se stavěním (VYMYSLET to je problém) pískáním- ( žer 10 hodin olovo a ještě se nezavděčíš) Jmenovat nebudu, neb oni vědí. DĚKUJU, DĚKUJU, DĚKUJU a furt je to málo Dik Pepa.

Ps.šlo by začínat cca v 10:00 :?:
Obávám se že to neprojde, ale můžeš si vzít spacák, tak jak rozhodčí.
Iljič píše rychlej.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#12 » pon 21. bře 2016, 15:37

Pro mě je to zkušenost pro příště. Pískat nemůžu, ale pomáhat ano a než abych se nudil při čekání, budu radši pomáhat. Až se budu chystat příště do Otrokovic dám vědět, že chci pomáhat.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#13 » pon 21. bře 2016, 18:22

Užovko, pískat taky můžeš. Když začneš coby pomocník, spoustu toho odkoukáš a při dalším kurzu rozhodčích si můžeš udělat zkoušky a rozšířit řady rozhodčích ;-)



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#14 » pon 21. bře 2016, 18:32

Chacha jeden z mála, kdo ví co je elaphe guttata... :-)
Jasně, já vím, ale jsem začátečník, zatím mám dost starostí sám se sebou a ještě pískat. Ono to třeba časem přijde, ale až časem.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pon 21. bře 2016, 18:51

No na ten kurz rozhodčích čekám jak na smilování :-)

Mimochodem nemáte někdo záznam toho pořadu nebo reportáže z minulých Otrokovic, jak tam byla ČT?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů