27.08.2016 - Závod LOS: LOS Opařany

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#16 » čtv 28. črc 2016, 15:42

Poprosim tedy o cele jmeno, abych te mohl presunout do squadu rozhodcich. Dekuji.



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#17 » úte 2. srp 2016, 17:13

Nabízím odvoz z Prahy na závod do Opařan a zpět pro max. 3 spolustřelce.
Pokud by byl zájem volejte 602 577243 nebo pište do SZ.



Honda
Příspěvky: 1

Příspěvek#18 » úte 2. srp 2016, 20:11

dobrý den, jsou stále potřeba pomocníci ??

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#19 » stř 3. srp 2016, 06:28

Určitě Ano, rádi Tě uvidíme mezi pomocníky.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#20 » čtv 4. srp 2016, 10:43

Jelikož jsem v poslední době dostal pár dotazů z řad pomocníků-nováčku, a protože by to mohlo nakopnout i pár dalších lidí k nějaké součinnosti, tak to dám sem.

Rozhodčí/pomocníci zpravidla neplatí startovné, mají budget v určité výši na občerstvení zdarma (předpokládám 120 Kč) a pokud to finanční stránka závodu dovolí (ještě jsem nezažil, že by nedovolila), dostanou příspěvek na dopravné v řádu několika set korun.

Na oplátku se po nich chce, aby byli na střelnici přítomni dříve, než začíná registrace (v Opařanech v 8hodin ráno) a určítá míra zodpovědnosti a pracovního nasazení, aby závod hezky odsýpal. Podrobnosti jsou rozhodčím / pomocníkům zasílány na email uvedený při registraci vždy několik málo dní před vlastním závodem.



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#21 » čtv 11. srp 2016, 13:11

Bohužel jsem musel z rodinných důvodů zrušit registraci a mrzí mě že se do Opařan nepodívám.
Takže jedno místo je momentálně volné ve 3.squadu

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#22 » čtv 18. srp 2016, 14:23

Prave jedno volne misto ve SQ5.

Ja jsem takhle nasel okno volneho mista ve SQ7 - tak jsem se presunul tam...
Cimz se omlouvam organizatorum, ze jsem se zrusil z RO squadu, ale pac bojuju o medajli v Poharu, odstrilim si to radsi v klidu s ostatnima ve squadu... Kazdopadne kalibracni zbran bude na strelnici :-)



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#23 » úte 23. srp 2016, 18:32

CHlapi, vezme mne někdo z Brna? V současném zdravotním stavu asi tu cestu sám nedám. Díky za SZ.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#24 » stř 24. srp 2016, 21:36

Zdravim registrovane zavodniky i rozhodci. Je mezi vami nekdo, kdo by se chtel podilet na stavbe zavodu? Stavet budeme v patek cca od 9hod do 17hod. Nechci to zadarmo a asi by nebyl problem zajistit pripadne i ubytovani. Dejte mi v pripade zajmu prosim vedet na info@pavelpetran.com Dekuji



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#25 » čtv 25. srp 2016, 09:52

Doplňující informace k závodu:

1. Prosím registrované závodníky, kteří se nebudou moci závodu zúčastnit, aby se v rámci online registrace (do dnešní půlnoci) odhlásili.

2. Po prašné příjezdové cestě ke střelnici jeďte prosím opatrně. Starousedlíky dost rozčiluje, když přijíždějící a odjíždějící návštěvníci střelnice zbytečně rychlou jízdou víří prach. Navíc vede tato cesta v místě, kde se často pohybují děti, rodinky se psy apod.

3. Na střelnici byly v posledních měsících vybudovány zbrusu nové toalety, takže obligátní kadibudka zůstane pouze pro fajnšmekry :)

4. Cestou na střelnici si prosím rozměňte větší bankovky za nějaké drobnější peníze, ať urychlíme registraci.

5. Občerstvení zajištěno.

Těším se na vás.

Uživatelský avatar
amoníci
Příspěvky: 45

Příspěvek#26 » sob 27. srp 2016, 17:05

Ahoj,
Díky za dnešní super závod. Užili jsme si to! :D



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#27 » sob 27. srp 2016, 17:10

Děkuji autorům i rozhodčím za pěkný a na LOS i poměrně obtížný závod. Rozhodčí si museli šáhnout až na dno, protože zatímco my zavodníci si vetsinu dne hovíme na židličkách ve stínu, oni celý den pobihaji na stage ve 30 stupnich.



Kasumi
Příspěvky: 6

Příspěvek#28 » sob 27. srp 2016, 18:13

Byl to skvely zavod. Dekujeme. Zajimave stage a supermansky vykon rozhodcich, paricich se na salajicim Slunci. Mmch Oparany opravdu fajn strelnice! Skoda, ze ta cesta z Prahy je tam tak silena :(



CZ_Tom
Příspěvky: 3

Příspěvek#29 » sob 27. srp 2016, 19:22

Ahoj,

Super závod, super počasí a super střelnice, nejlepší LOS závod na kterém jsem zatím měl tu čest být.

Chtěl bych poděkovat lidem, co si dali tu práci s tím to vymyslet a postavit, paráda. Kreativní a zajímavé situace se spoustou zákeřností. Rozhodčí byli fér řekli jasně co chtějí a jak to má být, tím pádem byla super atmosféra, protože odpadlo obvyklé dohadování o procedury atd.

Díky všem, těším se příště.



tazi
Příspěvky: 142

Příspěvek#30 » sob 27. srp 2016, 19:24

Ráno se mi s vidinou skoro 200 km za volantem fakt nechtělo.
Ale střelnice super, situace super.
A ač jsem dneska trhnul osobák v mišácích a děr v bábách, tak fun factor obrovský a fakt jsem si to užil.
Pořadatelé a rozhodčí: Díky, díky, díky!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů