17.02.2018 - Závod LOS: 10 ran a dost - Čelákovický pohár

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#31 » sob 17. úno 2018, 18:45

Taky se připojuji k díkům za super závod. Líbilo se.



petrikxy
Příspěvky: 21

Příspěvek#32 » sob 17. úno 2018, 19:43

Super jako ostatne vzdy, diky, petr



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#33 » sob 17. úno 2018, 20:10

Výsledky na webu.



P4v3
Příspěvky: 11

Příspěvek#34 » sob 17. úno 2018, 20:25


Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#35 » sob 17. úno 2018, 20:33

Chlapci .... ;-) skutečně velká pochvala !!! Situace fakt moc hezké. Nerad bych aby to vyznělo že: "vyhrál jsem medaili a dostal pifko, tak dobrý".... Ale je to tak že, situace byli fakt "střelecky zábavný" !!! Asi nejlepší byla situace č.3. která nabízela bezpočet kombinací jak ji vyřešit (přestože to byla situace která se mi povedla nejméně).. Onen podtext "v pohybu" se ukázal velmi zábavným.



Iza
Příspěvky: 93

Příspěvek#36 » sob 17. úno 2018, 21:20

A kantynskej vylepsil parky v rohliku :-)



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#37 » sob 17. úno 2018, 21:32

Dnešní den je opravdu skvělý. Po návratu ze závodu, který se organizačně snad celkem povedl, a ze kterého jsem přivezl dokonce i jednu medaili, pak koukám na neuvěřitelnou jízdu Ester Ledecké a jsem opravdu dojaty. Lyžování miluji od dětství. na hory jezdím každý rok, ale takovou radost jsem opravdu ještě nezažil a netušil jsem, že se někdy v životě dočkám zlata pro Česko na olympiádě ve sjezdovem lyžování ! Super super super den! :-)))

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#38 » sob 17. úno 2018, 22:08

Hnedle první Olympijskou medaili v disciplíně LOS kterou vyhraji (až bude LOS uznán jako Olympijská disciplína), Ti věnuji :-D ;-) ... když jsi takový fanda...



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#39 » sob 17. úno 2018, 22:17

Předem děkuji :)



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#40 » ned 18. úno 2018, 11:15

:) Já bych rád předem poděkoval za dodatečnou registraci a výbornou domluvu s organizátory závodu. V Čelákovicích jsem byl poprvé a dost mě překvapila celková náročnost závodu. Situace hlavně v lesících byly fantastický a nijak zvlášť složité. Náročnost na některých situacích tvořily (alespoň pro mě až zbytečně moc složité) nutné procedury postupu pri řešení daných situací. Výklad řešení nutného postupu byl kolikrát o dost složitější než samotné fyzické řešení situace. A přestože mi výklad postupu dost zamotal hlavu, tak jsem vděčný rozhodčím za maximální snahu vše pořádně vysvětlit... Občas to trvalo déle než jsem to celé pochopil :D Celkově závod hodnotím kladně a příště budu pravděpodobně lépe připravený na místní "level" závodu. Ještě bych se chtěl zeptat zda-li existuje ještě nějaký jiný způsob počítaní koeficientu do divize pistole, protože zde stejně jako v závodu v Žalanech 12.11. mi nesedí hodnota redukovaných procent.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#41 » ned 18. úno 2018, 11:57

V divizi pistole se výsledná procenta počítají podle toho kolik se zúčastní z nejlepších 10ti střelců loňského ročníku. Jestliže v závodě startuje alespoň 5 střelců kteří se v loňském roce byli v první desítce v poháru, tak se procenta neredukují. Tzn. že výsledná procenta, která jsi dosáhl v závodě se to zapíší v plné hodnotě i do poháru LOS. Za každého chybějícího střelce pod 5 zúčastněných se procenta krátí o koeficient 2%. Takže když budou v závodě pouze 4 střelci z loňského "top ten" tak se všem výsledek vynásobí 0,98 , když jen 3 tak 0,96 .... Jen 2 tak 0,94 jen jeden tak 0,92.... Žádný tak 0,90



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#42 » ned 18. úno 2018, 12:31

Pokud vidím dobře tak si tam právě ty byl z loňské top10 jediný a ještě navíc v jiné divizi... Asi bych mohl mlčet, protože je asi lepší mít víc procent, ale není to fér vůči ostatním v poháru...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#43 » ned 18. úno 2018, 12:58

No jo... Toho jsem si ani nevšiml. Máš pravdu, výsledky jsou špatně. Výtěz by měl mít 90% a ostatní výsledek závodu vynásoben 0,90.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#44 » ned 18. úno 2018, 14:03

Moje chyba, při přepínání stránek na pohár LOS jsem si nevšimnul, že musím znovu přepnout na ročník 2017. Díky za upozornění, opravím to.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů

cron