http://www.topstrely.cz/

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4571

Příspěvek#16 » úte 11. pro 2018, 21:59

Je to blbost. Když si přijdou kluci na střelnici sebrat nějaké nábojnice (nebyl jsem jako kluk jiný), mám je vyhnat, protože z nich mohou být udělány znovu náboje? Postup prodejce taky nechápu.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#17 » stř 12. pro 2018, 09:03

Řekl bych, že problém je v tom, že chce kopii dokladu. To bych mu určitě nedal a do mailu už vůbec ne.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#18 » stř 12. pro 2018, 09:38

To je tedt hodne zvlastni jednani. Kazdopadne kdyz se koukam na moznosti objenavek, tak u strel stoji, ze chce cislo zbrojaku do objednavky a ne kopii dokladu...



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » stř 12. pro 2018, 09:53

Stale vyvstava otazka proč?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » stř 12. pro 2018, 10:15

Ať je to jak chce, při prodeji komponent u nichž není zákonná potřeba vlastnit ZP/licenci nechápu proč bych mu číslo ZP někam psal. Prodejce si jenom zavedl svévolně nějaký postup ( možná si vede evidenci co kdy a kolik komu?? )a tak proč jej v tom podporovat. Jednou po mě chtěli na morave u jednoho nejmenovaného prodejce ZP na flašku černýho prachu, proběhl pokus o vysvětlení, že stačí že mi bylo 18 :) a když to nezabralo tak jsem se odporoučel a nakoupil jinde. Už jen z principu..



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#21 » stř 12. pro 2018, 11:06

Jo, to je fakt.

Kazdopadne po serii nedorozumeni jsem se prodejci dovolal, nicmene ma na webu velmi neaktualni informace-ani jedna ze tri nize uvedenych a poptavanych pistoli neni skladem, ackoliv na odkazech je uvedeno, ze skladem jsou...

http://www.topstrely.cz/kategorie/zbran ... a-pistole/

http://www.topstrely.cz/kategorie/zbran ... cal-sport/

http://www.topstrely.cz/kategorie/zbran ... 9x19-akce/



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » stř 12. pro 2018, 11:41

Co má teda skladem, nabídl něco?



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#23 » stř 12. pro 2018, 12:13

No neco mit skladem asi bude;-) Ale nic, co poptavam-TSko zadny. Ackoliv mi nabidl nejaky strileny (3500 ran), prej jim upravovany, ktere nekdo pousti dal-cernenej ram, menena pojistka, menena miridla, jemnejsi checkering a frezovany vybrani kvuli lepsimu uchopu zbrane...za 30k. Takze se nejspis nedohodneme, protoze si myslim, ze kupovat zbran upravovanou na neci ruku a jeste za 30k, neni uplne dobrej napad. To si radsi koupim zakladni TSko jak radej kluci v prislusnem vlakne a postupne budu ladit k obrazu svemu.

Kazdopadne rikal, ze TSka pry ted nejsou, nevyrabeji se a mozna uz ani nebudou-udajne se ma chystat novy model TS. Ale je otazka, zda to neni nejaka JPP story

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#24 » stř 12. pro 2018, 12:41

Podle toho co píšeš to bude spíš upravené po vzoru Orange... Kdyby byla fotka dalo by se o tom říct více.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#25 » stř 12. pro 2018, 13:04

Po fotkach jsem se ptal a ma webu je nikde nema. Ale slibil poslat do mejlu, tak je sem kdyztak hodim



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#26 » stř 12. pro 2018, 14:16

Tak asi nestíhá dávat vše na web. Já jsem si tam osobně v létě otlapkal Daniel Defense ve dvou různých délkách, potom taky TIKKA T3 (asi - byla to opakovačka / odstřelovačka ráže .308) a řadu pistolí včetně STI aj.
Pravdou je, že před vánocema je to trošku hektický čas. A jak mi říkal jeden známý, co se taky zabývá střelnicí a prodejem zbraní, před vánocemi se až tak moc zbraně nekupují. Dárky pro rodiny odčerpávají peníze na zbraně :-)



haito
Příspěvky: 112

Příspěvek#27 » stř 12. pro 2018, 14:23

Ty TS tam visí aspoň půl roku. Možná déle



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#28 » stř 12. pro 2018, 20:58

to Indian: Chapu no, ale aktualizace webu je otazka par minut. A ty jeho JPP historky o dostupnosti TS...no...celkem zvlastni pristup. Kor kdyz kolega haito pise, ze tam ty TSka ma tak dlouho...a rekl mi, ze posledni prodal vcera do Prahy...

Jak je to s Vanocema a jak se nakupuji v tuto dobu zbrane, to nevim...ja byl dneska ve podnikovce CZUB a bylo tam dost natriskano. Nicmene i kdyz je pravda, ze darky pro rodinu odcerpavaji penize na zbrane, tak clovek musi koupit nejakej darek i sobe prece...



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#29 » stř 12. pro 2018, 21:19

No můj kvelb to není. Třeba mu to takhle stačí...

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#30 » stř 12. pro 2018, 21:55

marinakus píše:Je to blbost. Když si přijdou kluci na střelnici sebrat nějaké nábojnice (nebyl jsem jako kluk jiný), mám je vyhnat, protože z nich mohou být udělány znovu náboje? Postup prodejce taky nechápu.

Nuž predáva komponenty nábojov na prebíjanie. Neviem ako v českom, ale v slovenskom zákone je výslovne uvedené:
"Držiteľ skupiny D alebo skupiny E zbrojného preukazu môže prebíjať strelivo..."
(D = poľovné účely, E = šport)
Nikto nechce prísť o licenciu na základe obvinenia, že predal komponent náboja kupujúcemu bez ZP.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů

cron