Národní střelecké centrum

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#31 » pon 21. zář 2020, 14:03

Ohledně dotace z Evropské Uhnije bych na místě p. Matějky možná i zažádal o nějakou tu podporu. Ne snad pro to získat peníze ale aby se ukázalo (potvrdilo) jak to právě EU se střeleckým sportem apod. doopravdy vidí... Respektive, bylo by zajímavé číst zamítavou odpověď s příslušných orgánů. Čím vším by bylo asi tak argumentováno (???)

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#32 » pon 21. zář 2020, 14:15

Tak pokud si seženou kontrakty se státní správou, tak nás "amatéry" ani nebudou potřebovat a ufinancují si to úplně sami.
Navíc nějkaý ten webshop atd ... a najednou to má reálnou návratnost.



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#33 » stř 20. led 2021, 10:16

Jezdím denně kolem, mám to z práce asi půl kilometru a do země se ještě nekoplo.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#34 » ned 24. led 2021, 12:30

Shirako píše:... dle googlu (fotky z roku 2020) se tam ještě nekoplo do země. A stihnout to všechno (zejména byrokratické kolečko) do konce roku 2021, mi přijde dost natěsno.

Podle informace pana Matějky dostali stavební povolení 18 ledna 2021.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#35 » ned 24. led 2021, 12:53

JJ četl sem. Ale řeší prachy a dodavatele. Letos to tutově nebude. Tak snad na přezrok. Ještě stále mám trosku mrazení, že je to PR bublina.

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 243

Příspěvek#36 » ned 24. led 2021, 14:07

Snad to bublina nebude. Pan Matějka to podle mě myslí opravdu vážně.

Ale osobně bych uvítal střelnice na vetší vzdálenosti. Těch je u nás fakt málo.

Něco jako tohle https://www.youtube.com/watch?v=eAnCjqX0IQA.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#37 » ned 24. led 2021, 14:39

Joo to je pekný. Na kilak z otevřenejch. super. JJ málo míst, kde by to šlo. Civilních ještě míň.



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#38 » ned 24. led 2021, 18:02

Já to taky nedávno, když jsem jel kolem okouknul a seznal, že to letos asi nebude. Ať je to klidně napřesrok, hlavně že to bude, více takových míst.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#39 » ned 24. led 2021, 18:56

Já vám nevím, no... Pokud se v rezignačním dopise pana Matějky na post předsedy Strany nezávislosti České republiky dočtu toto:

"Od teď se budu cíleně věnovat spolkové činnosti Centra nezávislosti České republiky, jehož jsem spoluzakladatelem a předsedou. Jedním z našich projektů je Národní střelecké centrum, které je koncipováno jako jediné svého druhu na světě, a které má ambici pomáhat lidem a státu v oblasti civilní bezpečnosti." (zdroj: https://www.strananezavislosti.cz/rezignuji-na-post-predsedy-strany-je-cas-udelat-dalsi-krok-na-ceste-3653/),

tak se mi to celé nějak nezdá a je v tom na mě nějak moc politiky. Bylo by fajn, kdyby nějaká podobná střelnice vznikla, ale bez toho všeho podivného kolem. Jako vtipné by bylo, kdyby po tom všem volání po referendu o EU šel žádat o dotace... To asi jo.

Ale možná jenom slyším bzučet mravence a růst trávu.



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#40 » ned 24. led 2021, 19:05

Tak dostat dotaci z EU na střelecké centrum, to by byl gól :-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#41 » ned 24. led 2021, 20:03

Blacky : Vidím to bohužel stejně. Pan Matějka střelec je. Ale bohužel i politik.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#42 » pon 25. led 2021, 01:00

CzechJoker píše: Jako vtipné by bylo, kdyby po tom všem volání po referendu o EU šel žádat o dotace... To asi jo.

Ale možná jenom slyším bzučet mravence a růst trávu.

Naopak je to nutné. Aby se podpořil rozklad EU zevnitř. Jak USA uzbrojili SSSR, tak Matějka udotuje EU a ta se zhroutí :lol:

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 243

Příspěvek#43 » sob 30. led 2021, 21:26




hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#44 » sob 30. led 2021, 22:30

Hezké, ale praktičtější by byla smlouva s někým, kdo umí vybagrovat díru na základy a postavit to. Rád bych se dožil otevření.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#45 » pát 27. srp 2021, 12:00

Tak "prej posun". V září chtějí kopnout do země, ale jedním dechem už chtějí od lidí prachy. hmmmmm já se chci fakt mýlit, ale zatím je to pro mě letadlo. Přispěju až to bude stát na provoz.

https://streleckecentrum.cz/podpora/?fb ... g2GWv2jCn0

Z webu se na to nedá proklikat. Divné.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů