Střelnice - vládní nařízení



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#106 » ned 29. lis 2020, 17:44

Tak někdo tu dával vyjádření MV v tom smyslu, že zkoušky se konat můžou, ale nejede to přes zavřený střelnice. Jiní teda zase zmiňovali, že podle nich budou zkoušky možný až v PES 2

Nicméně ono jde spíš o to, že - leden, únor bude nárust případů, takže PES 4, možná až pět a potrvá to dýl, protože do toho bude chřipková a zimní úrazy (kapacita nemocnic se počítá do PES pokud se nepletu). Uvolnění někdy koncem března, to zas bude novela, zmatky, takže zkoušky někdy duben, možná dokonce květen...
Takže tomu sice moc nevěřím, ale doufám, že to stihnu před třetí vlnou. A ano, uvědomuju si, že i kdyby sebou hodili, tak nejbližší termín je tak 10.12 (a to sem hodně optimistickej), přičemž maximum na zkoušku bude 10 lidí, já sem aktuálně (asi) 25. v pořádí, takže nějakej třetí termín, to budou Vánoce, takže ... jo, vychází mi to opět na to, že termín budu mít pár dní po znovuzavedení PES4.
Prostě se hodlám tvářit, jakože to projde, protože by mě jeblo, říct si teď, že na to budu čekat ještě další 4 měsíce...



skagerak
Příspěvky: 1004

Příspěvek#107 » ned 29. lis 2020, 18:59

Jak jsme psal "kdyby se chtělo", asi se ale tolik nechce. (předpokládám, že střelnice co musí mít pro běžný provoz zavřeno by byla ochotna se poskytnout k provedené zkoušek...)

jako i s přihlédnutím k tomu co píšeš na druhém fóru, tak tě celkem lituji jaké s tím máš problémy se dopracovat k tomu aby ses dostal do fáze, že tě laskavě už konečně zavolají na zkoušky... tak ani nekritizuju, že jen píšeš a píšeš. No přeju pevné nervy. Pro mne to znamená, jen, že nezkouším. Jinak sportuju venku i za normálního stavu (jo i když mrzne)....



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#108 » ned 29. lis 2020, 19:26

Jo, dík. Sem si vědom, že jako individuum bez ZP tu nemám moc co dělat, ale prostě mě to chytlo a vzhledem k tomu, že to řeším už ..uff... 9 měsíců (a přiznávám, že půlka z toho je moje vlastní blbost, viz. to zdravotko), tak to docela už leze na mozek. Ještě k tomu jsem to předtím asi 12 let odkládal. Ale zase je fakt, že teď to ocením víc



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#109 » pát 11. pro 2020, 11:06

Ministr zdravotnictví teď na TK řekl, že omezení při přechodu do PES 4 (6. den je jsme podle bodů v PES4, opatření PES 3) obchodů a služeb možná bude jen do počtu osob na m2, tedy vnitřní střelnice by měly zůstat otevřené. Zatím je to pouze záměr který bude muset schválit vláda na pondělním jednání



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#110 » pát 11. pro 2020, 11:39

Tak ne,
Pokud by tak vláda skutečně v pondělí rozhodla o návratu do stupně 4, zavřít by znovu musely všechny restaurace a hospody, ale také vnitřní sportoviště, bazény a fitness centra.
(novinky.cz)



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#111 » pát 11. pro 2020, 12:59

Oni tam asi vycházejí z aktuálně platného souboru opatření pro PES 4. To výše zaznělo na na dnešní TK jako možná úprava která se bude projednávat v pondělí



cipis
Příspěvky: 2104

Příspěvek#112 » pát 11. pro 2020, 15:43

OT - je to totiž diskriminace všech obchodníků vůči nákupním centrům. Proto asi zůstane vše otevřené dle metrů čtverečních.
A do těch lidí se nepočítá obsluha, tedy pokud se domluví zkoušky v nějaké zasedačce (podle počtu lidí), tak pak na střelnici mohou jít po jednom. Komisař a dozorující policista (musí být dva nebo jen jeden stačí?), plus uchazeč, to jsou 3 (4) lidi, tedy je třeba prostor 45 (60) m2, což při střelnici, která je min. 25m (kvůli brok/malo), tak dělá šířku max. 2,4 metru. Tedy by to měla zvládnout každá vnitřní střelnice, co má min. dva stavy. Otázka je akorát ty 2m odstupy ...



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#113 » ned 13. pro 2020, 15:04

Idahou píše:Jo, dík. Sem si vědom, že jako individuum bez ZP tu nemám moc co dělat, ale prostě mě to chytlo a vzhledem k tomu, že to řeším už ..uff... 9 měsíců (a přiznávám, že půlka z toho je moje vlastní blbost, viz. to zdravotko), tak to docela už leze na mozek. Ještě k tomu jsem to předtím asi 12 let odkládal. Ale zase je fakt, že teď to ocením víc


Klid, nejsi sám, já ZP odkládal 20 let :-) , žádost jsem si podal letos v lednu ,zkoušky měl dělat v březnu ,ale korona zkoušky odsunula na červen, zdravotní prohlídka mi samozřejmě propadla .Potom bylo vše úřední lehce zpomalené a nákupko a první zbraň jsem měl v srpnu.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#114 » ned 13. pro 2020, 16:58

Šťastlivče :D já si budu muset počkat asi do dubna...fuj, to je fakt hrozně daleko



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#115 » ned 13. pro 2020, 17:49

Jestli zase zavřou vnitřní sportoviště ( střelnice) příští týden, tak je otevřou nejpozději v únoru, takže zkousky budou dřív nez v dubnu. Já tu pauzu využil k tréninku střelby a manipulace. Stojí to nějakou tu korunu navíc ale podle mě se to vyplatí.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#116 » ned 13. pro 2020, 19:30

Čekám, že se bude chvíli otevírat a zavírat a zkoušky se rozjedou až definitivně skončí nouzovej stav a to kolem + zřejmě bude potřebovat místní oddělení měsíc na přípravu, protože ani teď se to nerozjelo (zdá se)

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 797

Příspěvek#117 » pon 14. pro 2020, 16:49

Takže od pátku zase zavřeno. Hlavně že si budeme moct nechat obarvit palici v kadeřnictví.

Edit: teď jsem byl 3x v Mýtě. Střelnice jak kráva a byl jsem tam vždycky sám.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#118 » pon 14. pro 2020, 17:14

Vysoké mýto? Pokud ano dej prosím odkaz s kontaktními informacemi.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#119 » pon 14. pro 2020, 17:29

Odkud bereš informace že zavřeno? Hledám po netu aktuální info mezi 17:00 a 17:30 s nově vyhlasenymi omezeními a nic v novinách není (zatím v tuto chvíli).

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 797

Příspěvek#120 » pon 14. pro 2020, 17:38

Ne, myslím Mýto u Rokycan.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hotely-a-restaurace-zavrou-v-patek-na-stedry-den-nenakoupite-133641

Bral jsem to tady.
Naopak se očekává, že od pátku by se opět mohly zavřít bazény, wellness a fitness centra.

Předpokládám, že střelnice tam padnou taky (služby + sportoviště). Snad se ale peltu

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů