Střelnice - vládní nařízení



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#16 » úte 27. říj 2020, 13:03

No, záslužná činnost, ale nejsem si jistej, jestli zrovna MZ je schopný to posoudit - zítra zavolám na místní zbraně a střelivo, optám se na to

skagerak: přímo z nařízení vlády (je třeba na vlada.cz), ale jedná se o můj výklad, který už byl fakty zpochybněn

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#17 » úte 27. říj 2020, 13:19

Hmm. Fakt to tu chvilku nevydržíte ??

Pokud vím, tak Jeníšovice asi zavřeno, ale volat tam nebudu. A s tím počtem povolených lidí a pokutami bych se divil, kdyby to nějaké KVZ riskovalo a někde se střílelo.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#18 » úte 27. říj 2020, 13:22

Mě jde o zkoušky - měl jsem je mít 22.10, teď už radši počítám tak s březnem. Ovšem kdyby byly otevřený venkovní a dovolili mi přeložení...

Ale teda picnul bych si, ne že ne...

Uživatelský avatar
Kláda
Příspěvky: 26

Příspěvek#19 » úte 27. říj 2020, 13:22

Idahou píše:No, záslužná činnost, ale nejsem si jistej, jestli zrovna MZ je schopný to posoudit - zítra zavolám na místní zbraně a střelivo, optám se na to

skagerak: přímo z nařízení vlády (je třeba na vlada.cz), ale jedná se o můj výklad, který už byl fakty zpochybněn


na MZCR jsem byl odkázán policejním prezidiem ČR, na které jsem byl odkázán okresním odborem zbraní a střeliva, tudíž to nebude mít cenu, nikdo nebyl schopnej říct co jak je a jak prezidium tak odbor na to nadával jaký tam je bordel, s čímž se nedá než nesouhlasit

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#20 » úte 27. říj 2020, 13:29

JJ to je asik jediná jistota. Ze v tom je bordel! Vlada/MZ, Hygiena a snad kdokoli kdo ma do zadele díru, vydava narizeni, bez ani elementarniho posouzeni právníků. Lezou z toho paskvily s hromadou vyjimek, kterejm nikdo poradne nerozumi. Děs běs. :(

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 686

Příspěvek#21 » úte 27. říj 2020, 13:30

Tak jestli si někdo myslí, že tenhle blázinec skončí do Vánoc, tak je velký optimista ...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#22 » úte 27. říj 2020, 13:38

Tak Hrobcice ted zverejnili, ze maj otevrino. Max 2 osoby na streliste. A tech maji hmm 4? + brokovy kolecko.



LubosD
Příspěvky: 40

Příspěvek#23 » úte 27. říj 2020, 13:58

Například střelnice ČB (Borek) má otevřeno.

Tady klubová u nás na vesnici kousek od Prahy má otevřeno s tím, že max 2 osoby, jak už se tu psalo výše. Technicky je problém v zákazu vycházení, ale jelikož tam jdu přímo od domu po pěšince přírodou, tak to za mě spadá do výjimky. Nikde se nepíše, že při procházce přírodou nesmím navštívit střelnici.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#24 » úte 27. říj 2020, 14:34

skagerak píše:
Idahou píše:.....hádat se nebudu, ale je to jen stanovisko,........

já taky ne, to je jen stanovisko unie sportu, podle nich na venkovní sportoviště smí toho času pouze profíci

já se v tom vládním paskvilu snažím dohledat nějakou logiku a vychází mi že
1/ střelnice je v přírodě (nebo jinak řečeno si nevybavím venkovní střelnici uvnitř obecní zástavby,
za zástavbou , kde se obvykle střelnice nacházejí je jen příroda, pole lesy louky)
2/ střelnice není veřejně přístupná (čili nehrozí nekontrolovaná fluktuace osob)

já to vidím tak, že platí z předchozí nařízení limit pro sport venku což je 6 lidí max. povinný roušky při kontaktu pod 2m s tím že jsou povinně nepřístupné vnitřní objekty venkovních sportovišť a k tomu omezení otevíračky,
což samozřejmě nemá pražádnou právní váhu a je jen na provozovateli, jestli ten absuristán vyhodnotí stejně.

Uživatelský avatar
Kláda
Příspěvky: 26

Příspěvek#25 » úte 27. říj 2020, 14:38

Přesně tak, a to je to - nikdo nic pořádně neví - změny jsou pořádně nevysvětlené, chybí jim hlava a pata, a hlavně nikdo neví co jak platí.
Doporučuji si nahrát na mobil rozhovor s linkou na MZCR pro případný problém s policií, i s prezidiem lze-li to.
Pro policajty to možná budou žně, možná ne, tak či tak je třeba se obrnit trpělivostí :-))



skagerak
Příspěvky: 1005

Příspěvek#26 » úte 27. říj 2020, 15:00

kdo se moc ptá moc se dozví, já osobně bych to dotazování na všechny strany zmírnil...

pokud provozovatel zavře, tak zavře. (max se ho můžete pokusit přesvědčit). Pokud sami na střelnici nechcete , tak nechoďte. Pokud jdete a je otevřená tak dodržujte co se má dodržovat (pokud to teda je jasné ). Ale nějak bych na to dotazama na všechny ouřady neupozorňoval...

iniciativní vy víte co je horší než třídní nepřítel

Idahou. to jsi měl napsat hned že ti jde o zkoušky ,místo tvorby vlastních stanovisek na téma služba vs sportoviště

Zkoušky jsou ofiko zaseknuté už nějakou dobu, do zatím listopadu, ale skoro 100% se to prodlouží (a je jedno jestli venku nebo uvnitř)

Uživatelský avatar
Kláda
Příspěvky: 26

Příspěvek#27 » úte 27. říj 2020, 15:02

skagerak píše:kdo se moc ptá moc se dozví, já osobně bych to dotazování na všechny strany zmírnil...

pokud provozovatel zavře, tak zavře. (max se ho můžete pokusit přesvědčit). Pokud sami na střelnici nechcete , tak nechoďte. Pokud jdete a je otevřená tak dodržujte co se má dodržovat (pokud to teda je jasné ). Ale nějak bych na to dotazama na všechny ouřady neupozorňoval...


To není žádné upozornění, neptal jsem se na střelnice, nýbrž vnější sportoviště, z toho si lze vyložit cokoliv, od tenisu, přes střelbu až po hraní minigolfu :mrgreen:



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#28 » úte 27. říj 2020, 15:17

kolombo píše:Hmm. Fakt to tu chvilku nevydržíte ??

Chci koupit bazarovou bouchačku a bez vyzkoušení to jaksi nejde :cry:

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#29 » úte 27. říj 2020, 16:14

ViralWinter : Koupil i prodal jsem jich bez vyzkoušení hafó. Zatím bez jakéhokoliv problému. Jde spíš o to, že ti asi nikdo nevystaví nákupko, pokud je to Béčko.



Radhagupta
Příspěvky: 120

Příspěvek#30 » úte 27. říj 2020, 17:42

Nákupko je bez problémů, u nás PČR funguje vzorně. Ale zavřeli mě kšeft, o jeden den jsem to nestihl ... musím počkat až to zase povolí.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů