Armyobchod.cz



Hombleman
Příspěvky: 68

Příspěvek#1 » pon 9. lis 2020, 21:58

Dobrý večer,

chtěl jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tímto obchodem?
Obchod má zajímavé kousky, většinu na objednání.
Zde bych se rád infotmoval, v obchodních podmínkách je uvedeno, že objednání je závazné, ale finální cena se může lišit dle nákladů na dopravu a kurz vzhledem ke koruně.
Nerad bych si objednal zbraň za částku X a pak by mne obchod kontaktoval, že mne to bude stát X+20 000 Kč.

Děkuji.

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » úte 10. lis 2020, 10:23

Hele je to nový obchod Jiřího Šebesty IČ: 44869053, neznám ho a vzhledem že za sebou má asi 10webových stránek, tak bych asi radši vzal u ověřeného prodejce. Jeho nabídka se mi nezdála ani v ničem zázračná.

Uživatelský avatar
johnnysnowdrift
Příspěvky: 7

Příspěvek#3 » čtv 3. pro 2020, 12:38

To co píše eletrickota je nesmysl. Koukal jsem do podmínek, a ty kurzové rozdíly jsou jen u zboží které co skladem a jsou na objednávku, a tam to docela chápu.

Jiří Šebesta J.Š.A. ( https://jsa.cz ) je na trhu od začátku devadesátých let, a sám jsem od něj kupoval mnohokrát, a vždy naprostá spokojenost. Mimochodem pro zajímavost J.Š.A. byl první e-shop se zbraňovou tematikou v ČR, s redirecty ze stránek českých url zastupovaných značek co dováží do ČR. Pokud jsem správně zaznamenal, tak Armyobchod.cz ( https://armyobchod.cz ) je nový redesign dřívějšího obchodu, co už jede taky pár let. :) Narozdíl od některých jiných dovozců, co je uvedeno skladem je skladem, a ceny drží, resp. ještě se mi za ta léta nestalo, že by se cena lišila.

Takže za mě jasná volba, můžu doporučit! :D

Johnny



kolemjdoucí
Příspěvky: 811

Příspěvek#4 » čtv 3. pro 2020, 13:19

3 příspěvky, to vypadá, že jsi to ty?



stip
Příspěvky: 287

Příspěvek#5 » čtv 3. pro 2020, 13:41

Já jsme si od Šebesty kupoval před lety brýle ESS a byl jsem z toho zklamán - rozbily se vzhledem k obcasnemu používaní brzo. Tedy samozřejmě po záruce, takže jsem to s prodejcem neřešil, ale čekal jsem od nich víc. Dneska ten model už v nabídce nevidím. Přijde mi cena ESS neopodstatněne přehnaná. Tak jako aby daňový poplatník při prodeji bezpečnostním složkám neremcal tak se to vystaví na netu jako tržní cena, ale užitná hodnota ve skutečnosti nic moc.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4567

Příspěvek#6 » čtv 3. pro 2020, 13:46

stip : Z toho si nic nedělej. Měl jsem kdysi Oakleye. V žádném případě kopie. To by měl být takový malý etalon kvality. Celkem bezdůvodně mi na nich praskla obroučka (taky po záruce), tak jsem zkusil deklarovanou balistickou odolnost. Nechtěl bych je mít při tom na očích. Kolikrát značka nerovná se nutně kvalita. Dnes čím dál tím víc. Bohužel.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#7 » čtv 3. pro 2020, 16:06

marinakus: Nepleteš si to s Wiley-X? Ty mají balistickou odolnost a jsou "etalon kvality" pro ozbrojené složky v USA. Oakleye jsem považoval vždy za "sportovně vypadající" stylové brýle.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4567

Příspěvek#8 » čtv 3. pro 2020, 16:45

risa2000 : Oakley dělá všechno možné. Tyto měly balistický atest. A ona před dvaceti lety byla situace v brýlích pro americkou armádu někde úplně jinde než dnes.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů