Střelnice v Kladně

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#61 » čtv 19. lis 2020, 16:27

Na Haldě hodně střílej celníci. Tak že je tam nutné před tím zavolat a zjistit si volný termín, který je obsazen právě jima.
Jinak mé osobní zkušenosti v poslední době jsou dobré, střílle jsem tam jak z pistole tak z dlouhé a žádný problém ale je fakt že se tam hodně přesunuli lidi co stříleli v teď už zrušené střelnici v Libušíně.

Uživatelský avatar
ErikCartmen
Příspěvky: 54

Příspěvek#62 » čtv 19. lis 2020, 18:42

Teď jsem byl dvakrát na haldě, jako "bývalý Libušínský" a za mě velká spokojenost. Správce simpaťák, určitě se bude chtít objednat. Doporučuji.



Střelnice Kladno
Příspěvky: 8

Příspěvek#63 » pát 20. lis 2020, 06:51

Dobrý den
jsme rádi a těší nás, že nás máte v zorném poli a tedy pro informaci:

1. "otevřeli" jsme ve stejný den, kdy byly z nařízení vlády uzavřeny všechny vnitřní sportovistě, tak jsme hned slavnostně zavřeli.

2. Střelnice - 5 stavů na délku 25 m. Bohužel se nám ještě z finančních důvodů nepodařilo instalovat pojízdné terče, tak se zatím budou stojany nosit rucně. Pro výcvik ozbrojených složek, soutěže LOS a IPSC je možno střílet z plochy (pohyblivá palebná) pro ostatní jen z boxů střelišť (pohyblivá cílová).

3. Na střelnici je povoleno střílet z následujících zbraní.
Malorážky s nábojem do  ráže 22LR,WMR do výkonu 400J
Všechny krátké  palné zbraně do ráže .45,  s max. výkonem 1000J
Brokovnice s  hromadnou střelou max.ráže 12, průměr broků max. 2,5mm
Dlouhé palné zbraně mm do ráže 7,62mm do výkonu max. 3500J
ale kdo by chodil s dlouhou zbraní na 25citku?, spíš předpokládáme, že většina přijde pistolářu a pak střelci kteří se chtějí vyblbnout třeba s klony 58, AK, AR........

4. opravdu máme zavřeno z nařízení vlády pro C19, ale jakmile otevřou vnitřní sportoviště,
budeme se na Vás těšit.

5. Vchod je po rampě bývalého podchodu mezi hotelem Kladno a Kokosem. Střelnice není z
venku označena zaměrně - i když venku opravdu není nic slyšet, chceme předejít ataku nestřelecké veřejnosti typu (viz . 9.3.2020 Kladenské listy – fcb – komentáře):
Věra... Chudák řidič se nahoře lekne, že mu bouchla guma nebo vejfuk. Chodci na přechodu zalehnou k zemi se zvoláním Atentát! To bude paráda!
Hans...Tak to je hustý! Jak tohle někoho mohlo napadnout, to mi nebere hlava. V prostředku města střelnice - to si jako myslí, že to nebude z toho bývalého podchodu slyšet? 
A podobně

A střelci trefí, nebo je navedeme. Přesnou lokalizaci najdete na googlemapach – Kladno, Sítná, střelnice.

Moc děkujeme za Vas zájem a těšíme se na brzkou shledanou. Jakmile to bude možné, a budeme na Vás mit email, dame Vám vědět. A pokud máte další kamarády střelce, tak budeme rádi, když je na nás upozorníte.

S díky Jirka a Tomáš

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#64 » pát 20. lis 2020, 08:45

Držím vám palce a už se těšim, až k vám zavítám.
Doufám, že brzy budete moct otevřít a dostane se i na pojízdné terče. :)

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#65 » pát 20. lis 2020, 12:11

Tak nějak jsem tušil, že to neoznačení je záměr ... :)
Ale možná namalovat jen nějaké logo a pak případně poblíž jen decentní šipečka opět s logem ?



rancor1223
Příspěvky: 6

Příspěvek#66 » pát 20. lis 2020, 14:08

Nemůžu se dočkat. Co zavřel Družec a teď i Combat tu v okolí nic není a Halda je... krajně nepraktická (pominuli špatnou zkušenost se správcem, byť to bylo před několika lety). Tohle budu mít cestou z práce, což je naprostá paráda.

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#67 » sob 5. pro 2020, 09:09

Prubnul jsem nová vnitřní střelnice na Kladně(Sítná, bývalý podchod, trochu horror tam ve tmě lézt ;) ), délka střeliště 25m, malý, útulný a dobře odhlučněný, mají tam i malý gongy, odtah splodin by mohl být lepší(ale s tím mám problém u všech vnitřních), ceny jsou OK. Sranda je jak každý výstřel spustí lavinu z písku :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#68 » sob 5. pro 2020, 10:49

elaktrickota : Čím vším se tam smí střílet?

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#69 » sob 5. pro 2020, 13:21

marinakus píše:elaktrickota : Čím vším se tam smí střílet?


mají to popsané tady ...

3. Na střelnici je povoleno střílet z následujících zbraní.
Malorážky s nábojem do ráže 22LR,WMR do výkonu 400J
Všechny krátké palné zbraně do ráže .45, s max. výkonem 1000J
Brokovnice s hromadnou střelou max.ráže 12, průměr broků max. 2,5mm
Dlouhé palné zbraně mm do ráže 7,62mm do výkonu max. 3500J
ale kdo by chodil s dlouhou zbraní na 25citku?, spíš předpokládáme, že většina přijde pistolářu a pak střelci kteří se chtějí vyblbnout třeba s klony 58, AK, AR........

Jinak se mi na těch fotkách líbí ta podlaha :)

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#70 » pon 7. pro 2020, 08:46

Podlaha je daná tím že je to bývalý podchod pod silnicí :D
A jo je to spíš na krátký, nebo si něco nastřelit, případně já to využil na otestování svého střeliva.



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#71 » ned 27. čer 2021, 11:27

Zdravím kolegové. Chci se zmínit,že střelnice v Kladně na Sítné je otevřená a funkční. Připadá mi, že střelci v Kladně a okolí pověsili flintu na hřebík. Dnes jsem tam byl a bavil se s paní správcovou a návštěvnost je mizerná. Včera tam byl jediný zákazník za celou otvíračku. Tak se tam stavte a podpořte je. Nejsem s nima vůbec spřízněn,ale byla by škoda aby to kvůli nezájmu veřejnosti zavřeli. Děkuji



jenikw
Příspěvky: 82

Příspěvek#72 » pon 5. črc 2021, 18:36

Alesh31: Díky za tip. Vyzkoušel jsem a můžu doporučit. Příjemná střelnice, z SA58 je to docela legrace v tom uzavřeném prostoru.



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#73 » čtv 8. črc 2021, 19:50

Já tam byl s AR15 11.5” a docela mazec. :lol: Ale na krátké je to dobrá střelnice.



Grows
Příspěvky: 4

Příspěvek#74 » čtv 12. srp 2021, 09:04

Chodíme sem cca měsíc 1-2x týdně s kamarádem střílet z devítek a je to fajn. Správce je milý pán, dá se tu koupit i pití v chlaďáku a terče (pistolový a postava), zálepky jsou k dispozici u stavů, na jednom stavu je pojezd. Samozřejmě i brýle a sluchátka k zapůjčení, byl jsem tu i s manželkou (nemá ZP) a pán akorát sluchátka dezinfikoval po zápůjčce, takže i hygiena dobrá. Často jsme tu s kámošem sami ve dvou, takže jsme si třeba i udělali stanoviště na LOSík přímo na střelišti na trénink, nebo párkrát i jen kryt z jiných terčů a nikdo s tím neměl problém, ale chce to mít kliku, když tu nikdo jiný není. Občas se tu i sešlo víc lidí, tak je to pak hodně začouzený, ale dá se to vyvětrat. A že to není vidět z venku nevadí, když jsem tu byl prvně (a nikdy jsem nebyl v původním podchodu, ani pak v té hospodě, co tam byla), tak jsem to okouknul a našel jsem to hned. Vchod je na té straně, kde je parkoviště a hotel, hned u zastávky. Aspoň lidi neprudí, že je tu střelnice. Opravdu doporučuji, otevřeli chvilku před Covidem a pak museli hned chudáci zavřít, tak je fajn zajít a podpořit.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#75 » čtv 12. srp 2021, 21:54

Hmm, taky jsem zkusil a asi znovu ne, zatím. Zbývá tam doladit dost věcí a když jsem ještě druhý den smrkal zbytky zplodin... Pravda, byl horký den, odtah v tom asi nefungoval úplně dobře, ale i když byli v pohodě, milí, tak zatím dám přednost venkovním nebo vybavenějším. Výhoda je snad hlavně poloha uprostřed města.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů