Střelnice v Kladně



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#16 » čtv 31. říj 2013, 13:20

Já do Družce jezdim tak jednou do měsíce a jinak jezdim občas do západních čech tam je víc zábavy :)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#17 » čtv 31. říj 2013, 13:24

Ok, tak se můžeme někdy domluvit a třeba zajet někdy o víkendu společně :-)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » čtv 31. říj 2013, 13:25

Ve Velvarech jsem dělal zkoušky v Libušíně jsem dělal přípravný kurz na zkoušky ve Vinařicích jsem nebyl a do Družce jezdím nejradši.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#19 » čtv 31. říj 2013, 13:26

Já byl také na zkouškách ve Velvarech u p. Mareše. A Družec u mě taky vede, je to taková klidná malá střelnice.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » čtv 31. říj 2013, 13:27

tslaby píše:Ok, tak se můžeme někdy domluvit a třeba zajet někdy o víkendu společně :-)

No já mám víc času přes týden.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#21 » čtv 31. říj 2013, 13:32

Já jsem bohužel přes týden ve škole, jediná příležitost by byl pátek po práci.



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#22 » čtv 31. říj 2013, 13:35

To já to mám obráceně,můžu jen o víkendu.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » čtv 31. říj 2013, 15:30

O víkendu občas můžu taky ale to raději právě jedu do toho Rakovníka protože tam mě právě poradí co dělám špatně. Do Družce jezdím přes týden když mám čas a peníze. Ale teď začnu přebíjet tak to bude snad lepší :-)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#24 » čtv 31. říj 2013, 16:32

No pokud bychom se domluvili nějak dopředu tak bych si nechal na neděli ráno volno a mohl bych se klidně přidat.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » čtv 31. říj 2013, 16:42

Teď jsem se díval do kalendáře 9.11 jsou v Rakovníku závody to nepojedu 17.11 je svátek to nevím jestli tam budou a další víkendy jsem v práci tak mě to do Rakovníka nevyjde. Ale pokud by jsi chtěl tak bychom se mohli tedy domluvit na ten Družec ale až po výplatě teď nemám na náboje :-)

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#26 » čtv 31. říj 2013, 17:05

No Halda Vinařice jsou celkem pěkná střelnice, ale bejvá tam dost plno, cca 3-4 dny z týdne to tam má NKTEAM na komerční střelby (mohu jen doporučit), nicméně to znamená, že bývá pro veřejnost zavřená, jezdí tam dost celní správa i policie, taky skupinově ... což je další vytížení na úkor sólo střelců ... přidejte k tomu občas nějakou akci myslivců a je Vám jasné, že dostat se tam, chce volat skoro měsíc dopředu, nebo mít čas kdykoli bude volno ;-)

Je to škoda, není nad to si tam zastřílet a pak si tam dát gulášek a po všech stránkách spokojenej ject domu ;)

Družec neznám, ale jak to čtu asi se dojedu podívat... ;-)

Co Velvary, tam jsem taky ještě nebyl (přece jenom sotva začínám se střelbou) jaké to tam je? Stojí to si tam někdy zajet?

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » čtv 31. říj 2013, 17:21

Ve Velvarech jsem dělal zkoušky je to tam fajn dokonce tam mají i pojezdy na terče , ale z Kladna je to přeci jen z ruky :roll:

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#28 » čtv 31. říj 2013, 17:25

Jo klidně, ale jak říkám, mohl bych pouze v pátek po práci. Mám bohužel týden docela zabitý. Plánuju jet teď v neděli do Družce, ale klidně se pak domluvíme až ti to vyjde ;) :)

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#29 » čtv 31. říj 2013, 17:38

fejfarz píše:Ve Velvarech jsem dělal zkoušky je to tam fajn dokonce tam mají i pojezdy na terče , ale z Kladna je to přeci jen z ruky :roll:


Hehe no já to mám zhruba stejně do Velvar i Magnumu na Suchdole ... jsem tak nějak mezi ;-) Nicméně Vinařice a i ten Družec jsou taky v dojezdové vzdálenosti ... Asi to stejně sjezdim párkrát všechno ... teď už jen počkat na PZ :?

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#30 » čtv 31. říj 2013, 18:17

To vovec: Tak pokud můžu říct svoje zkušenosti, tak ve Velvarech jsem taky dělal zkoušky. P. Mareš je v pohodě, po dobu zkoušek s námi občas pokecal a všemu vyhověl. Do Vinařic jsem se dostal jen jednou a bohužel tam zrovna trénovala Vězeňská služba, tak nic nebylo. Je tam problém, že si jí oblíbili hodně státní orgány a bývá vytížená. Zatím nejvíce se mi líbilo v Družci, je to malá klidná střelnice, ceny jsou dobré, palposty jsou rozděleny půl na půl mezi 25M a 15M a pan Staněk kdykoliv poradí. Pro mě i přes vzdálenost volba číslo jedna. V neděli se tam určitě chystám, už mě svrbí prsty :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů