střelnice: AVIM Praha



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#331 » stř 8. led 2020, 16:14

Kamery tam maj davno, ne?



Prcek
Příspěvky: 296

Příspěvek#332 » čtv 9. led 2020, 08:30

Asi 5 let, od té doby, co tam došlo k úrazu a nebyla jasná příčina.



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#333 » čtv 9. led 2020, 11:30

Zdar , no nic proti,ale na vnitřní střelnici se délka dráhy prodlužuje dost špatně,musí být kam :lol:



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#334 » čtv 9. led 2020, 12:20

Kolik tam vlastně měli před tím? 17 a 12? Jinak prodloužit se to dá - můžeš kousek posunout stavy a zkrátit val třeba. Ale už jsem tam asi 2 roky nebyl, tak nevim..



Petras87
Příspěvky: 3

Příspěvek#335 » pát 12. čer 2020, 06:53

Za mě jedna z nejhorších střelnic v Praze. Nikoli však vybavením, ale chováním obsluhy. Pán co je většinou za pultíkem je silně namyšlený a nepříjemný. Byl jsem tam již několikrát, ale to jak se choval naposled mě totálně odrovnalo. Po Pravdě vždy když je tam pan Mantinelli (nebo tak nějak se jmenuje) Tak jsem přicházel s dobrou náladou a odcházel značně naštvaný, nikoli však z toho, že by se mi nedařilo, ale z jeho chování.

Naposledy jsme se dostali do menšího sporu, protože jsem neměl jejich ochranné brýle, ale měl jsem svoje,patrně jsem se mu asi nelíbil A tak mi řekl, ať si příště jdu někam do lomu a sem už nechodím...

Myslím, že tato střelnice staví hlavně na dostupnosti a 6 stavech, to je ale asi tak všechno, co se týče chování a přístupu byl pan Mantinelli měl jít spíše dělat kopáče od příkopu, jenže ani Ti, když je slušně pozdravíte a zeptáte se jich, jak dlouho to bude trvat se k Vám zachovají lépe než tento hulvát.



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#336 » pát 12. čer 2020, 07:03

@Petras87 souhlas...



LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#337 » pát 12. čer 2020, 07:37

Naprostý souhlas. Na této střelnici jsem byl jen jednou a podruhé tam již nezajdu. Tak nepříjemnou obsluhu jsem nikde nezažil. Do té doby jsem v Praze chodil jen do Prague Armory a návštěva AVIMu mi vyrazila dech. Rozdíl ve vybavení a zejména přístupu obsluhy je propastný. Za celou dobu co střílím, se mi ještě nestalo, že bych chtěl ze střelnice odejít hned po příchodu a prvním kontaktu s obsluhou.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#338 » pát 12. čer 2020, 07:50

:shock: byl jsem tam jen párkrát, takže jsem na tohodle pána asi ještě nenarazil. Když jsem tam byl já, tak obsluha byla úplně v pohodě. Mám vlastní brýle i sluchátka - žádný problém. Poprosil jsem ho jen o pár terčů, které mi bez problémů dal. Při placení jsem poděkoval a pozdravil, pán taky poděkoval a pozdravil a hotovo.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#339 » pát 12. čer 2020, 08:10

Byl jsem tam několikrát, ale nikdy žádná arogance. Vše v pohodě. Když nás tam bylo víc, tak nebyl problém s tím, že někteří máme svoje sluchátka a brýle, kdo neměl půjčil si. Cajk.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#340 » pát 12. čer 2020, 08:14

Dělal jsem tam přípravu na zbroják, zkoušky a potom jsem tam byl mnohokrát střílet. A s tím, že by se ke mě někdo choval nepříjemně? To jsem fakt nezažil. Prostě normální přístup jako kdekoli jinde... Sice jsem tam už asi rok nebyl, ale pochybuji, že se za tu dobu něco změnilo. Zvláštní :/ Běžně si nosím svoje sluchátka i brýle.



Prcek
Příspěvky: 296

Příspěvek#341 » pát 12. čer 2020, 08:56

Chodím tam asi 13 let, takže je tam trochu znám a ... hodně záleží na koho narazíte. Byly časy, kdy jsem tam i přestal kvůli obsluze chodit, ale vždy šlo o toho jednoho z obsluhy. Další tak napůl a jeden vždycky v pohodě. Ale tak je to i jinde, v obchodech, službách...i když by nemělo ;)



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#342 » pát 12. čer 2020, 09:07

Oproti Prague Armory je to samozřejmě kulturní šok, ale s žádným konkrétním špatným jednáním jsem se tam za pár let nesetkal. Taky jsem tam dělal přípravu i zkoušky a občas zajdu. Přesto na té obsluze něco je, tak nějak si umím představit, že se s ní některé typy lidí dostanou snadno do konfliktu, nepřipadají mi jako lidé typu "náš zakazník, náš pán".

Chraň Bůh, abych to přirovnával k Brýmové, ale prostě z nich má člověk pocit, že tam nejsou pro něj a nepříšel si tam zrelaxovat, ale že si na ně musí dávat pozor, když už mu teda dovolili u nich střílet.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#343 » pát 12. čer 2020, 16:51

Dělal jsem tam přípravu, zkoušky a chodím tam pravidelně a vše v pohodě. Brýle, hluchátka, střelivo - vše si nosím svoje, kupuji si tam jen terče. Nikdy se mi nestalo, že by mi bylo naznačeno, že se jim to nelíbí, naopak vše v klídku a s ochotou, samozřejmě že když přijdu tak nijak nejásají, netleskají radostí ručkami, prostě normální, spíše trochu strohý přístup, ale ten na střelnici očekávám.
Jinak k tomu hroznému prostředí - má to tam svoji atmosféru, která vůbec není špatná...

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#344 » pát 12. čer 2020, 17:44

jo, jako proti třeba PragueArmory je to temná těsná díra, přístup strohý - na tlachaly prostě nejsou zvědaví... ale oni tam mají díky poloze plno pořád, takže o zákazníky strach mít nemusí (a taky ve dvou lidech na hodinu fajn cena)

osobně s tím nemám problém, ale chodím tam jen občasně trénovat přes den z práce (taky beru jen terče, jinak vše své), nebo si tam dávám sraz s přespolními



Petras87
Příspěvky: 3

Příspěvek#345 » pát 12. čer 2020, 19:04

Ano, je to o tom na koho narazíte. Jsou tam 3 pánové - respektive 2 jsou hodně v pohodě a myslím, že snad i ten hlavní instruktor tak ten i když je přísný a kolikrát jsem ho slyšel, jak řve na lidi, tak se s ním dá v pohodě bavit a chápu, když mě napomene, že jsem si při střelbě třeba na chvilku odložil brýle. To naprosto beru.

Můj osobní problém je s trošku opálenějším pánem co po většinou nosí šátek kolem krku - pan Mantineli nebo tak nějak, myslím že mu říkají Mário.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů