střelnice: AVIM Praha



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#346 » pát 12. čer 2020, 21:16

S jednanim personalu jsem tam nikdy problem nemel, ale stran vybaveni a prostor strelnice je to nejhorsi strelnice, na ktere jsem kdy byl. Pripada mi to tam jako strilet ve spinave plechove garazi a zejmena v lete je tam k nevydrzeni. Jeji jedina vyhoda v podobe umisteni v centru z meho pohledu nevyvazi vyse uvedene nevyhody ani nahodou...ale to je jen muj subjektivni dojem.
Navic mam na tohle misto nemilou vzpominku v podobe odrazene strepiny z naboje vystreleneho kolegou na vedlejsim stavu, ktera me trefila do krku a zanechala nastesti jen poradnou modrinu...

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#347 » sob 13. čer 2020, 09:46

Tak já na střelnici chodím střílet a ne si užívat krásné prostředí, na to chodím do jiných podniků a naopak je to prostředí evokující realitu, pokud bych byl, nedejbože, nucen použít zbraň, tak to bude asi někde v prostředí ponurém, nemilém a podivném, asi to nebude v krásném, světlém, hudbou podloženém a milém prostředí grandhotelu nebo relaxcentra...
Kdysi se říkalo: "Těžko na cvičišti - lehko na bojišti"...



vvitty
Příspěvky: 226

Příspěvek#348 » sob 13. čer 2020, 12:17

Osobne jsem tam nenarazil na problem, panove jsou proste trosku strozi v komunikaci. Ale pri zkouskach jsme tam dobre pokecali a dali ucastnikum i spoustu rad na co si dat pozor.
Prostredi je takove jake je, vhodne na trenink pro pripadne venkovni pouziti.



Petras87
Příspěvky: 3

Příspěvek#349 » ned 14. čer 2020, 09:37

Mě osobně prostředí nevadí, prostě střelnic uprostřed obytných domů nemůže být někde na dvorku.

Jen ten personál no. Jako, aby mi správce nebo provozovatel střelnice řekl, ať si jdu příště do lomu...



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#350 » pon 15. čer 2020, 08:12

na vyložený problém jsem nenarazil, nosím si vše svoje, včetně terčů a nikomu to nevadilo.Že by mi nutili jejich brýle nebo podobně, s tím jsem se nesetkal.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#351 » čtv 18. čer 2020, 13:00

Ja taky zazil fakt jednani typu "otevrel si strelnici, ale chodili mu tam lidi" ale i jednani vpohode. A to kdyz neco udelam, nemam problem to uznat a omluvit se, tak tim to neni. Je to asi o tom jednom panovi jak pisou ostatni.



vhov19
Příspěvky: 8

Příspěvek#352 » úte 11. srp 2020, 16:05

Dnes jsem tam také zavítal, obsluha v pohodě, ale nejak sem nepochopil tu sklopenou desku nad hlavou ve stavu, nevim jestli sem stal moc blizko nebo moc daleko stolu ale kazda druha nabojnice se odrazila od teto desky a rovnou do obličeje. Stává se to tam taky nekomu?



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#353 » stř 12. srp 2020, 09:52

Deska nad stavem tam je jen a jen protože někteří odborníci rozstříleli vzduchotechniku a pojezdy. O tom ,jak manipulovali se zbraní není pochyb.



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#354 » pát 14. srp 2020, 17:06

Chodil jsem tam cvičit střelbu s kamarádem a taky s místními instruktory před zkouškou na ZP i když jsem zkoušku odborné způsobilosti dělal na Armory, ale na Avim to mám ani ne deset minut pěšky z domova. Vždycky spokojenost, prostředí je trochu punk ale to je v pohodě. S prozákaznickým přístupem Armory se to samozřejmě srovnávat nedá ale obě střelnice mám rád i když je každá úplně jiná :-)



janw
Příspěvky: 7

Příspěvek#355 » pon 17. srp 2020, 16:33

Avim je hodně punk. Problém jsem nikdy neměl, ale jsou rozhodně příjemnější i levnější střelnice.



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#356 » ned 20. zář 2020, 09:48

Určitě, teď když je pořád hezký počasí, je kolikrát lepší zajet autem někam na venkovní střelnici a rozdíl v ceně za stav dát na palivo, člověk je alespoň na vzduchu a normálním světle.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů