střelnice: Střelecký servis



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 20. srp 2007, 18:57

komentáře ke střelnici
Střelecký servis

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/strelecky-servis



Tomáš

Příspěvek#2 » pát 2. srp 2013, 20:29

Nebýt těch poměrně vysokých cen za hodinový pronájem tunelu, určitě bych sem pravidelně chodil. Pan Ondra je sympatický chlap, který rád pomůže a poradí. Chová se přátelsky a je ochotný. Je to profík a opravdový odborník. Stejně tak i jeho instruktor (bohužel si nepamatuji jméno); příprava na zkoušky u něj byla opravdu důkladná.

Při nákupu zbraní je možnost si je zde vyzkoušet.

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#3 » pon 30. bře 2015, 15:13

bohužel mám opačnou zkušenost, neochota, neodbytný pocit že obtěžujete, obsluha mě opakovaně účelově lhala o stavu skladových zásob (ověřeno) s cílem prodat jimi předváděný kus, naprosto nedoporučuji

Uživatelský avatar
miguel.cz
Příspěvky: 9

Příspěvek#4 » pát 23. říj 2015, 21:03

Dělal jsem tam přípravu i samotné zkoušky na ZP a rozhodně potvrzuji názor Tomáše. Pan Ondra je super chlapík s bezvadným profesionálním přístupem. Mohu jedině doporučit.

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#5 » pát 23. říj 2015, 21:54

jasně :-D

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#6 » pát 23. říj 2015, 22:03

teď koukám, že tu byly některé příspěvky vymazány...

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#7 » pát 23. říj 2015, 22:06

důrazně varuji před tímto "obchodem"



Karpi
Příspěvky: 19

Příspěvek#8 » pon 20. črc 2020, 12:54

Já mám čerstvou pozitivní obchodní zkušenost, správce ochotný, odborník na svém místě..

Uživatelský avatar
Rejsek
Příspěvky: 29

Příspěvek#9 » pát 2. úno 2024, 14:01

Trošku bych to tu oživil a třeba si i našel kámoše, co tam chodí. Byl jsem tam teď dvakrát a já si nemůžu střelnici vynachválit. Personál je super a pohodý týpci (i jedna "paní"). Moc vám děkuju. Stavy jsou s nastavením vzdálenosti na dotykovym panelu, maj i kamery, takže na delší vzálenost přesně vidíte zásahy. Je to tam hezké a čisté. terče a zálepky v ceně stavu. Střeliště pěkně nasvícené. Jak už tu někdo psal, jezdí nad váma metro no, ale tak se sluchátkama je to jedno. Tak kdyby tu byl někdo, kdo tam chodí taky sám, klidně bych se někdy přidal. :-)



Peca
Příspěvky: 33

Příspěvek#10 » pát 2. úno 2024, 18:39

A ono se tam dá už normálně dostat i jako soukromá osoba? Když jsem začínal, tak jsem se těšil, že budu mít střelnici skoro u baráku, ale zjistil jsem, že se tam na střílení nedalo běžně dostat, bylo to spíš jen pro kurzy a policii.

Odesláno z mého SM-S908B pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Rejsek
Příspěvky: 29

Příspěvek#11 » pát 2. úno 2024, 18:48

Jj, je to veřejná střelnice, taky to mám skoro za "barákem".



JirkaCV
Příspěvky: 1541

Příspěvek#12 » pát 2. úno 2024, 19:39

Jestli to není tím, že se po "covidu" změnil majitel.



paulus.u
Příspěvky: 71

Příspěvek#13 » ned 4. úno 2024, 14:39

chápu správně, že pokud bych rád 150m, tak si to musím objednat jako celek za 900/h a není to na stavy jako kratší střeliště?

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pon 5. úno 2024, 17:15

Ano, vždyť to tam píšou. Celá plocha, jedna osoba.
Není to rozdělené na stavy, je to jedna velká plocha.

My tam byli nedávno (celá 150m pro 3 osoby na 3h).
Lidé fajn, proběhla kontrola ZP, PZ a zbraní a šup na střeliště. Vysvětlili nám co a jak, půjčili tablet ke kameře terčů a nechali nás hrát si :-D
Je to tunel pod metrem, takže počítejte se zvýšeným hlukem výstřelů (na stěnách nejsou žádná protihluková obložení apod.) a s nízkou teplotou (v zimě). Když jsem tam byl v září, tak tam byla zase vysoká vlhkost.



cipis
Příspěvky: 2113

Příspěvek#15 » pon 5. úno 2024, 17:51

To už nemá Ondra nebo jak se jmenoval?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů