střelnice: Libušín



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 26. srp 2007, 21:00

komentáře ke střelnici
Libušín

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/libusin



VD

Příspěvek#2 » úte 27. říj 2009, 22:47

webové stránky:
http://www.combatkladno.cz/



MIK

Příspěvek#3 » čtv 29. dub 2010, 23:24

Vážení střelci-puškaři,pozor střelnice v Libušíně nabízí mimo 25m a 50m střeliště také 100m,které ovšem má jen 70m,a nikde
to neuvádí.



MarK

Příspěvek#4 » úte 10. srp 2010, 14:46

MIK: Na místě jsem to neměřil, ale když to přeměřím na mapy.cz, tak mi vychází cca 90-95m (při střelbě z boxů).



sokolik

Příspěvek#5 » čtv 29. zář 2011, 16:07

Tak v Libušíně se dostřílelo o víkendu z kulovnic. Leda malorážky a 58, AR15 a vsechny naše oblíbený zbraně jen v týdnu.



JZA

Příspěvek#6 » sob 29. čer 2013, 07:02

velký pozor na tuto střelnici!!! neustále zde zdražují a kvalita služeb žádná, naopak vyhání i vlastní členy klubu a to díky značným omezením,požadují zvláštní a neúměrně vysoké poplatky za použití dlouhých zbraní,např. nepouští střílet oblíbenou ráži 7,62x39 apod. přitom ani délka střeliště neodpovídá viz místo 100m je pouze 68m!! neférové jednání majitelů a spekulantů s pozemky na místě střelnice. v okolí je naštěstí mnohem lepší a levnější střelnice..



Cerberus
Příspěvky: 5

Příspěvek#7 » čtv 3. dub 2014, 07:07

Jezdíme na tuto střelnici celkem pravidelně a kvalita služeb se nám všem zdá naprosto v pořádku. Cena také není špatná, za pronájem nejdelší dráhy na celé dopoledne 1500,- mi přijde jako supr cena a to, že se nepouští střílet 7,62x39 je blud. Bezproblému jsme tam blbnuli celý den. Když jsem se navíc ptal pana správce na toto "omezení" tak jen valil oči a nechápal, kde jsme na to přišli...

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » čtv 3. dub 2014, 07:12

Že by pomluvy a konkurenční boj :lol: Že je tam draho je ale pravda to vím sám.

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#9 » pon 15. zář 2014, 19:49

Take musim podporit co rika Cerberus i samotnou strelnici Libušín. Strelnice je naprosto v poradku, spravce pan Landa je dobrej. Jen vzdy pred navstevou zavolejte spravci zda je volno/otevreno, strelnice neni vzdy otevrena kontinualne po cely den. Ale po domluve neni problem, dnes rano spravce otevrel jen pro mne :). Ceny za hodinu s kosou 210 vcetne terce, coz beru za standart.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pát 27. kvě 2016, 10:31

Nově otevřeno po odstávce, nová pravidla a se střelnicí končím..
http://www.combatkladnoppc1500.cz/files ... ni_rad.pdf
toto je buzerace nikoliv provozní řád..

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#11 » pát 27. kvě 2016, 10:45

No, ten provozní řád je fakt mazec. Upřímně by mě zajímalo, kde je jaký podklad pro třídění střelců do tříd a silně mi to zavání. Doufám, že se z toho nestane všeobecný folklór.

... Pro klasifikaci střelců stanoví provozovatel střelnice jednotný postup. Klasifikaci
střelců provádí správci střelnice v součinnosti s určeným zástupcem provozovatele
střelnice. Správce střelnice navrhuje a provozovatel střelnice rozhoduje o zařazení střelce do
příslušné třídy SVS na základě prokázaných schopností střelce při ovládání zbraně a výsledků
střeleckého výcviku. ...

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#12 » pát 27. kvě 2016, 11:26

Pochopil jsem to správně, že kdybych si jako první zbraň koupil nějakou 45, tak bych z ní na téhle střelnici nemohl jako střelec 3. třídy střílet? :o

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#13 » pát 27. kvě 2016, 11:41

Mě by teda spíš zajímalo, proč tam vůbec podobné ustanovení je. Takovouhle šílenost si přece jen tak z prstu nikdo nevycucá.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pát 27. kvě 2016, 11:52

Nevím, ale je to fak mazec, chodil jsem tam s kamaradem asi 3 roky trenovat na LOS/IPSC a jsem tam 2. třída tedy mám základní střelecké dovednosti (po letech obrážení dynamických střeleckých soutěží ) teď si představ tam přijít poprvé a jak píše P.V. s 1911 v .45 - tam můžeš pobíhat po střelišti a bouchat slepýma.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#15 » pát 27. kvě 2016, 13:25

j.v. : Jako jestli myslíš, že to je někde třeba nově předepsané, tak se pleteš. Je to fakt hovadina vycucaná nejspíš z palce od nohy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů