střelnice: Libušín

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#16 » pát 27. kvě 2016, 13:42

Zpracoval to nějaký docent (asi teda hubenour), tak to musí být pravda.

Je to hovadina. Není to jen pro případnou kontrolu a ve skutecnosti to bude napohodu

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#17 » pát 27. kvě 2016, 13:59

Já to myslel spíš ve smyslu jestli se jim třeba na střelnici nestal nějaký průser (s čerstvým držitelem?) a tohle je výsledek.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#18 » pát 27. kvě 2016, 14:31

To jako, že každý držitel ZP má jiná práva dle zákona? Tak to je teda fakt kravina. Pokud mají problémy (pouze) s čerstvými držiteli, mohou je ze začátku třeba nechat střílet pod dohledem ale omezovat ráži zbraně? Jaký je rozdíl v průseru když někoho trefím jakoukoliv ráží pro danou střelnici? Prostě tento provozák nejspíš zpracoval blbec sice s titulem ale o problematice nic nevědící.

Uživatelský avatar
Jirka-t
Příspěvky: 150

Příspěvek#19 » pát 27. kvě 2016, 14:37

To bude jako diskuze o zbrani v zaměstnání. Ze zákona máš právo, řád ti to zakazuje. Změníš zaměstnání, změníš střelnici...

Tady se asi někdo nudil, nebo potřeboval vykázat činnost, tak sepsal blábol.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#20 » pát 27. kvě 2016, 14:49

To by mě zajímal způsob, jakým se bude zjišťovat třída u člověka střelce, který je na této střelnici prvně.

Uživatelský avatar
Branibor
Příspěvky: 128

Příspěvek#21 » pát 27. kvě 2016, 15:12

Když seš tam prvně, tak si trojka a instruktor nad tebou stojí a posoudí tě. Jen by mě zajímalo co udělá,
když seš tam prvně a máš jen .45 acp. To podle jejich řádu můžeš jen cvičnejma. A z cvičných ran nejsou díry v terči, takže nemůže plně posoudit, kam tě zařadí. To je úplnej začarovanej kruh tohle :mrgreen:
Ledaže by sis u nich tu devítku půjčil. :mrgreen:

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#22 » pát 27. kvě 2016, 15:30

No chtěl jsem tam jezdit s malorážkou, ale tenhle přístup je mi proti srsti. Takže takto tam bude stát instruktor u člověka třeba den co den a pokud se mu nebude líbit, tak si stejně nevystřelí normálně. Hlavně pokud tam bude jeden správce, tak nebude stíhat psát příchody a tak a pokud tam bude další extra člověk na tento postup, tak ten se určitě nechá zaplatit extra.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#23 » pát 27. kvě 2016, 16:03

Dal bych si trochu pozor na hodnocení Doc. Komendy - zkuste si o něm něco zjistit. Řekl bych, že to nejspíš nebude nápad z jeho hlavy - pravděpodobně jen plnil zadání střelnice. Správce řekl "chci tam mít tohle", tak to tam pan docent zapracoval - náš zákazník, víte.. To ovšem nic nemění na tom, že takhle na papíře to vypadá jako ukrutná chujovina. No, budiž, třeba jim tam lidi přestanou chodit. Já se tam třeba neukážu, třeba proto, že vlastně ani nemůžu - beru s sebou obvykle ženu a ta není "zkušený střelec" a pochybuju, že bych se podle jejich super měřítek vlezl do "elitní" třídy...

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » pát 27. kvě 2016, 16:07

Dle předsedy SSK dostali pana Doc. Komendu od orgánů PČR defacto přiřazeného a od jiného nechtěli respektovat posudek.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#25 » pát 27. kvě 2016, 16:24

Že by toto vyplodil pan Doc. Komenda sám vlastní hlavou bez jakékoliv objednávky? Pokud ano, je mi líto, že jsem se v něm zmýlil ale nezdá se mi to.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#26 » pát 27. kvě 2016, 19:23

Branibor píše:Když seš tam prvně, tak si trojka a instruktor nad tebou stojí a posoudí tě. Jen by mě zajímalo co udělá,
když seš tam prvně a máš jen .45 acp. To podle jejich řádu můžeš jen cvičnejma. A z cvičných ran nejsou díry v terči, takže nemůže plně posoudit, kam tě zařadí. To je úplnej začarovanej kruh tohle :mrgreen:

Jak to, že Tě nemůže zařadit? Nejsou díry v terči, zůstáváš v trojce :D
Ale teda 44-stránkový provozní řád...

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#27 » sob 28. kvě 2016, 20:41

Největší problém toho systému bude zařazování do skupin.
Asi by to chtělo nějakou reálnou zkušenost, jak to dopravdy funguje.

Odesláno z mého SM-G800F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » ned 29. kvě 2016, 06:58

Reálnou zkušenost jsem psal já. Ani po 7 letech LOS/IPSC nejsi nic než střelec se základní zkušeností a rozhoduje se o tom jen tak od pohledu.
McFly píše:Nevím, ale je to fak mazec, chodil jsem tam s kamaradem asi 3 roky trenovat na LOS/IPSC a jsem tam 2. třída tedy mám základní střelecké dovednosti (po letech obrážení dynamických střeleckých soutěží ) teď si představ tam přijít poprvé a jak píše P.V. s 1911 v .45 - tam můžeš pobíhat po střelišti a bouchat slepýma.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#29 » úte 21. čer 2016, 16:48

Už jste tam někdo byli a máte zkušenosti s novým přístupem?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » sob 25. čer 2016, 07:32

Možná jsem to napsal špatně, byl jsem tam.. Nenadávám jen na základě informací z jejich webu..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů