obchod: Zbraně Dave (Praha)



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 6. říj 2008, 17:20

komentáře ke střeleckému obchodu
Zbraně Dave (Praha)

http://zbranekvalitne.cz/obchod/zbrane-dave-praha



samurai

Příspěvek#2 » úte 15. říj 2013, 13:42

Výběr střeliva (luger) opravdu velký, chování obsluhujícího pána lehce povýšené (v tomto oboru je to ale asi klasika, začínám si zvykat). Možná platba kartou, cena na prodejně byla vyšší, než je uvedená na jejich stránkách.

Uživatelský avatar
Old Death
Příspěvky: 80

Příspěvek#3 » sob 29. lis 2014, 09:07

Tato prodejna je zamerena na zbrane a munici pro westernovou strelbu,byl jsem tam nakupovat nekolikrat,a vzdy jsem byl vzorne obslouzen.
Old Death



tomashr
Příspěvky: 69

Příspěvek#4 » pát 12. pro 2014, 16:50

Osobně patřím k náročným zákazníkům (ne že bych dělal potíže, ale na nekompetentnost reaguji dost citlivě a prostě daného prodejce ignoruji).
Zrovna Dave ale mým nárokům celkem vyhovuje, byl jsem tam několikrát a chovali se vždy slušně, pár věcí jsem koupil a vše OK. Přirozeně pokud je někdo zájemce o western střelbu, tak to asi bude první volba, pro ostatní to je atraktivní méně. Nicméně i když mě toto tolik nezajímá, tak se tam najdou i některé věci zajímavé obecně.
Za mě celkem palec nahoru.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#5 » pát 16. pro 2016, 12:37

Nemám nejmenší tušení, jak se ochody tohohle typu můžou uživit.
Web naprosto, ale NAPROSTO příšerný i na poměry obchodů se zbraněmi. Dogooglil jsem se informace, že mají v nabídce pistoli, o kterou mám zájem.
Na maily nereagují, a telefon mi vzal někdo, komu jsem rozuměl asi tak 20% toho co říkal. Nevím jestli byl ožralej, postiženej s vadou řeči, nebo všechno předchozí plus věk přes 70, ale nedostal jsem z něj žádnou informaci, a přes všechno to huhlání jsem usoudil, že pistole je na webu omylem.

Tady bych si teda nic nekoupil i kdyby to bylo s 50% slevou (když odhlídnu od faktu, že přes ten strašnej web vlastně nevím co prodávají).

Uživatelský avatar
ok1in
Příspěvky: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 16. lis 2020, 12:10

Dnes u Dave nákup nějakého toho příslušenství k perkusní pušce - bez problémů, poradili když bylo potřeba, vše proběhlo naprosto v pohodě. Takže spokojenost...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů