obchod: Zlatá puška Plumlov



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#1 » pát 6. čer 2014, 09:25

Zakládám tohle téma, protože se tam nemůžu už měsíc dovolat a email taky ignorují. Funguje ten obchod? Chci tam koupit historické náboje.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#2 » pát 6. čer 2014, 09:44

Jestli nemají nějakou vyjímečnou zavíračku, tak by měl. Nicméně volat tam v pondělí je zbytečné.

pracovní doba:

po zavřeno

út 9,00 - 12,00 / 13,30 - 17,00 hod

st 9,00 - 12,00 / 13,30 - 17,00 hod

čt 9,00 - 12,00 / 13,30 - 17,00 hod

pá 9,00 - 12,00 / 13,30 - 17,00 hod

so 9,00 - 11,00 hod

!!! po tel. domluvě i mimo prac. dobu !!!



Vážení zákazníci .......

v době prázdnin tedy červenec a srpen je změněna pracovní doba a to:

úterý - pátek 9,00 - 14,30 hod.

polední přestávka 1/2 hod.

je možné se domluvit dle potřeby i mimo tuto pracovní dobu

Více zde: http://www.zlata-puska.cz/kontakt/


Výše uvedenné je zkopírované, nicméně přes email jsem s nimi nikdy nekomunikoval.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#3 » pát 6. čer 2014, 09:49

Já si tam přes e-mail zarezervoval pušku a pak jsem si pro ni po telefonické dohodě dojel. Za sebe můžu tenhle obchod jen doporučit, i když to mám přes půl republiky. Určitě je ale jistější si zavolat, já jsem s tím neměl problém a to jsem tam volal několikrát.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#4 » ned 11. led 2015, 11:58

Komunikace přes mail je bez problémů. I bez zálohy mi majitel rezervoval zbraň o kterou jsem měl zájem. Nezaznamenal jsem doteď žádný problém. Bral jsem tam už více zbraní ceny jsou taky dobré.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#5 » čtv 23. dub 2015, 12:12

Posledních několik měsíců na maily neodpovídá, telefon nezvedá, zkoušel jsem to opakovaně. Na stránkách má napsáno, aby se zákazník vždy zeptal na dostupnost zboží, ale je to prd platné, protože neodpoví ani na opakované urgence a telefony nezvedá prakticky nikdy. Již jsem jej odepsal a nakupuji jinde.



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#6 » čtv 23. dub 2015, 19:58

Taky podobná zkušenost psal jsem opakovaně na mail ale bez odpovědi



Návštěvník

Příspěvek#7 » stř 20. kvě 2015, 18:21

Je problém se dovolat (zvedá tak na popáté ;)), ale majitel je ochotný, dá s ním domluvit a vyjde vstříc s návštěvou mimo běžné hodiny.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#8 » stř 20. kvě 2015, 19:35

Moje zkušenost:
občas tam zajedu na "čumendu" a občas něco "menšího" koupím (v minulosti to byly i dvě palné zbraně). Když jsem byl v obchodě, občas zazvonil telefon. Bohužel pro volajícího to bylo v drtivé většině zrovna ve chvíli, kdy se věnoval zákazníkovi (nikoliv mě). Na prodej je tam sám, co vím, tak zaměstnance nemá. Zpět nevolá. A skryté čísla nezvedá ! Kdysi ho otravovali lidi, co chtěli koupit zbraň bez zbrojáku a jeden dokonce pro svou eutanázii. Takže skryté čísla mají útrum. A co se týče emailů, tak mi jednou říkal, že na anonymní emaily typu "máte takové a takové náboje" (bez slušného pozdravu a podpisu) prostě nereaguje. A v pondělí je naprosto zbytečné mu volat - má volný den.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#9 » stř 20. kvě 2015, 19:41

Georg : to se tím živí nebo to má jako koníčka, kterýho moc nenechává žrát.... všechno chce něco

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#10 » stř 20. kvě 2015, 20:31

marinakus:
co já mám povědomí, tak by se tím měl živit, o obchod se stará sám, ale jako koníčka má i sběratelství historie četnictva. V okolí je znám svou Volhou v provedení VB. Příklad jedné z části jeho aktivit:
http://www.itydenik.cz/zpravy/obrazem-p ... ou-brasnou
Když je něco potřeba vyřídit, tak to vyřizuje sám, žádného zástupce nebo kolegu nemá. Podle mě se jeho koníček stal i jeho prací, který ho i živí.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#11 » čtv 11. čer 2015, 14:38

Pokud se tím živí, měl by být k zákazníkům vstřícnější. Veškeré maily, kterými jsem se ptal na dostupnost zboží, byly s pozdravem a s podpisem, ale na žádný neodpověděl. Telefony také nebere. Takže hodně zákazníků již raději nakupuje jinde. Zřejmě o zákazníky nestojí....



Návštěvník

Příspěvek#12 » stř 17. čer 2015, 15:28

Včera jsem si odtamtud přivezl domluvenou flintičku a nemohu než chválit, rezervovali mi nejhezčí kus, poradili střelivo. A ač to mám prakticky přes celou republiku, v případě zájmu tam vyrazím znovu. Pokud v danou chvíli nezvedne telefon, stačí to zkusit znovu.



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#13 » ned 22. lis 2015, 13:18

Také mohu potvrdit, že na emaily pán nereaguje, a to jsem měl zájem u něj koupit zbraň. Takže jsem nakonec nakoupil jinde.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#14 » ned 22. lis 2015, 13:24

No, jak pise na strabkach, nereaguje na nepodepsane ... Me bezne odepisuje. Mail neni telefon, tedy chvili to muze trvat ... Ja s nim nekolikrat resil naboje, zakoupil pred mesicem Uzkona a planuji Berettu 71. Dle meho standardni chovani a standardni sluzby ... Dobre ceny ( je v nejvyssi kategorii spoluprace se ZS) a nema asi naklady jako v Praze ...



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#15 » ned 22. lis 2015, 16:11

Maily píšu vždy ve slušnosti a na konec mám také ve zvyku se pod to podepsat. Takže pán nejspíš neodepisuje ani na slušné maily.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů