Dersol s.r.o. - Reloading Solař



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#46 » stř 23. srp 2017, 11:56

No jsem na tom velmi podobně. Opravdu neplaťte nic předem, protože Solař asi nemá prachy tak to řeší zálohami.

Uživatelský avatar
Poky
Příspěvky: 60

Příspěvek#47 » pát 13. dub 2018, 09:23

Zatím 3 nákupy za mnou a musím říct, že jsem spokojenej.
1. strely hornady - vykomunikováno pres chat, zalozen ucet a druhej den jsem je mel v parcelshopu
2. střely, váhy, dávkovač prachu - vykomunikováno pres chat, dávkovač nebyl a že bude dodán do dvou dnů, tak jsme se domluvili ze odeslou kompletní objednávku..a stalo se tak.. za 4 dny zásilka v parcelshopu

3. profi sada čištění na .223, vodítko vytěráku a ještě pár blbostí. Tentokrát objednávka přímo ze shopu, vše skladem. Zvolil jsem parametry vyteráku a typ vodítka. Druhý den přišel mail, že není vytěráková tyč skladem ale že bude za 3 dny. Akceptoval jsem to,čtvrtý den přišla zásilka do parcelshopu, kde byl vytěrák dlouhý 60cm (a ne v objednávce jasně a 2x vypsaných 90cm), voditko vyteraku tam pro jistotu nebylo vůbec (na fakture ano), zbytek byl v poradku. Takze jsem se opet odporoucel na chat kde se mi omluvili za nového pracovníka ve skladu, par minut na to prisel mail ze obratem odesilaji tyc správnou a dodávají vodítko + ze si zaridi svoz na tu krátkou tyc.
Druhy den se tak vsechno stalo, jeste se mi pak v mailu jednou omluvili.

Za me zkušenosti dobré, nějakej defekt se občas může stát. V zásadě ale nic neplatím dopředu, radsi si tech 40 Kc za dobirku priplatím.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#48 » pát 13. dub 2018, 12:35

Nemám zboží ani peníze, zaplaceno 2016 na podzim, cca 30 tis. Bylo mi slíbeno vrácení peněz a to naposledy v prosinci. Dnes jsem znovu připomínal. Jinak vše v pořádku. :-) Neplatit dopředu.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#49 » pát 13. dub 2018, 12:38

Mám jednu čerstvou negativní zkušenost. Zakoupeny 2 různé kusy zboží, obojí skladem, cena celkem cca 1,5 tis.
Přišel kus č. 1 s lístečkem, že kus č. 2 v ceně asi 250 Kč bude dodán později. Mezitím na eshopu kus č. 2 změnil stav na "není skladem", a tedy zřejmě ani není možné jej objednat. No nic, čekal jsem měsíc, poté jsem napsal email, jestli mi nebude doručen kus č. 2, tak navrhuji, ať mi za něj pošlou peníze na účet, že pro mě nemá smysl dál čekat.

3 týdny bez reakce, tak jsem se připomněl, načež mi napsali, že skladem není a nebude, mohu si vybrat jiné zboží, nebo zaslání peněz na účet. Zvolil jsem to druhé a čekal, jestli peníze dorazí.

Peníze mi dosud neposlali, telefony neberou, a tak jsem to znovu urgoval emailem. S tímto přístupem už u nich nikdy nenakoupím, a to ani na dobírku. I když jde o blbých 250 Kč, jsem připraven jim poslat předžalobní výzvu a poté je žalovat, když neuhradí dluh a náklady na jeho vymáhání (jako právníka mě to netrápí, i když nějaký čas si to vyžádá).



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#50 » pát 13. dub 2018, 12:53

Asi by se někteří k té tvojí žalobě připojili, jak to tak sleduji ...



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#51 » pát 13. dub 2018, 15:08

No jak se dívám na recenze na heuréce, tak těch případů je opravdu hromada, a jde o věci i z roku 2015. Zkusím přes známého exekutora podívat od rejstříku exekucí, jestli se tam něco vede. Pokud ne, tak by to znamenalo, že nakonec dersol zaplatí. Ostatně kdyby ne, tak by už nejspíš skončili v insolvenci...



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#52 » pát 13. dub 2018, 15:31

Spíš se na to většina vykašle, protože je toho asi sice dost, ale stovkových až tisícovkových záležitostí. A to se nikomu individuálně řešit nechce. Takže na něj nikdo nic nepošle a vesele to pokračuje dál.
A ono to není jen o nedodání zboží, je to také tuna slibů, budu tam a není tam apod.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#53 » pát 13. dub 2018, 15:40

Já už udělal špatnou zkušenost 2x, pokaždé stejný příběh s odstupem cca 2 let. Zboží inzerováno skladem, objednal jsem a přišel mi e-mail o tom, že skladem to nemají. Majiteli to přijde v pořádku, protože si do smluvních podmínek napsal, že informace o skladové dostupnosti je "z technických důvodů" nezávazná. Je to ukázková klamavá obchodní praktika a tak jsem to poslal ČOI. Doporučuji tam nenakupovat. Pokud věc nemají v jiném českém e-shopu, nemají jí skladem ani tady. Nepodporujte podvodníky.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#54 » sob 14. dub 2018, 22:16

Stalo se mi i v obchodech jiného typu, že skladem = skladem u dodavatele, takže nakonec zboží nebylo, nebo bylo později, což jsem nechtěl. Jenže vždy s omluvou či kompenzací navíc vrátí peníze, pokud šlo o platbu předem. Tady dělají mrtvého brouka.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#55 » ned 15. dub 2018, 08:19

No pokud by to dělali pravidelně, záměrně a ve více případech tak by se mohlo jednat o podvod. A i kdyby to byl jen přestupek, pak třeba druhý ... zbroják fuč. To by se panu Solařovi asi moc nelíbilo, teda pokud už ho střílení nepřestalo bavit.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#56 » pon 16. dub 2018, 20:52

Trošku mne vyprovokovala vaše diskuse. A Dersol jsem si proklepl v jedné aplikaci. A musím říct že zdravou firmu si představuji jinak. Průměrné platí 35 až 38 dní po splatnosti. Dluhy stoupají. Atd.
Tolik z Bisnode...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#57 » čtv 21. čer 2018, 20:28

Asi budu vyjimka, ale ja od nich kupoval loni jednoho Vortexe a kamarad letos taky jednoho a naprosto bez problemu. Samozrejme zadna predplatba, ale hezky pekne na postu na dobirku



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#58 » sob 23. čer 2018, 16:30

U slušných obchodníků není problém s platbou předem. A samozřejmě Vám žádné potíže nepřeji, ale neumím si představit s nimi řešit reklamaci. Např. ten vortex, co vím, má life time záruku, ale musí se uplatnit u prodejce.



mirs
Příspěvky: 1

Příspěvek#59 » stř 19. pro 2018, 16:34

Zdravím už jste se někdo pokoušel u Dersolu něco reklamovat ?? Mě se totiš nedaří ani snima kontaktovat. Díky za odpověd



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#60 » stř 19. pro 2018, 19:16

Co reklamujes?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů