střelnice U lovčího Huberta

Uživatelský avatar
Old Death
Příspěvky: 79

Příspěvek#1 » úte 2. bře 2010, 17:39

Těď jsem odtamtud přijel ,byl jsem nastřelit. je to tam ok.Ceny dobrý. :D
www.ulovcihohuberta.cz , tel. 720 867 245.
Zkuste to.
Old Death

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#2 » pon 14. čer 2010, 15:54

Jo, střelnice pod odstavným nádražím je dobrá, p. Hubálek je výborný, občas tam zajdu , ale je to z ruky, Avim je blíž, hlavně se ukaž na SWS a AWS.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » úte 28. zář 2010, 21:48

Pánové, na chat máte SZ ;)
Promazáno.


Na střelnici jsem byl asi před měsícem a i přes mé upozornění na nefunkční stránky s tím stále nic neudělali :?

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 3. lis 2010, 16:48

2Mark: stránky jim opečovával nějaký ignorant ;) , domluvil jsem nápravu.

Jinak střelnice výborná, mám to tam cca 120km a stejně jezdím často. Tel je:725 867 245



Aurinko
Příspěvky: 19

Příspěvek#5 » ned 17. črc 2016, 09:13

Museli jsem sice vystihnout chvíli, kdy tam nebylo zahulené, ale chodili jsme tam pravidelně a rádi. Od doby, co zavedli rezervační systém, který je zaplněný na týdny dopředu jsme naprosto bez šance.

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 18. črc 2016, 04:50

Rezervacni system je nutny zlo. Doby, kdy se dalo na (libovolnou) strelnici dorazit, pokecat a zastrilet jsou v nenavratnu :(
Pred zavedenim rezervacniho systemu volalo asi tak 10-20 lidi za hodinu s tim ze chteji strilet, zeptat se, domluvit stav, zmenit cas kdy prijdou ...... A strelnici obsluhuje jeden clovek. Volba byla jasna - budto bude spravce strelnice cele dny telefonovat a strelnice nepojede, nebo budou rezervace online a strelnice pojede.
Stali zakaznici si sve casy i v takto obsazenem systemu nasli.
Pokud mi napisete na mail uvedeny u rezervaci - frantisek@underoak.net - najdu cas i pro Vas ;)



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#7 » pon 18. črc 2016, 09:11

Pro me online rezervace super, nemusim se dohadovat o terminu. Nicmene jak bylo receno, potreba tak mesic dopredu :) Ale jinak prima strelnice. Mala, rodinna, delal jsem tam zkousky :) Nicmene chodim ted jinam, protoze je to pro me dal a rezervaci potrebuju tak max tyden dopredu.



retember1
Příspěvky: 17

Příspěvek#8 » stř 25. črc 2018, 05:12

Byl jsem tam před pár dny s kolegou co mne připravuje na zbroják.Správce v pohodě.Jediný problém nastal ve stavu.Měřím 200 cm a a výška stavu mne donutila se krčit.Jinak jak pravím,vstřícný přístup i jednání pana správce.



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#9 » ned 9. úno 2020, 16:04

Tak strelnice od 15.1.2020 dosti vyrazne zvedala ceny, doporucuji zkontrolovoat cenik, nove ceny bohuzel uz neodpovidaji nabizenym sluzbam



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#10 » sob 22. úno 2020, 14:38

Zdar,nechci vám do toho kecat, ale vlákno o této střelnici (pokud se nepletu)už tu dávno je... :) Viz STŘELNICE SPOŘILOV... nebo jsou snad na Spořilově 2 střelnice :?: :mrgreen:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů