Armed.cz



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#1 » úte 10. led 2017, 10:25

Nenašel jsem vlákno pro Armed.cz ani obchod na mapě, takže přidávám nové.

Včera jsem byl pro kosu. Obsluha velmi příjemná, nebyl problém udělat rozborku a dlouze zkoumat zbraň, příjemně jsem si s nimi popovídal, pomohli, poradili s čím jsem potřeboval. Nechali mě osahat si snad všechny krátké co tam měli (o některé jsem si řekl a některé mi doporučili zkusit navíc, když jsem zmínil že řeším pohodlí úchopu jako hlavní kritérium). Platba kartou nebyla problém, když jsem poprosil rozdělit platbu mezi dvě karty kvůli vyčerpanému limitu, tak opět nebyl problém. Zdržel jsem se dlouze a věnovali se mi dokonce i po zavíračce, aniž bych si všiml že přetahuju. A mají slevu pro členy LEXu 5%. Ceny mají normální i bez toho, se slevou je to už opravdu zajímavé.

Mě se tam líbilo, i sem půjdu určitě zase :)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#2 » úte 10. led 2017, 18:59

Ja tam kupoval 24kg naboju a to mi odnesli az do auta :-)



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#3 » úte 10. led 2017, 20:36

V prodejně Armed Praha jsem si byl pro první střelivo. To se ještě prodejna nacházela o pár set metrů dál na Sokolovské. Objednano po internetu a vše připraveno k maximální spokojenosti. Přístup super a to jsme si tam krásně pokecali. Od té doby jsem bohužel neměl cestu kolem, a jak teď koukám tak se mezi tím o pár set metrů přestěhovali.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#4 » úte 10. led 2017, 21:55

Mají teď přímo před prodejnou parkoviště, podle webu 4 místa jsou rezervována pro zákazníky. Já to mám celkem po ruce metrem i tramvají, takže parkoviště nepotřebuju ale jistě to leckdo ocení.



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#5 » sob 14. led 2017, 15:07

Jen malé upozornění, ať nedopadnete jako já dnes - v sobotu je sice otevřeno, ale zbraně ani náboje na ZP neprodávají. Info na webu o tom nemají. Prý to tak měli vždycky. Což nevím, protože jsem tam byl poprvé. Takže nakoupit o víkendu někde v Praze náboje je asi fakt nemožné, jedině klasicky na Avimu.

Jinak obsluha byla příjemná, i když měla špatné zprávy (v tu chvíli mě to fakt naštvalo, když jsem tam jel tak tak, abych to stihl) a parkování je super přímo před prodejnou, pro větší nákup nábojů (ne o víkendu) ideální. :)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#6 » sob 14. led 2017, 18:49

Ano, pravda. Ať koukám jak koukám, informaci o sobotním omezení prodeje všeho co je na ZP nemají na webu. Na dveřích prodejny ji mají, to si pamatuju, ale na webu k dohledání není.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#7 » čtv 26. led 2017, 22:47

Na webu (už) to je, v sekci prodejny. Dnes jsem se tam stavil a byl jsem velmi spokojen. Příjemná obsluha, bezproblémové parkování, sleva pro členy Lexu. Také velmi rychle reagují na dorazy - což je pro mě velmi důležité a pouze do takových obchodů chodím nakupovat - chodím tedy na jistotu, protože čas strávený zbytečnou cestou má pro mě velkou cenu.

Jediná nevýhoda pro mě je umístění obchodu, jelikož jezdím z druhé strany Prahy. Již jsem dříve objednával z i z jejich eshopu a také jsem byl spokojen.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#8 » pát 27. led 2017, 18:44

Může někdo potvrdit, že pro členy LEXu je skutečně sleva na celý sortiment, a to včetně zbraní?



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#9 » pát 27. led 2017, 22:11

Ano, píší to na webu a včera jsem tam kupoval pistoli, náboje a pár dalších věcí, na vše 5 % sleva. Stačilo ukázat kartičku.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#10 » pát 27. led 2017, 22:12

Já můžu potvrdit. Dostal jsem slevu na kosu (ASA58 ANTREG, takže sleva dělala skoro 500Kč), a to dokonce jen na základě členského čísla (ještě jsem ani neměl v mailu průkazku), stačilo jim dát číslo a odpřísáhnout, že jsem už zaplatil příspěvek. Kupoval jsem tam ještě pouzdro a pepřák a slevu dali plošně na celý nákup i se zbraní.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#11 » pát 27. led 2017, 22:16

Výborně, děkuji, takže to je celkem výrazné plus před ostatními obchody - nebo alespoň argument k vyjednání stejné slevy jinde ;-)



Mates
Příspěvky: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 10. dub 2017, 06:41

Tak jsem v pátek byl také zde prvně nakupovat. Nějaké to střelivo a pár drobností k tomu. Obsluha výborná, prostory velmi pěkné, žádná stísněná komora 3x3m, sousty věcí k prohlédnutí. Vše vyřízeno k moji spokojenosti a rychle. Samozřejmostí platba bezhotovostne.
Dostupnost je podle mě také dobrá - tramvaj pred obchodem, vlak a metro 5 minut chůze, parkovací místa přímo pro obchod zde. Takže za me pozitivní hodnocení a určitě navštivím znovu.

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#13 » pon 10. dub 2017, 08:20

Já tam kupoval boty - Bennon. Doporučuji se podívat na nabídku. Český výrobce, velmi dobrá kvalita a excelentní ceny. To parkování je naprosto úžasné, bez toho bych tam ani nejel.

Uživatelský avatar
Scathach
Příspěvky: 38

Příspěvek#14 » úte 20. srp 2019, 15:28

Také musím přidat pozitivní zkušenost. Kupovala jsem tam zbraně, střelivo i tovar bez ZP již několik krát a nemám co vytknout. Vždy velmi vstřícný přístup, při koupě první zbraně ochotně vše vysvětlili (podotýkám že bez šovinismu a povýšenectví jako jinde), emailová komunikace rychlá a opravdu podrobná. Nemají problém doporučit i levnější variantu a nesnaží se uvrtat na koupi dražší verze za každou cenu.

A nerada bych kecala, ale mám pocit, že tovar na ZP již prodávají i v sobotu.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#15 » úte 20. srp 2019, 15:52

Také doporučuji, perfektní domluva - potřeboval jsem na doklad připsat dodatek, nebyl problém. Dodání velice rychlé, stejně tak vyřízení vráceného zboží.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů

cron