Prodejna Lero Praha

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#31 » sob 14. led 2017, 16:52

Aha, to bude tím, že já patřím pod SČ kraj. Jak to bude pro Pražáky, nevím.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#32 » sob 14. led 2017, 19:55

No já to chápu tak, že když budou mít pobočku/prodejnu v Praze, tak budou logicky tyhle věci vyřizovat lidem z Prahy, takže na Soukalce, na Sdružení či jak se to jmenuje a pak ještě někde snad je další pražská pistolková fízlárna...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#33 » sob 14. led 2017, 20:10

fixfokus : Tak to je dost zásadní upřesnění. Potom samozřejmě ano. Ovšem Pražáky musí eventuálně vyřídit v Praze a to jsem tedy fakt zvědav, jak to tam uhraje. Spíš si myslím, že nijak.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#34 » sob 14. led 2017, 20:38

No ale pokud by se jim to povedlo, tak budou mít o kšefty postaráno, protože ceny zbraní jsou plus mínus stejné, ale tahle služba by jim dala sakra velkou konkurenční výhodu...otázka je, zda to je vůbec možné takhle "obšlápnout" u bengošů...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#35 » sob 14. led 2017, 20:46

kurvajs : Samozřejmě že ano. Ovšem zatímco v Příbrami udělají vše na počkání (i na plnou moc), v Praze se toto moc očekávat nedá. Přístup tam asi bude ke všem stejný.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#36 » sob 14. led 2017, 20:50

Tak jako dá nedá...v tomhle státě když víš, kam jít a kde namazat, tak i milost od prezidenta dostaneš...takže bych tuhle možnost nezatracoval ;-)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#37 » sob 14. led 2017, 22:59

No, u aut to jde docela normálně, proč by to nešlo u zbraní ? Každý prodejce aut vše zařídí.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#38 » sob 14. led 2017, 23:17

auto si může koupit každej blbec jako housku na krámě, bez nákupního povolení a řidičáku.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#39 » sob 14. led 2017, 23:19

Bavíme se o registraci s plnou mocí, nemyslíš ?



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#40 » sob 21. led 2017, 21:39

V pátek opět návštěva prodejny Lero, v Praze. Objednané zboží ze Zeleného sportu, rychle dodáno.
Obsluha opět perfektní a nové informace o střelnici, která by měla žačít provozovat hned počátkem února.
Vchod přímo z prodejny, 40 m, 3 stavy, cena zatím není známá.
Už se moc těším, doufám, že budou permice, za zaváděcí cenu. Určitě zakoupím !



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#41 » sob 21. led 2017, 21:46

Bude nějaká slevička na střelnici pro členy LEXu?



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#42 » sob 21. led 2017, 21:54

Zatím jsem se na tuto informace neptal, ale co není může být.
Sám zatím v Lexu nejsem.
Potěšilo, mě, že zboží jsem koupil levněji, než v Zeleném sportu.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#43 » čtv 26. led 2017, 19:18

Tak jsem se tam taky byl podívat, můžu potvrdit všechno co tu zaznělo. Slečna příjemná, pokecali jsme si, poradila mi, dala mi osahat prakticky všechny zbraně, včetně její vlastní soukromé. Když jsem se zajímal o XDm-45, tak mi okamžitě namístě zařídila dovoz jejich půjčovaných kousků XDM-9 ( XDm-45 bohužel nemají) z Příbrami, abych si je zítra mohl zkusit otlapkat a kdyžtak objednat, cenu mi rovnou řekla že bude jako u Zeleného sportu, že berou od nich.

Naprosto luxusní přístup, po zkušenosti ve Střeleckém servisu jsem padl na zadek s otevřenou pusou.

Plus velké množství zbraní na pultě (a prý je to málo, budou mít víc) a budoucí střelnice.

Taky mi potvrdila že budou dělat ukázkové akce (Zelený sport, CZUB) a bude možnost si tak leccos vyzkoušet střelbou.

A měli tam i zajímavé vzorky dlouhých, mimo jiné několik kusů od Tikky včetně levorukých, CZ 805 BRENa a všelijaké další zajímavé kousky.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#44 » čtv 26. led 2017, 21:01

Ano, je to jak píšeš, je to přesně jak potřebuji a pro mě hlavně na Praze 10.
Pokud bude střelnice tak dobrá jako v Příbrami, tak se máme na co těšit !
Jen ten web je stále mrtvý, ale to se určitě napraví.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#45 » čtv 26. led 2017, 23:33

O webu říkala, že je ještě v přípravě a bude o hodně obsáhlejší, až bude hotový, ale mají toho prostě moc. Což chápu.

Jo a paní majitelka je prý puškařka :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů