Obchod: brownells-cesko.cz



Střelec
Příspěvky: 1671

Příspěvek#436 » stř 22. črc 2020, 19:49

electrickota píše:zarozak : Tak flinta prej přijde zítra(23/7), nicméně to už tu taky párkrát bylo :( , tak uvidím dám kdyžtak info, nicméně pak stejně jde rovnou do zkušebny, ale už bude a to je to hlavní :)


Tak to mě zajímá, jestli fakt dorazí... Ještě nevím o nikom, kdo by přes ně měl zbraň.

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#437 » pát 7. srp 2020, 14:22

tak potvrzuji, zbran ceka na zkusebnu, ale v CR je ;)



Střelec
Příspěvky: 1671

Příspěvek#438 » sob 8. srp 2020, 09:05

Díky za info - cenovka odpovídala ceně na webu nebo oproti tomu byla nějaká změna? Vyjma zkušebny pochopitelně.



mrsmash
Příspěvky: 2

Příspěvek#439 » čtv 3. zář 2020, 13:38

Mám zájem o nákup zásobníků přes Brownells CZ, ale zarazila mne v detailech informace o US exportní klasifikaci 0A501.d s popiskem:
"Prohlášení o kontrole do destinace: "Tyto položky jsou kontrolovány vládou Spojených států a jsou povoleny na vývoz pouze do země konečného určení k použití konečným příjemcem nebo konečným uživatelem (uživatel,), kteří jsou zde identifikováni. Nesmějí být dále prodány, přepraveny ani jinak zlikvidovány v žádné jiné zemi nebo jiné osobě, než je oprávněn konečný příjemce nebo koncový uživatel, a to buď v jejich původní formě nebo po začlenění do jiných položek, aniž by nejprve získali souhlas od vlády USA nebo byly jinak povoleny"

Jelikož nemohu dohledat žádné jiné zkušenosti, tak mne zajímá postup získání souhlasu vlády USA, pokud se mi zásobník podaří zničit nebo pokud prodám pušku spolu s těmito zásobníky...
Díky za informaci.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#440 » čtv 3. zář 2020, 14:37

Jde o to, že součástky určené pro český trh, si tu po netu nemůže koupit nikdo z jiné země. Ani je tam český prodejce nesmí vyvést. Pro tebe to nic neznamená.



cipis
Příspěvky: 2112

Příspěvek#441 » čtv 3. zář 2020, 21:11

To se vztahuje na prodejce, nikoli na soukromé osoby. Takže to můžeš komukoliv prodat jak se ti zlíbí.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#442 » pát 4. zář 2020, 08:11

electrickota: Máš už tu flintu fyzicky v ruce? Nebo se stále "čeká" ;)

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#443 » pát 4. zář 2020, 14:02

S flintou už mám odstřílený i závody :) Víc tady https://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=12697



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#444 » stř 9. zář 2020, 13:59

Tak tos mi vyrazil dech :o Vůbec jsem nevěřil,že by to tam někdy mohlo fungovat. Popsal bys trochu detailněji,co to všechno obnášelo,jak dlouho jsi čekal a jestli to cenově sedělo nebo se to nějak navýšilo? Dík

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#445 » čtv 10. zář 2020, 11:56

Hele objednal jsem to někdy v březnu, už nevím přesně kdy. Bylo to ještě přes kamaráda s licencí(to proto že mu to předá bez zkušebny v Praze, a pak nemusím jet Brno), a urgoval jsem a otravoval tak 2-3x do měsíce... Žádný speciální kung-fu ti neporadím. Každopádně mám pocit, že on taky moc neovlivní co se v USA do té zásilky dá či nedá, takže je to prostě boj, a v tuhle dobu bych určitě neobjednával, počkal bych si, až se to v USA uklidní.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#446 » pát 11. zář 2020, 11:42

Jj,je to prostě boj,to mi stačí. V poslední době už mě tyhle dobrodružství na dlouhé lokte nějak unavují,kdysi to bylo pestřejší a člověka to i bavilo. Dík za info každopádně



morepower
Příspěvky: 145

Příspěvek#447 » pát 11. zář 2020, 12:41

Podělím se o čerstvou zkušenost s Brownells.cz
Chtěl jsem koupit ne úplně obvyklá mířidla. Brownells.cz zboží od této firmy dováží, ale mířidla nemá v nabídce. Nicméně jsem je oslovil. Bylo mi řečeno, že brownells.cz nemá na tritiová mířidla od téhle firmy licenci a nedoveze je. Mimochodem neodpověděli sami, musel jsem se ozvat podruhé. Pán se sice se mnou bavil, ale v podstatě mě poslal k šípku.
Tak jsem prohledal Brownells všech našich sousedů (D, A, PL, SVK). Zjistil jsem, že je všichni do evropy dovézt mohou. Nakonec jsem oslovil Brownells.sk. Komunikace super, ochota super, dodání v pořádku, mířidla mám doma. Vše proběhlo bez problému. Pán ze slovenského brownellsu mě v první chvíli odkázal na českou pobočku, že by to měli normálně dodat, vždyť jsou jeden obchod, řekl jsem mu reakci obchodu, načež dodal, že teda oni to dodají bez problému.
Takže chválím brownells.sk
A fakt nerozumím tomu, že to všechny pobočky dovezou, jen ta česká ne a přitom ze Slovenska to dojde klasickou přepravou.

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#448 » pát 11. zář 2020, 13:16

Hele já myslím, že česky zastoupení Brownells si ukouslo větší sousto něž zvládají užvíkat... Protože s drobostma, které jdou automaticky problém není, ale s čímkoliv je potřeba licence, nějaký papírování tak to dělá jeden člověk a podle mě prostě nestíhá

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#449 » čtv 29. říj 2020, 23:15

Přátelé, máte někdo z poslední doby dodanou objednávku? Mám objednáno od 27.8., na stránkách je od 10.9. uvedeno odesláno, což předpokládám odeslání jim ze států, ale já marně čekám. Za dva měsíce přijde zboží lodí z Číny, natož z USA.



cipis
Příspěvky: 2112

Příspěvek#450 » čtv 29. říj 2020, 23:17

Já mu v pondělí volal a mělo by se to pohnout příští týden, tento to už prošlo celnicí.

"Odesláno 10.9.2020 (16:19)"

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů