obchod: Armoury.cz ve Zlíně

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 15. zář 2017, 12:16

Chystá se nový obchod: http://www.armoury.cz/

Zatím máme v krajském městě jen krámky, které živí prodej levných vzduchovek a zelených kamizol. Tohle by měla být první opravdu seriózní prodejna zbraní.



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#2 » stř 20. zář 2017, 09:27

Nefunguje mi jejich web :| Je to jenom teď nebo ho mají odstavený? Docela by mě to zajímalo, co tam mají/budou mít. A hlavně...jestli se zaměří i na přebíjení.



S_Dvoracek
Příspěvky: 7

Příspěvek#3 » stř 11. pro 2019, 20:53

Hlavně si dávejte pozor co od pana majitele kupujete. Např. vám bude tvrdit že má puška jen mírnou vadu na mušce atd.... a ona bude mít ohnutou hlaveň, prasklý závěr, slepenou pažbu, vystřílenou komoru apod. Vlastní zkušenost! Ne na zbrani.



Střelec
Příspěvky: 1671

Příspěvek#4 » čtv 12. pro 2019, 08:47

To jako fakt? Komise předpokladám? Bylo by možno podrobnější info, vč. fotek? Ne, že bych zpochybňoval, ale přece jenom sem může napsat kdo chce, co chce a může jít i o konkurenční boj.
Do Zlína to daleko nemám, tak jsem už párkrát uvažoval, že se tam kouknu, nějak mi to zatím nevyšlo.



S_Dvoracek
Příspěvky: 7

Příspěvek#5 » ned 15. pro 2019, 12:07

O konkurenční boj se nejedná. To vás mohu ubezpečit. O zbraň se také nejednalo. Jen mluvím o tom jak je pan Čech rovný člověk. Doufám jen, že s toto praxí nepokračuje.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů