CZ Shadow 2



sasa
Příspěvky: 9

Příspěvek#76 » pát 6. kvě 2016, 22:26

Říkáte tím, že ty modré alu střenky nejsou pro Shadow 2 standard v ceně ?

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#77 » sob 7. kvě 2016, 03:49

Jsou v ceně. Měly by být v krabici i ploché pojistky, rovněž v ceně.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#78 » sob 7. kvě 2016, 16:43

Chlapi, opravdu věříte tomu, že S2 toho 23.5. budete mít? Já kolemdokola kontaktuju prodejce v celý rep. a v drtivé většině říkají, že dřív, než na podzim je to čirá utopie... Psal jsem si i s Robinem, má jich prý objednáno habaděj, ale...objednávka je jedna věc a skutečné dodání druhá.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#79 » sob 7. kvě 2016, 17:14

Nevím, mluvil jsem s ním o tom a je přesvědčen, že teď bude mít 20 kousků. Všechny předem prodané :-| Tak spíš doufáme, že budou. Jistota se tomu říct nedá.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#80 » sob 7. kvě 2016, 19:00

Budu držet palce - dejte vědět. Ale z toho, co všechno slyším o podivném přístupu CZUB k prodejcům...např. jeden, který se na svém webu pyšní titulem Gold partner CZUB mi říkal, že obchodní ředitel mu tvrdil, že ten humbuk okolo S2 mají na svědomí novináři ze střeleckých periodik, že nebudou stíhat uspokojit zahraniční poptávky. Tak uvidíme.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#81 » sob 7. kvě 2016, 19:00

Budu držet palce - dejte vědět. Ale z toho, co všechno slyším o podivném přístupu CZUB k prodejcům...např. jeden, který se na svém webu pyšní titulem Gold partner CZUB mi říkal, že obchodní ředitel mu tvrdil, že ten humbuk okolo S2 mají na svědomí novináři ze střeleckých periodik, že nebudou stíhat uspokojit zahraniční poptávky. Tak uvidíme.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#82 » ned 8. kvě 2016, 08:46

No, ono to mozna bude i tim, ze se pepe65 pta po cele CR a kazdy z dotazanych si mysli, ze pepe bude kupovat u nej. Kazdy objedna i pro pepeho, ale ten si treba zadnou nekoupi, ale vyvola poptacku napr. na 20 ks. Takhle to udela par dalsich a oni ju kvuli velikymu zajmu jeste zdrazi ;-)



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#83 » ned 8. kvě 2016, 15:08

Boudy, to mi vehnalo slzy do očí :-) Problém je ten, že mě to ani nenechají objednat a rovnou mě ženou, skoro s bandurskou, abych se zeptal na podzim (teda kromě Robina, ten mi dal jistou naději :-) ). Tak já už se ptát nebudu, abych nezvyšoval uměle poptávku. A budu doufat, že mi děti - kolportéři hodí, ještě za mého života, spolu s neodolatelnou nabídkou od Kauflandu, do schránky i podbízivý letáček na S2. V akci. :-)



Michal1
Příspěvky: 85

Příspěvek#84 » čtv 12. kvě 2016, 18:00

Nevíte, kde by se dal Shadow 2 ošahat? V Pražské podnikové prodejně ho téměř ani neviděli, tam už jen doprodávaj poslední kusy Shadow 1.

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#85 » čtv 12. kvě 2016, 18:44

Byl na předváděcí akci CZ v Ostravě na Koradu. Tak tam tavolej.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#86 » čtv 12. kvě 2016, 21:30

CZ pořádá předváděčky, co vím, tak teď v květnu bude v Meziměstí, myslím že to bude o víkendu kolem 20.5.... , jinak v podnikovce bude asi až v létě :)



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#87 » čtv 12. kvě 2016, 21:36

Roztomile to ti kluci CZUB natahujou :-) ...tak jsem si ji chtěl koupit. Teď. Ale co, počkám. A oni to, hoši, vědí :-)



Michal1
Příspěvky: 85

Příspěvek#88 » pát 13. kvě 2016, 18:30

CZUB pořádá předváděčky v režimu utajení? Na firemních stránkách ani zmínka, na veřejných fórech v kalendářích žádná zmínka, jen informace na stránkách konkrétní střelnice. A to ještě dost nekonkrétní informace. To si ty předváděčky pořádají jednotlivé střelnice zcela ve své režiji s tím, že si zapůjčení zbraní od výrobce vydoprosí, nebo jen nechápu obchodní politiku CZUB?
Zrovna ten víkend 20-22.5. z rodinných důvodů jet na Náchodsko nemůžu, tak bych rád zjistil, kdy a kde má být další předváděčka.

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#89 » pát 13. kvě 2016, 19:25

Na webu CZUB aspoň info u Shadow 2 byt mohlo kde se da vyzkoušet. Ale chápu proč se snažit, když český trh je pro nĕ nezajimavý. 3 % z obratu a to ještě 2 dělají ozbrojené složky ČR mluví za vše.

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#90 » čtv 19. kvě 2016, 19:14

Tak původní termín na Shadow 2 Robinovi zase posunuli o další týden. Takže nový termín 30.5.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů