Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#256 » ned 31. črc 2016, 14:03

Já osobně jakmile jsem na fóru klikám na: Nepřečtené příspěvky a podle toho vybírám co číst a zbytek označim jako přečtený

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#257 » ned 31. črc 2016, 14:32

No jo, ale ta mezera zůstala stejná. i když jsem prohlížeč roztáhnul na celou šířku monitoru, tak mi to přišlo divný.
Nové příspěvky moc samovysvětlující nejsou, protože pak jsou nepřečtené příspěvky. Jakej je mezi nima rozdíl?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#258 » ned 31. črc 2016, 14:40

Nové příspěvky jsou nové příspěvky v poslední době (nevím, přesně, od kterého bodu), zůstávají tam i po přečtení, narozdíl od seznamu nepřečtených příspěvků, kde jsou naopak i poměrně staré příspěvky, které nemá uživatel přečtené (pokud je neoznačil jako přečtené).



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#259 » ned 31. črc 2016, 17:24

Nemohlo by, prosím, tlačítko "nové příspěvky" být i na dolním okraji obrazovky? Je to trošku nepohodlné vždycky znovu rolovat nahoru, abych na to mohl kliknout. Děkuji :-)

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#260 » pon 1. srp 2016, 16:17

Díky za hledání :)
Šlo by to ještě vylepšit nějakou ikonou, která otevře plnohodnotný vyhledávání? Obvykle bývá vyhledávací okýnko, a v něm vpravo "ozubený kolo", který otevře víc možností.

...mně se na to menu vlevo z nějakýho důvodu hrozně blbě kliká.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#261 » čtv 18. kvě 2017, 12:32

Mohu si jako uživatel blokovat nějaké téma? Téma které nechci zobrazovat v "nové příspěvky" apod. Při ručním vyhledání přes strom témat mi až tolik nevadí. Dík.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#262 » čtv 18. kvě 2017, 13:38

Není to uspokojivá odpověď, ale... na rozdíl třeba od střelectví tady na ZK dobře funguje čtení přes RSS. Čtu to mailerem (thunderbird) a tam bych si v případě takové potřeby prostě udělal filtr, k příspěveku z kanálu se přistupuje jako k e-mailu.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#263 » čtv 18. kvě 2017, 15:14

Nějak se mi to nedaří - jaká je adresa místního feedu?

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#264 » čtv 18. kvě 2017, 16:03


Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#265 » čtv 18. kvě 2017, 20:28

Díky, funguje.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#266 » stř 28. úno 2018, 16:02

Napadlo mě, jestli by nešlo rozšířit funkcionalitu editoru o tag "offtopic". Inspiraci mám z pirátského fóra, kde má podobu [ot]nějaký offtopic text[/ot]. v příspěvku je pak jen malá ikonka místo toho textu - a viditelné to je až po rozkliknutí (a v odlišné barvě, aby bylo jasné, co je co).

U emotivnějších témat, které mají tendenci se zvrhávat či odbíhat odbíhat od hlavního tématu (jako je třeba současná debata o implementaci směrnice) by to umožnilo ponechat a (beze strachu z udělení bobříka mlčení) vést debatu i o věcech na hraně či souvisejících, aniž by modi museli rozdávat tresty (rozbalí si to jen ten, kterého to zajímá).

Příklad: Právě teď jsem pět minut rozmýšlel, jestli ve svém postu mám nechat kus textu nebo ho radši vyhodit, protože je na hraně. Kdybych ho mohl obalit do tagu a ve výchozí podobě ho skrýt, tak jsem ušetřil pět minut váhání, dalších pět minut přepisování a autocenzury.

Bohužel nevím jak tam přesně vypadá ta implementace a jestli je nějak ten tag reflektován ve vyhledávání (zdá se mi, že co je v tagu [ot] se na pirátském fóru neindexuje a neprohledává, ale ruku do ohně za to nedám). Na tomhle fóruby samozřejmě reflektován být musel, aby se nezaplevelily výsledky vyhledávání.



Radhagupta
Příspěvky: 117

Příspěvek#267 » čtv 1. bře 2018, 13:55

Zdravím,
lze nějak jednoduše vytisknout celé téma diskuse (tj. všechny stránky na dané téma)? V zápatí stránky, jak je ten "klíč", je možnost "Verze pro tisk", ale ta připraví pouze aktuální stránku. Já bych potřeboval vytisknout celou diskusi na dané téma (tj. třeba 20-30 stránek).



xmanasm
Příspěvky: 27

Příspěvek#268 » ned 4. bře 2018, 22:32

Lze si změnit přihlašovací jméno , případně jak ? Kvuli změně emailu , aby se mi to nepletlo.



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#269 » stř 28. bře 2018, 14:42

Měl bych dotaz/návrh ohledně označování přečtených vláken.
Po přihlášení se mi v Nových příspěvcích objeví všechna vlákna, do nichž přibyl od mé poslední návštěvy alepoň jeden příspěvek. Ne vždy však mám možnost si najednou přečíst vše, co by mě zajímalo, přesto při odhlášení se všechna vlákna označí jako přečtená. Chtěl bych se proto zeptat, zdy by bylo možné považovat vlákno za přečtené jen při jeho skutečném přečtení nebo při vědomém označení všech vláken v sekci za přečtené? Je to velmi praktické a umožní to se k nepřečteným vláknům vracet i později. Tento způsob funguje např. na fóru LEXu.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#270 » stř 28. bře 2018, 14:45

Mno od toho jsou nepřečtené. nové se po nějakém časovém úseku už jako nové neukazují. Logicky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů