Pečlivá cenzura příspěvků, nepečlivá akt. Mapy pod nos

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#16 » stř 3. srp 2016, 20:02

Audis : Pokud myslíš mapu střelnic, tak ta není aktualizovaná už několik let. Ona je ovšem otázka, jestli byl vůbec rozumný nápad tady něco takového poskytnout. Ona totiž, když střelnice skončí není asi nikdo, kdo by na to upozornil na rozdíl od nově vzniklých, které pak zase nemusí fungovat dlouho. Já bych toto, být provozovatelem tohoto webu prostě natvrdo smazal. Nemusíš se mnou samozřejmě souhlasit. Ale když chci najít střelnici, prostě to zkusím ve vyhledávači a zatím žádný problém.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#17 » stř 3. srp 2016, 20:04

prd víte, kolik času já mám, tak to nebalte do komunikačních zásterek a diskusních lstí. Mám ho taky málo. Ok, konec. Mír. Příště bude lépe. Hodně štěstí a sil.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » stř 3. srp 2016, 20:06

marinakus: Já myslím, že to smysl má, jen to ještě potřebuje z mé strany trochu práce. Prostě jsem to naivně začal tak, že jsem to upravoval hlavně já na základě podnětů, což se s rostoucí databází ukázalo, že nejde. Takže k tomu musím zase pustit místní uživatele, jen co to dám dohromady. Jen ještě trochu toho času volného ;)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#19 » stř 3. srp 2016, 20:07

Audis : Kamaráde, nejde o tvůj čas. Jde o čas někoho jiného, který je ochoten ho věnovat tomuto fóru. Nic ve zlém.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » stř 3. srp 2016, 20:08

audis: Díky, tobě též ;)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#21 » stř 3. srp 2016, 20:09

VHJ: hele, nechtěl sjem to pitvat. U té střelnice, fakt nebavím o řádech týdnů. (za mě OK). Jsou to měsíce delay.

Mně třeba ta mapa střelnic přišla moc šikovná a dobrý nápad.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#22 » stř 3. srp 2016, 20:09

MarK : Máš můj obdiv a musí tě to i bavit, jinak bys to asi dělat nemohl.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#23 » stř 3. srp 2016, 20:15

Sice je to spíš do Návštěvní a děkovací knihy ale - VELKÝ DÍK MarKovi za to, kolik času usilí a peněz věnuje tvorbě a údržbě těchto stránek.
Co tím chci říct? Že nemám žádný problém s právem veta, pokud dojde MarK / moderátoři k názoru, že nějaký topic zanknou, nebo smáznou.

M.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#24 » stř 3. srp 2016, 21:00

marinakus píše: Pokud myslíš ten vtipný příspěvek na téma sebevražda střelnou zbraní,......


Neutnul to MarK ale já, tohle nemá se střeleckým sportem ani s přípravou na zbroják co dělat a sem to nepatří. Normální černá kronika, můžete si "odborně" poklábosit přímo pod originálním článkem.

Uživatelský avatar
Tardis
Příspěvky: 152

Příspěvek#25 » stř 3. srp 2016, 21:02

MarK: myslím, že kdyby sis sem dal "donate", že se ti to bude aspoň částečně kompenzovat ve formě $$$ (chápu, že čas to nenahradí), protože jsem si jistý, že hodně lidu by dobrovolně přispělo na chod fóra už jen kvůli tomu, co všechno tady pro nás děláš. Teda každej trochu soudnej, protože řekl bych, že nebýt ZKcz, tak zbrojáků se ve světě toulá o stovky (čti: tisíce) kusů méně ;-)



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#26 » stř 3. srp 2016, 21:10

slavekskeeve: je to tu http://zbranekvalitne.cz/podporit-web , dobře schované, díky za připomenutí jdu poslat platbu (předtim jsem to měl na mobilu a zazdil jsem to)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » stř 3. srp 2016, 21:13

Kdo chce podpořit provoz/rozvoj webu, tak může a díky ;) Ale nikdy to nebyl primární smysl, proč ty webovky dělám. Doufám, že to lidem pomáhá nejen k "papíru", ale hlavně být rozumnými střelci s představou o tom, co to vlastně mají v ruce a jak se s tím má bezpečně zacházet. Alespoň nakolik to jde, takhle elektronicky :D I když, LOS určitě také pomáhá a v tom ZK zanechává také velkou stopu :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů