CZ 75 SP-01 Shadow

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#391 » sob 3. zář 2016, 21:00

Tak prý když vyměním pružinu za lehčí, zkurvím si pistoli, snížím životnost, praskne mi tohle a tamto, a lehčí pružiny tam CZUB údajně dává JEN pro lidi, co mají v úmyslu střílet jiný náboje, takže když budu střílet pořád to samý, zkurvím si to.
Názory?



George95
Příspěvky: 2

Příspěvek#392 » pon 5. zář 2016, 12:28

Zdravím, jak drží na závěru muška? Je zasunuta do závěru ze předu a skrz ní jde kolík, myslím si to správně? Koukal jsem na novou a tam žádná drážka na kolík není.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#393 » pon 5. zář 2016, 12:54

Říkáš to správně... Ad drážka v nové mušce: opravdu tam chybí. Je třeba mušku nasadit a dírku pro kolíček protáhnout vrtákem, tím se udělá drážka do nové mušky.



George95
Příspěvky: 2

Příspěvek#394 » pon 5. zář 2016, 13:03

Díky moc za odpověď.
Naposledy upravil(a) George95 dne pon 5. zář 2016, 13:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#395 » pon 5. zář 2016, 13:04

To Octopuss : nezku... se vubec nic. Neřeš to a dej tam ty slabší. Mám najeto na jedničce cca 15tis na zkrácené slabší pružiny a jediné co prasklo byl záchyt závěru. A ten praská naprosto normálně kolem 10tis. Kdyby to mělo vliv šly by vidět otlaky v místě pod uzamčením hlavně. A to nemám.
To George95: Albert má pravdu ale chce to zkušenost, přesný úhel a správný vrták. Bez toho riskuješ zvětšení díry pro kolik. Bezpečnější je jí nasadit, udělat značky přes díru a pak opatrně tu drážku brousit ručně ve svěráku.



uživatel
Příspěvky: 28

Příspěvek#396 » sob 22. říj 2016, 19:33

Porovnával někdo gumové střenky cz75 a cz75D , budou kratší o kolik a jinak jsou stejný ? Potřebuju implantovat na shadow s trychtířem.



Whale 92
Příspěvky: 1

Příspěvek#397 » pon 31. říj 2016, 09:20

Zdravím zkušené, musím při výměně levé pojistky za jinou nejprve demontovat ze zbraně bicí pružinu nebo stačí pouze odtáhnou na stranu pružinku, která jistí osičku pojistky a pojistku vytáhnout a vyměnit?
Děkuji za radu.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#398 » pon 31. říj 2016, 16:29

Jde to bez vyndání bicí pružiny. Je to pouze o něco "nepohodlnější" protože když to dáváš zpátky tak musíš stále přidržovat domeček (takovou tu klec) se spoušťákem proti kterému skrze kohout klade odpor právě bicí pružina. Chce to trochu více šikovnosti a trpělivosti...



v.maz
Příspěvky: 2

Příspěvek#399 » sob 28. led 2017, 17:28

Zdravím pánové. Chtěl jsem se optat, všiml jsem si, že se mi v zadní části závěru na držce objevila (alespoň jsem přesvědčen, že jsem nevypozoroval při koupi) taková drobná kulatá (2 mm) drážka s uvnitř vypouklou "bublinou". Na obrázku zhruba uprostřed: https://ctrlv.cz/vXvC Hloubka a výška "bubliny" je tak zanedbatelných 0,5mm nijak nezavází pohybu závěru a nezdá se mi, že by vystupovala nad povrch obráběné drážky. Přesto se zeptám, neznačí to nějaký problém v odlitku z výroby, který by mohl předznamenávat větší problémy?

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#400 » sob 28. led 2017, 18:06

Pokud popisuješ co si myslím, že popisuješ, tak to není bublina ale pin vytahovače. (součástka 51 https://sites.google.com/site/cz75sp01sh/the-team )



v.maz
Příspěvky: 2

Příspěvek#401 » sob 28. led 2017, 19:20

j.v. píše:Pokud popisuješ co si myslím, že popisuješ, tak to není bublina ale pin vytahovače. (součástka 51 https://sites.google.com/site/cz75sp01sh/the-team )


Je to pin vytahovače. :oops: Mě to vůbec nedošlo.

Jako bych se neptal. :mrgreen:



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#402 » pon 28. srp 2017, 07:31

Zdar lidi,
nechcete sem někdo, kdo umí střílet (ne jako já :-) ) dát terč na 25m? Potřeboval bych nějaké porovnání. Mám subjektivní pocit že to mám ze Shadow 01 na 25 metrů extrémně rozházený.
Díky

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#403 » pon 28. srp 2017, 10:45

Jsem začínající střelec. 3 měsíce jsem střílel s klasickou 75 a teď jsem si pořídil TSko. Byl jsem s ním zatím 4x na střelnici a pokaždé je to lepší a lepší. Tohle je moje poslední návštva. Neřikám, že to je nějak extra dobrý, ale já jsem rád za to, že tam vidím ten progres. Jinak je to na 25m. Sice to není z shadowa, ale třeba k určitému porovnání ti to pomůže :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#404 » pon 28. srp 2017, 12:47

Dobrý :-) , taky máš pravý dolní kvadrant skoro prázdný, jinak to máš rozházený symetricky.
Na Shadow mám světlovodnou mouchu a vůbec mi nesedí. Pak mám pocit že táhne drobet doleva, to může být rukama. Ale (skoro) určitě vím že není zastřílený na 25 na střed při míření na dolní okraj černého (malorážku tak zastřílenou mám a výsledek je lepší). Tak se to pokouším nějak korigovat a asi vyrábím další chyby. Nejspíš budu muset vyměnit mouchu a zkusit poladit hledí na výšku (stavitelná je drahá jak prase).

Teď mi to chodí takhle. Ještě kdyby sem dal terč někdo zkušený kdo to sype na střed :-), abych věděl kam se chci dostat :-D
25m_45r_Shadow01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#405 » pon 28. srp 2017, 20:37

můžeš dělat chyby v míření a spouštění takže spíš než řešit kdo jak nastřílí se svojí pistolí,sežeň někoho zkušenýho,dej mu to do ruky at ti řekne jestli je chyba ve zbrani nebo v tobě.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů