CZ P-10C



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#766 » čtv 19. říj 2017, 19:56

@Pitras70 Mam nastesti stejnou zkusenost. 2500 natoceno a 0 zadrzek, 0 problemu a snad to vydrzi. :)
Zadnou vuli pro prolezeni pera tam nemam, tak doufam, ze mi to tam jeste nejakych 30000 kuli vydrzi a pak si poridim P20C :)



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#767 » čtv 19. říj 2017, 21:16

Čézeta, peprně bych to okomentoval, ale místní Velký Bratr by mi zase poslal sz, s výčitkami, že si dovoluji krititovat CZ a nemám ji rád. Tak se budu jen opakovat...komu není rady, ...kupuje CZ.



Satte
Příspěvky: 10

Příspěvek#768 » čtv 19. říj 2017, 22:16

Něco na tom bude, že zbrojovka udělala další úpravy. Na moji P10 je vidět výčnělek na předním bloku co drží pružinu dole. Výčnělek byl od samotného počátku takhle "světlý" zbroušený

IMG_3609.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Knop
Příspěvky: 184

Příspěvek#769 » pát 20. říj 2017, 07:43

Doufám, že výčnělek je jenom prozatímní oprava, je potřeba předělat blok a tělo zbraně.

Co se týká zachytávání úderníku na bloku, zpráv o tomhle problému je zatím tak málo, že skoro vypadá, že problém vznikl za nějakých "mimořádných okolností" a je otázka, jestli je samotná pistole v pořádku (případně se vyskytla jenom nějaká kusová vada), nebo by raději vůči těmto "mimořádným okolnostem" měla být odolnější. Každopádně, jak jsem psal, si každý na své zbrani může vyzkoušet, jestli se to může stát nebo ne a případně tomu zabránit jednoduchou úpravou (osobně si myslím, že by neměla mít vliv na záruku, ale to je každého rozhodnutí a riziko).

Teoreticky by se to stávat nemělo, ale při vývoji každého nového výrobku se prostě nedá otestovat úplně všechno a kontruktéři nejsou géniové, jsou to "jenom strojaři". Takže když si koupíte úplně novou věc, musíte s nějakými problémy počítat...



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#770 » sob 21. říj 2017, 11:39

Proto jsem doporučoval počkat cca 15 tis.ran,aby se získali zkušenosti.Dnes ale není doba na to,že se musí počítat s tím,že se musí na kterémkoliv výrobku,potažmo i zbraní,počítat s tím,že se ladit během provozu,za věc,která stojí nemalé peníze,a nebo jak to dělá Kuracina na Slovensku,že má nadstandartní servis.Jinak vám všem přeji mnoho skvělých zážitků s tímto skvělým výrobkem.



Knop
Příspěvky: 184

Příspěvek#771 » sob 21. říj 2017, 14:49

Chtěl bych připomeout problémy Glocku gen. 4 s vratnými pružinami, problémy dodávky gen. 5 pro ozbrojené složky v USA, kdy z pistolí vystřelovaly závěry, problém Sigu P320, který střílí při dopadu na zem a už jednoho policajta v USA postřelil, a s*ačku Walther CCP, která při vykonání celého samonabíjejícího cyklu nemusí natáhnout úderník a potom není pádově bezpečná. Omlouvám se za to slovo, ale co jsem zmínil je jeden z MNOHA problémů téhle zbraně.

Doufám, že se zbrojovka k problémům postaví čelem a majitelům testovacích pistolí budou doručovat dárkové koše s omluvným dopisem vlastnoručně podepsaným ředitelem zbrojovky krásné hostesky, při cenách zbraní v ČR jsou možné předplacené i další služby...

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#772 » sob 21. říj 2017, 14:55

S tím bych nepočítal, jak jsem poznal obchodní zádtupce a vedení, jsou velmi arogantní a svou chybu hází na zákazníka.

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#773 » ned 22. říj 2017, 16:56

Problem s gen 5. ? Myslite kdy byly cca 4 vadny kusy z 200kusu ? Ja myslim, ze o takovym % zmetkovitosti se zbrojovce muze jen zdat.



xmanasm
Příspěvky: 27

Příspěvek#774 » pon 23. říj 2017, 16:32

Zdravím , tak mi dnes přišel grip tak se tu chci pochlubit , jen nevím kam nalepit ten malý kousek? Hledal jsem na netu a někdo to má zespoda lučíku někdo na straně těla kde má odložen prst. Nejsem moc zkušený střelec případná doporučení kam s ním a proč ocením. Jinak se to drží parádně hlavně v té horní části už neklouže palec.
cz p-10c.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



o.n.y.x.
Příspěvky: 36

Příspěvek#775 » pon 23. říj 2017, 16:52

Já bych řekl, že to patří na místo kam pokládáš ukazovák střílející ruky, když nemá být na spoušti ;)



esset
Příspěvky: 3

Příspěvek#776 » pon 23. říj 2017, 19:07

xmanasm... Nevypadá to vůbec špatně na té černé, už jsem se taky na to díval. Ale mi ty hroty při uchopení vůbec nevadí, tak to neřeším. Ten pásek si myslím určitě patří na prst, který opíráš o zbraň, může být vlevo nebo vpravo. Já osobně bych ho tam ale nedával.



xmanasm
Příspěvky: 27

Příspěvek#777 » pon 23. říj 2017, 19:21

esset: Mě ty hroty taky nevadí ,ale dost se mi potí ruce takže tam kde nejsou se mi trochu smekala v horní částí. A navíc za těch 250kč jsem to prostě chtěl zkusit i kdybych to měl vyhodit.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#778 » pon 23. říj 2017, 22:46

nedělních 50 na 15m
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#779 » čtv 26. říj 2017, 10:42

Všechny příspěvky o pouzdrech jsem přesunul do vlákna založeného pro tento účel : viewtopic.php?f=48&t=9142
Už zde nechci vidět další OT příspěvky o pouzdrech či jiném příslušenství. Všichni hříšníci nechť se považují za napomenuté, vzhledem k tomu kolikrát se tu na to upozorňovalo.



PaoloG
Příspěvky: 6

Příspěvek#780 » čtv 26. říj 2017, 13:03

Pánové, včera jsem absolvoval první výlet na střelnici s novou P-10C. Za mě velká spokojenost s ergonomií úchopu, spouští, mířidly. Napoprvé vše lítalo cca tam, kam mělo.

Nicméně doma při čištění koukám a nějak se mi nezdá stav vyhazovače. Zdá se mi trochu vychýlený nahoru a po cca 75 vypálených nábojích neúměrně opotřebený (viz obrázky).

Mrkli byste se prosím, zda je vyhazovač u vás taky takto vychýlený (a v CZUB to takhle mysleli od výroby), nebo s tím mám na reklamaci? A co to opotřebení nahoře? je to takto normální?

p10-1.jpg

p10-2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů