Samovolné odhlašování

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » sob 9. črc 2016, 12:36

Na tohle obvykle pomáhá promazat Cookies a Cache. I některým lidem, kteří s tím dříve měli problémy, toto následně pomohlo.

Zkusil jsem upravit nastavení Cookies na fóru, tak zkuste promazat cookies a znovu se přihlásit, a zkuste jestli je to lepší.

Jinak budu snad brzy zase aktualizovat fórum, tak to třeba pomůže...

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#17 » ned 10. črc 2016, 12:42

Nefunguje ,reaguji na příspěvek.Napíšu pět řádku dám odeslat a naskočí mi tam znovu přihlášení a reakci mohu psát znovu jelikož se neodeslala .Sorry ale děsný. Nechce se mi psát jednou napsanou reakci na něco o pěti řádkách znova.

Uživatelský avatar
xmilanz
Příspěvky: 24

Příspěvek#18 » ned 10. črc 2016, 13:10

Zkoušel jsi jiný prohlížeč? To by přinejmenším pomohlo vyloučit nebo potvrdit vliv Chrome, co máš na mobilu. Další otázka - nemění se v průběhu IP adresa? (whatismyip.com před a po odhlášení)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » ned 10. črc 2016, 18:52

Farock: ...a co teď?



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#20 » ned 10. črc 2016, 19:50

Ahoj. Tak nevím jak uživateli Farock, ale mně to teď běží normál bez vypadávání. Konečně jsem si prohlédl fotky všech zbraní bez neustálého přihlašování.



N560
Příspěvky: 118

Příspěvek#21 » pon 22. led 2018, 23:25

Tak do včerejška jsem problém s odhlašováním neznal... Děje se mi to jen na jednom ze 3 mobilů (OnePlus 5) a začalo to včera po jeho upgradu na Android Oreo. Do této chvíle to na tom telefonu (cca od června 2017) fungovalo normálně. Jestli to má souvislost, netuším, každopádně se přihlásím (jméno i heslo je nachystané v chlívkách), zaškrtnu aby se to pamatovalo, ale jakmile kliknu na nějaké vlákno, jsem odhlášen. Během dne mi to tak drásalo nervy, že jsem po různých pokusech zatnul zuby a udělal komplet tovární nastavení telefonu (ono po tom updatu to není na škodu), ale problém setrval! Ostatní mraky stránek a jiná fora fungují korektně. Nemůže to být něčím na straně tohoto serveru? Nejsem odborník, jen tak selským rozumem přemýšlím...



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#22 » úte 23. led 2018, 01:09

Nejsi sam. Dela mi to i na WP10 na mobilu a i na PC klasicky na W7. Prohlizec Opera.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#23 » úte 23. led 2018, 06:36

Jak komu, mě na W10 + Opera úplně v pohodě to samý na mobilu s antroidem + chrome. Na obojím mam zaškrtnuto ZŮSTAT PŘIHLÁŠEN.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#24 » úte 23. led 2018, 06:38

Muze to delat program typu spybot, ktery maze cookies

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#25 » úte 23. led 2018, 13:13

Nevim, jestli spybot, ten by snad nefungoval selektivne. Jina fora funguji dobre. Ja u Windows a Firefoxu zatim nezaznamenal problem. U Safari a Mac OS i iOS problem mam. Ne vsak tak intenzivni jako N560. K odhlaseni dojde po delsi odmlce (u jednoho konkretniho zarizeni). Na forum chodim z ruznych pocitacu a z mobilu. Nekdy jsem odhlasen jiz pri pristupu na hlavni stranku fora, nekdy az po kliknuti na "nove prispevky". Patral jsem, nikterak zevrubne, v nastavenich prohlizece a nic jsem nevypatral...



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#26 » úte 23. led 2018, 13:35

Vymazal jsi cache a všechny cookies? Mě to dělalo jednu chvíli taky, pár měsíců zpátky, ale tohle tuším tenkrát pomohlo.

Edit: Vidím, že jsi udělal kompletní reset telefonu, to smaže snad i cookies. Když se přihlásíš ručně v anonymním okně, tak to dělá taky

Edit2: Můj příspěvek je zde: viewtopic.php?f=2&t=7474#p108217 - u mě byl problém se špatnou synchronizací profilu mezi desktopovou a mobilní verzí Chrome.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#27 » stř 24. led 2018, 22:14

Mám podobnej problém v Safari (občas) v iOSu takřka furt.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#28 » úte 1. led 2019, 14:24

Není nějaký nový poznatek ja to vyléčit? Kaká mě to asi půl roku a neustále se to zhoršuje.



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#29 » úte 1. led 2019, 16:33

Není to blokovačem reklam, šetřičem dat, chráničem soukromí, nebo podobným programem, nebo rozšířením prohlížeče?

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#30 » úte 1. led 2019, 16:38

Používám ve FF Adblock a Ghostery a až na výjimečné případy (a i v nich stačí znovu zaškrtnout volbu automatického přihlašování při každé návštěvě) nemám problém.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů