CZ 75 Tactical Sports

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#151 » pon 17. pro 2018, 18:43

Mě přišel že je rozdíl jen v checkeringu + ta "opěrka".



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#152 » pon 17. pro 2018, 19:02

Cili vsechna ta tvrzeni o vysokem podilu rucni prace, ladeni, pasovani hlavne do zaveru, vymezovani vuli u Orange jsou jen kecy, ktere maji ospravedlnit vyssi cenu?

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#153 » pon 17. pro 2018, 19:53

Težko říct. Můj konfigurátor je dobře dopasovanej. Nemám žádnou vůli.



porokyn
Příspěvky: 5

Příspěvek#154 » pon 17. pro 2018, 21:28

antonspelec pujč si někde TS Orange a uvidíš sám



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#155 » úte 18. pro 2018, 10:47

Rad bych, ale na krame nikde neni skladem a o zadne prazske strelnici taky nevim, ze by ji meli



pskorec
Příspěvky: 86

Příspěvek#156 » úte 18. pro 2018, 12:21

antonspelec píše:Rad bych, ale na krame nikde neni skladem a o zadne prazske strelnici taky nevim, ze by ji meli

Pokud si nejsi jistej zda ti ta zbraň sedne při střelbě, tak být tebou bych koupil jetou. Pokud ti nesedne, pošleš jí do světa za stejnou cenu.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#157 » úte 18. pro 2018, 12:23

antonspelec: Poradím ti, jak ušetřit hodně peněz.
Vyber si dobře spasované TSko, co ještě zbylo, nechej u Zendla dopasovat hlaveň(nový kroužek v závěru), kup si střenky/trychtýř/mířidla dle chuti. Bude to levnější než Orange a je to na parádní střílení až až.
Pokud to budeš myslet s rychlým střílením vážněji, tak takové STI Edge je někde jinde než jakékoliv TSko.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#158 » úte 18. pro 2018, 12:41

Ze zakladniho TS jsem strilel, sedne mi dobre. Pak jsem mel na podnikovce v ruce konfigurator (co ma oproti zakladu vetsi vyfrezovani pod lucikem a pod kohoutem a hlinikove strenky a ta mi sedne jeste lip. Rikas se, ze Orange je tvarove stejny (az na jemnejsi checkering a oporu palce slabsi ruky), ale samozrejme nevim, jestli je to pravda

pskorec píše:
antonspelec píše:Rad bych, ale na krame nikde neni skladem a o zadne prazske strelnici taky nevim, ze by ji meli

Pokud si nejsi jistej zda ti ta zbraň sedne při střelbě, tak být tebou bych koupil jetou. Pokud ti nesedne, pošleš jí do světa za stejnou cenu.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#159 » úte 18. pro 2018, 12:48

Honzajan píše:antonspelec: Poradím ti, jak ušetřit hodně peněz.
Vyber si dobře spasované TSko, co ještě zbylo, nechej u Zendla dopasovat hlaveň(nový kroužek v závěru), kup si střenky/trychtýř/mířidla dle chuti. Bude to levnější než Orange a je to na parádní střílení až až.
Pokud to budeš myslet s rychlým střílením vážněji, tak takové STI Edge je někde jinde než jakékoliv TSko.


Dobre spasovane TSko...v tom to prave je a tak jsem to chtel puvodne udelat...ale ono uz jich prave moc na kramech proste neni, takze neni z ceho moc vybirat. Jedine v podnikovce v Praze jich udajne maji mit vice. Ale jinak bida. A musim se priznat, kdyz jsem tam mel vedle sebe zakladni TSko a ten jejich konfigurator, tak lepsi pocit jsem mel z konfiguratoru. Kdyz jsem TSkem zatrasl, tak v nem sterchalo, ale konfigurator se ani nehnul. Ale Orange tak na porovnani nemeli.
Jinak ta kontrola spasovani-co sledovat? Napada mne akorat jak hlaven sedi v zamykacich ozubech ramu...co dal?

Zendl funguje? Ja mel zato, ze uz zakazky spise nebere...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#160 » úte 18. pro 2018, 12:50

Jinak jsem dostal odpoved od Robina Seba:

“...Nicméně pokud chce někdo opravdu dobře spasovanou
pistoli, nabízím vždy tohle. Hlaveň se nechá dovařit laserem a následně
se dopasuje do závěru. Vůle rám a závěr se také stáhnout. Tohle vše
dělám u vše svých zbraní a vždy je tam zaručena perfektní přesnost. Cena
tohoto je 5000 czk včetně DPH k ceně zbraně”

Co vy na to? Ma nekdo s timhle zkusenost prosim?



pskorec
Příspěvky: 86

Příspěvek#161 » úte 18. pro 2018, 17:09

Nejsem puškař, nedokážu objektivně posoudit slicování své zbraně, ale myslím si že tam žádné vůle nemám. Při nastřelování zbraně ze stolice na 18m je rozptyl maximálně 1cm. Dobrý střelec by určitě dokázal aby to lítalo jednou dírou.
Vám ten orange nebo konfigurátor střílí lépe?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#162 » úte 18. pro 2018, 20:25

Ak na to mas, tak kup Orange. A ja osobne by som kupoval u Robina Seba. Je fabricky strelec CSUB a co viem tak buchacky do svojho shopu si vybera sam v zbrojovke.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#163 » stř 19. pro 2018, 21:55

Jelikoz mi par lidi, at uz tady ve vlakne, ci formou SZ v poslednich par dnech radilo, diskutovalo se mnou a sdelovalo mi svoje zkusenosti a nazory a zaroven mne zadali, abych dal vedet, jak se to cele vyvrbi, tak tedy tak cinim.

Vydal jsem se znovu do podnikovky s cilem udelat poradny pruzkum a srovnani zakladniho TSka s konfiguratorem, na zaklade ktereho se posleze rozhodnu. Tentokrat jsem mel k ruce velmi ochotneho vyssiho mladeho pana, ktery mi bez problemu na stul vyndal oba skladove konfiguratory i TSka, v klidu jsem si je mohl rozlozit a zase slozit, vyzkouset vule, poptat se na co bylo libo. Po vykouseni sborek a rozborek jsem se jednoznacne priklonil ke konfiguratoru. Udajne ladeno p. Rezkem, ale je samozrejme otazka, jestli tomu tak je, ci neni. Nicmene pokud se vuli tyka, tak v podstate nejsou - skutecne dobre slicovani, hlaven v ozubech sedi jako pribita, vedeni v objimce taky, zaver je tak napasovanej na ram, ze skoro nejde sundat (ne, ze by neco drelo, ale proste je tam tak spravne festovne usazenej, ze pri jeho sundavani nutno postupovat velmi peclive a nelze jej jen tak jednim rychlym pohybem sejmout tak jako to slo u moji vubec prvni zbrane, kterou byla CZ 75). Vnitrek a obrabene plochy taky naprosto v poradku. Povrchovka bez vad. Zkratka poctivej kus zeleza. Prislo mi, ze oproti zakladni TS teda trosku horsi spoust (tezsi a nereaguje okamzite), ale to se da eventualne poladit spise a lepe nez zpracovani, opracovani nebo vule.

No zkratka, abych to neprotahoval, rozhodl jsem se, ze konfiguratora vezmu. Prodal jsem totiz vcera Glocka a tak jsem to pojal jako jiste znameni, ze jedna sla z domu a druha ji nahradi.

Dneska odpo jsem sjel rovnou na cetnickou stanici (kde trosku zvirila pracha) a po svatcich uz se tesim na vyzkouseni.

Jeste jednou bych rad podekoval vsem za jejich rady, doporuceni, zkusenosti a navrhy...vazim si toho a planuju se zde podelit i o svoje zkusenosti.

Na zaver bych jeste podotknul, ze kdyby kvalita vsech zbrani z produkce CZUB byla na stejne urovni jako zakaznicky servis na podnikovce, jakeho se mi dostalo, tak by to byla skutecna parada.

EDIT: Zbran ma podle nastrelneho listu rozptyl 19 mm na 25 metru, coz s ni nikdy nedosahnu, ale je fajn vedet, ze to dovede.
Naposledy upravil(a) antonspelec dne stř 19. pro 2018, 22:16, celkem upraveno 1 x.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#164 » stř 19. pro 2018, 21:57

A jeste fotka

136BB33F-5038-4E7C-A2EF-92FCED074CC2.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#165 » stř 19. pro 2018, 22:56

Když na tu fotku koukám tak si udělal dobře, nejen že je tam lepší rám a jak píšeš minimální vůle, ale ve chvíli kdybys tu pistoli nějak ladil tak bys nakoupil přesně ty díly, který už tam ted jsou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů