CZ P-07

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#376 » úte 5. úno 2019, 09:40

250 ran je na jakékoliv "ochození" úplně nic, zkus prostříknout mechanismus nějakým čističem, vyfoukat stlačeným vzduchem a pak máznout něčím řídkým (konkor a pod, ne WD).

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#377 » úte 5. úno 2019, 10:01

snackmc píše:Intimithy: Rok výroby je 2016 a jsem idiot, nejsou to tritia :-(

Mám ale jiný problém. Spoušť. Pár ran jde dobře a potom najednou musím zmáčknout spoušť až na doraz a opravdu velkou silou aby spustila. Prst zmordovaný ..... Stane se mi to tak jednou z 5 ran.
.....


Zkus ji rozebrat a vyzkoušet spoušť bez závěru.
A blokaci zápalníku můžeš zkusit taky samostatně. Otoč závěr a podívej se dovnitř, jen čudlík od blokace je vidět.

Pokud se něco kouše, zkusil bych velmi řídký olej a zlehka máznul.

Kde ta zbraň ležela ?? Nemůže být něco zarezlé ?? Znáš její příběh ?

PS: Fakt je Konkor řidší než WDčko ?? Moc se mi to nezdá ....

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#378 » úte 5. úno 2019, 10:14

Konkor není řidší než WDčko, jen na rozdíl od WDčka spolehlivě zajistí mazání (WD obsahuje velký podíl petroleje a ten celkem rychle vysychá) a celkově nemám s WDčkem dobré zkušenosti, co se mazání týká.

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#379 » úte 5. úno 2019, 10:19

Děkuji za rychlé reakce.
Jedná se o novou zbraň, dorazila mi před 2 týdny.
Blokace v závěru funguje dobře. Vypadá to spíše na ovládání "čudlíku blokace" spoušťovým mechanismem.
Stává se to i při sundaném závěru. Už se smiřuji s tím, že půjde na reklamaci

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#380 » úte 5. úno 2019, 10:32

Pokud to dělá i se sundaným závěrem, hledal bych co namazat na těle zbraně. A dělá to i při nataženém kohoutu ??

Zkus to probrat s někým zkušenějším, komu to dáš do ruky, ať to prohlédne. Předpokládám, že před zaplacením a registrací jsi ji do ruky k otestování nedostal, co ?

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#381 » úte 5. úno 2019, 10:38

Ano, dělá to právě při SA/ nataženém kohoutu. U DA to nedělá

Před nákupem jsem testoval jiný kus

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#382 » úte 5. úno 2019, 11:42

Hele, to je divný. Při nataženém kohoutu spoušť ustoupí kousek dozadu, má zřetelně kratší krok a zcela jinou sílu na spoušti. Takže pokud se Ti to chová jinak, šel bych k prodejci, ať to prohlédne. A řekne co a jak ..

Dělá to dost často na to, aby se to dalo demonstrovat i v prodejně ?

Já tedy měl možnost vystřílet celou krabičku z té konkrétní zbraně, když jsem ji kupoval. Takže jsem věděl, že funguje. A i po zhruba třech letech musím konstatovat spolehlivost 100%

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#383 » úte 5. úno 2019, 13:22

kolombo píše:Hele, to je divný. Při nataženém kohoutu spoušť ustoupí kousek dozadu, má zřetelně kratší krok a zcela jinou sílu na spoušti. Takže pokud se Ti to chová jinak, šel bych k prodejci, ať to prohlédne. A řekne co a jak ..

Dělá to dost často na to, aby se to dalo demonstrovat i v prodejně ?

Já tedy měl možnost vystřílet celou krabičku z té konkrétní zbraně, když jsem ji kupoval. Takže jsem věděl, že funguje. A i po zhruba třech letech musím konstatovat spolehlivost 100%


Ano, dělá to dost často a demonstrace u prodejce před chvílí proběhla
Jde na reklamaci :-(

U nové zbraně to ......"cenzura" ... řekněme že zamrzí



trubka
Příspěvky: 15

Příspěvek#384 » stř 10. dub 2019, 08:58

Ahoj, někdo nějaký tip na zásobníky ještě za "staré" ceny? Údajně ceny "sjendocovali" a teď už zásobník pod 750,- nemají. Díky



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#385 » pon 15. črc 2019, 18:21

Měl jsem možnost si zastřílet z P07 a šlo mi to s ní. Teď mají v UB akci za necelých 10 000,- sice mi zp vydají do měsíce, ale zkusil jsem do Brodu zavolat a jedna na mne ten měsíc počká. Myslím, že za 10 000,- to bude pěkná první zbraň. Doufám, že ne poslední.

Uživatelský avatar
von040
Příspěvky: 26

Příspěvek#386 » úte 16. črc 2019, 12:36

CZ P-07 za 10.000,- to už stojí za zvážení :thumbup:



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#387 » úte 16. črc 2019, 15:37

Co mi říkal prodavač, tak jich tam mají dostatek.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#388 » úte 16. črc 2019, 16:54

Byl to můj favorit na první zbraň....hlavně v té pískové. Ceny Čz jsou na první zbraň ideální a hrozně jsem chtěl kohout. Ale když jsem ji porovnal s p10 a vyzkoušel na střelnici...p10 byla o něco lepší snad ve všem a vzal jsem p10. Teď jsem nalezený zase na nějakou pistoli s kohoutem...ale tam už investují a půjdu do HK USP 45. Doporučuji porovnat tu p07 i s jinými. Mi Čz sedí víc než glock.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#389 » stř 17. črc 2019, 09:46

taky by to šlo takhle (se zásobníkem navíc, fobusem a kydexem vychází pod 7000,- a přitom to využiješ):
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/39 ... m-cz-p-07/



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#390 » čtv 18. črc 2019, 05:42

Za tři roky 1500 ran? to se mi mi nezdá

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů