CZ 75



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#181 » pon 10. pro 2018, 14:11

Tím jsem nehájil tu děsivou cenu. Jen jsem konstatoval fakt, že pokud tuto várku byli schopni de facto rozprodat před vypuštěním na trh. tak poptávka by cenu byla schopná vyhnat i mnohem výš než na 200k. Holt někteří lidi neví co s penězi a hledají jak se o ně co nejefektněji dobrovolně připravit.

Uživatelský avatar
Terry1
Příspěvky: 57

Příspěvek#182 » pon 10. pro 2018, 14:49

Á vlastne aj tak iné som pôvodne chcel: súdruhom z Brodu navrhujem vytvoriť limitovanú sériu Rudý trenky s červenými střenkami s motívom kremeľských veží a rytinou v tvare ostnatého drátu :idea: To by dneska šlo ešte 100x lepšie ako Republika, keď tak pozerám na preference ;)



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#183 » pon 10. pro 2018, 17:30

Terry, trocha mi uchadza zmysel tvojich prispevkov. CZ vyrobila limitovanu ediciu najznamejsich pistoli zo svojho portfolia k prilezitosti vyznamneho vyrocia nasich dejin. Pistole sa hned predali. Takze zjavne to bol z pohladu zbrojovky aj z pohladu trhu dobry krok. Tak co ti vadi? A propagandu (je jedno ci protirusku ci protiamericku ci protiakukolvek...) skus is robit na nejaky spravodajsky portal, nie sem.

Uživatelský avatar
Terry1
Příspěvky: 57

Příspěvek#184 » úte 11. pro 2018, 09:00

Tak to mám len profesionálnu deformáciu hodnotiť tovaroznalecky výrobok vrátane pomeru cena/výkon, vkus, remeselné spracovanie a výkon v pomere ku konkurencii. Sori. A dodatočne si uvedomujem, že lepšie bude znieť RUDÝ TRENCLE :D

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#185 » stř 27. úno 2019, 20:08

Reálná prodejní cena odpovídá ochotě kupujících, v tomto případě odpovídala. Prodejní cena neodpovídá prostému součtu ceny jednotlivých komponentů + práce, ale to je snad jasné.

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#186 » pon 1. dub 2019, 23:50

Terry1,čtu tady ty tvoje nesmysly,o CZ.Promin,až vyrobÍte takovou legendu jak jeCZ75,tak kecej,zatím mate akorat Kuricu,kukuricu K100,což neni nijaka hitparada.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#187 » úte 2. dub 2019, 10:28

bartur
Co chces svojim vyrokom povedat? Mas vedomost ze Terry1 vyraba nejake pistole? Alebo mas potrebu vyvolat flame proti Sloveakom, ci si len chces kopnut do Grand Power? Je trocha smiesne "prelievat krv" za cesky vyrobok s vejucou vlajkou USA na pozadi.

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#188 » úte 2. dub 2019, 10:59

MRBLUE
Tak ať se nikdo netrefuje do výrobku CZ UH.BROD.
O Rudých trenkách,a Kremelských věžích.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#189 » úte 2. dub 2019, 11:10

Ty bojovnik, ak si si nevsimol, aj ja som Slovak, strielam CZtou a s Terryho prispevkami som nesuhlasil. Ak mas problem s jeho vyjadreniami, reaguj na neho, pripadne to oznam moderatorom. Ale neurazaj ineho vyrobcu ci krajinu. Pretoze si potom este horsi ako on.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#190 » úte 2. dub 2019, 11:14

Pokud se chcete dál hádat o přiměřenosti ceny za CZ Republika, tak CZUB udělala dobrý obchodní tah. Vše se prodalo. Hned. Takže asi cena nebyla pro některé sběratele až tak vysoká. Navíc jsem už viděl nabídku prodeje této pistole za 700 tis. Kč...



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#191 » úte 2. dub 2019, 11:37

Ked sa nejaka objavi v aukcii, vyvolavacia cena je vyrazne vyssia ako uvadzacia. A preda sa to. Komu sa podarilo kupit za uvadzaciu cenu, tak ten dobre investoval.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#192 » úte 2. dub 2019, 12:08

Asi tak, a jinak se hádáte zbytečně, Terry 1 byl "fakt pán na úrovni" a tak je už dávno zabanován. )



fallen77
Příspěvky: 18

Příspěvek#193 » stř 1. kvě 2019, 09:25

Dobrý den mám dotaz na zkušenější rozhodl jsem se předělat svou cz 75 b do režimu SA předem musím říct že s úpravami zbraní již nějaké zkušenosti mám ale jde mi o konkrétní zkušenosti s díly. Zajímá mě hlavně jestli je rozdíl v úhlu / hloubce sa ozubu  mezi kohouty SA/DA  a kohouty SA které nabízí česká zbrojovka pokud by byl rozdíl pouze v otvoru pro přerušovač bylo by pro mě snazší namontovat SA/DA kohout protože bych se vyhnul frézování závěru  nebo broušení boků samotného kohoutu což mi připadá jednoduší . A další otázka je jestli zvolit kohout od CZ UB a nebo kohout od zendla ?  

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#194 » ned 28. črc 2019, 11:01

Do kterého roku se CZ75B vyráběla z kvalitni Poldi ocele ?

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#195 » ned 28. črc 2019, 11:34

no, to je vůbec taková legenda... ale v inzerátu je to pěkné ne?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů